Plážový klub Divoké banány (14.3. - 19.3.2024)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Ciri13 Jestli ti došly došly parfémy, tak ty se dají koupit ve farm. obchodě.
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Nedá se to nějak poslat :music:? Bych si mohl otevřít parfumérii a je mi to k ničemuž :sleepy:.
    [​IMG]
     
  3. goro19

    goro19 Pilný autor

    Parfumérie sice na trhu není, ale můžeš je nabídnout v produktech.
     
  4. Midori_88

    Midori_88 Pisálek fóra

    Nevíte někdo, proč to po mně ve 2. podlaží chce 6x Papilio xuthus?
     
    modro.ocko22, -Jara05- a babina51 tohle ocenili.
  5. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Midori_88 - co je tom divného? Je to šlechtěnec motýla...
    -----------

    Mám taky otevřeny všechny lednice. Zbytek šlechtění si nechám za 1 SK, snad opravdu bude. Chtěla jsem SK šetřit a prošlechtit tedy jen to nejnutnější, jenže jsem se někde překoukla a dala šlechtit 80 řádků ptáků. Vůbec netuším jak to vzniklo, protože tolik jich nebude potřeba ani na splnění celé akce, a i z toho co opravdu bude potřeba, jsem jich část mohla došlechtit později za 1 SK. No jo, práce kvapná málo platná. Hlavně že jsem chtěla šetřit, to už je skoro jak v reálu. :music:
     
  6. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Midori_88 - protože se jich fakt dodává šest, v ofiku je chyba.
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Midori_88 - ahoj, dodává se šest těchto šlechtěnců. Opravíme to ve FAQ k akci. Díky za postřeh
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Trochu jsem to šlechtění přehnala,ale to nevadí mám 1-3podlaží hotovo,pro zbylé boxy namleto.Teď jen nezapomínat co 5hod. sklízet lednice.Hlavně,že těch limonád trochu ubrali.
     
  9. barca279

    barca279 Vážený autor

    trapne odmeny,vsade trepu tjne stajne a tajne stromy.stonok raz za 6 dni..kaslem na to
     
    kytka50 a babina51 tohle ocenili.
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    barca279 - Přesně. Vůbec se to nevyplatí dělat. Je to jenom útok na naše peněženky. Trapné odměny, nesmyslné barevné obrázky. Nuda, nuda, šeď >:(.


    A proto sem den co den lezeme a na virtuálních polích se pinožíme. Protože nás to baví xD. Jinak můžeš třeba plést nebo háčkovat :inlove:;).
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Přesně, nuda a šeď.....a proto háčkuju - barevně. A v mezičase plním všechny akce :D
     
  12. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    no, po minulé akci, kdy jsem se snažila pohonit kostky... moc mi toho SK na šlechtění nezbylo -.-
    Dnes mám z práce zavařenou hlavu. A přiznám, že mi po prvním přečtení přijde popis akce tak složitý... ale to bude asi chyba na mojí straně 8)
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    k.vitečku, složité to není. Na první straně jsem sepsala potřebné odznaky, skleničky a šlechtěnce. Pokud budeš všechno mít, stačí jen projít všechna tři poschodí, dodat, co půjde, a pak se jen vracet vybírat ledničky a dodávat získané vychlazené produkty ve třetím patře...
     
    Naposledy upraveno: 14/3/24
  14. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    základ hotov ... a teď už jen limonády :)
    upload_2024-3-14_22-3-6.png
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak mi to nedalo a ráno som to tam našlapal,som zvedavý,či nazbieram aj limču zo strojov,alebo som to robil zbytočne.

    [​IMG]
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera se mi podařilo vytočit 100%, tak jsem co nejrychleji splnila cesty k výrobnám. Zatím mám po 3ks limonád, teď jen nezapomínat vybírat.

    [​IMG]
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ahoj všem.. někdo mi snědl SK tak vybírám jen lednice pro limo.. šlechtenců je habakuk tak to bylo jednoduchý.. tak už jen nezapomenout vybírat co 5h limči :) ať se Vám všem daří :)
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/3/24
  18. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěkný podvečer všem. No samozřejmě, že jsem ráno zapomněla vyzvednout limonády, vzpomněla jsem si až před polednem, ještě, že to snížili, nařídila jsem budíky a vylepila velký plakát "vybírat limonády a další". Jinak obě akce zdárně dokončeny (až na ty limonády) a díky sezónním bodům dokončena i Sezóna sněhuláků.
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez uz iba klikam :)
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Také klikám, ale jen 3 x denně. V noci vstávám jen kvůli přírodě a ráno si proto pospím. I když třeba ve čtvrtek ve 4,40 ráno jsem byl nucen zavolat kvůli výtahu. Ten ječel jak siréna... Nejdříve jsem myslel, že je to alarm, že v domě hoří. Naštěstí ne. To byla ovšem výjimka.( Myslím ten rambajs, ne to hoření. To musím 3x zaťukat, aby nedej bože se něco nepřihodilo)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.