Plážový klub Divoké banány (14.3. - 19.3.2024)

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Plážový klub Divoké banány ::..

    [​IMG]

    Minimální level: 21
    Další požadavky: přístup na Bahamaramu
    Obtížnost akce:
    • střední
    • vysoká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    O této akci také přemejšlím, zda dělat, stonek jednou za 6 dní ;) a chtějí toho docela dost
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Šlechtící akce jsou vždy hned hotové, takže proč ne. Snad budu mít všechny potřebné šlechtěnce :music:
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    V domčúriku mám plazov,žralokov vtákov,savcov a trocha článkovcov za 1 SK.Porozmýšľam či ju budem robiť,ale veľa chuti neni.
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, těch šlechtěnců je potřeba docela dost, ale protože do mlýna je potřeba přes tři stovky různých odznaků, snad to nějak dám dohromady. Dva řádky do stonku nenechám propadnout :)
    EDIT: mám málo kukaček, z toho pidihejna, co mám ve stodole, bych nevyšlechtila ani polovinu potřebného xD Už jsou na ploše...

    EDIT2: jestli jsem někde něco nepřehlídla, bude potřeba
    sklenka 348 ks, do mlýna na sbírku I 170 odznaků savců, 17 odznaků obojživelníků, 17 odznaků ryb; na sbírku II 75 odznaků ptáků, 25 odznaků plazů, 25 odznaků členovců.
    Šlechtěnci:
    12x hnědá a 12x bílá kráva
    6x huňatý kukaččí čumák, 6x zaječí kukaččí ušák a 6x knírová kukačka
    12x rudý a 3x pouštní škorpion
    12x šedá, 3x mexická a 2x klepto vrána
    12x netopýr albín a 3x hnědý netopýr
    6x dalmatin a 6x husky
    12x skvrnitá a 6x angorská koza
    3x motorová a 2x námořnická kachna
    6x duhová a 2x čtverzubá ryba
    3x kočka kaliko, 6x skotská klapouchá kočka
    3x zdivočelý mlok, 6x lesní mlok

    6x papilio xuthus, 2x safírové křídlo (původně byli podle OFI k dodání jen dva papilio, opraveno v průběhu hry)
    12x beranovitý králík
    12x halfingský kůň
    12x hnědé prase
    6x hedvábná slípka
    3x kuchyňská myš
    2x zálesácký mýval
    2x dýňový krocan
    2x čmelák

     
    Naposledy upraveno: 14/3/24
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Akce se mi zdá malinko překombinovaná, že se mi pořádně ani nechce číst, tak jsem jen tak prolítla a podrobnější seznámení s ní si nechám až naživo zítra ;) Tady bude asi důležité nezapomínat vybírat co 5 hodin odměny u opakujících se políček.
    Tak ať se daří a parádní přeskoky u šlechtění všem :)
     
  7. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěkný den všem. Místnosti, podlaží, asi zabloudím, ale obě akce pojedu. Přeji všem, ať se daří.
     
  8. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Do akce jdu, i když se mi zrovna nehodí, že jedu skoro na celou dobu pryč, a bude potřeba pravidelně sbírat limonády. Ale i tak to zvládnu, zašlechtím si, protože nízkých šlechtěnců moc nemám, honím vyšší šlechtěnce do úkolů. Dala jsem teď ty nejkritičtější do tulidomku i za 2 sk, abych zítra při zahájení sklidila a snad už měla šlechtěnců dost a zbývalo jen párkát otočit na odznaky. O víkendu pak klasicky doufám ve slevy, a to si pojedu šlechtění ve velkém do úkolů v družstvu :)
     
  9. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Šlechtěnce bych měla, SK taky, jenže toho SK beze slev bude potřeba 696. To je tak zhruba co mám ve stodole. Počkala bych jestli bude šlechtění za 1 SK, jenže to bude nejspíš o víkendu, a to už zase asi nenasbírám dost limonád. No teď nevím nevím, musím popřemýšlet. Nechám si to rozležet a uvidím, možná až zítra akce začne a já uvidím co a jak, jestli mi to bude stát za to. Škoda že to šlechtění zítra není hned za polovic, to by byla jiná, to by nebylo nad čím přemýšlet.
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak na akci se těším, šlechtící já ráda ;). Řádek do stonku nesmí chybět, tak se budu snažit. Šlechtěnci jsou a SK také, tak nebudu zahálet ;). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se daří :).
    Hezké středeční odpoledne všem ;)
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Šlechtící akce dělám ráda. Nicméně mrknu na seznam od Y_n_O a udělám inventuru ve stodole a uvidí se. Doufám, že by byl BB a sleva na šlechtění.
     
  12. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Tak nevím....docela dost šlechtěnců a odměny i stonek nic moc. Ještě se uvidí.....
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Až na 2 rudé škorpiony co mi do těch 12 chybí mám všechno.Děkuji za soupis potřebných šlechtěnců
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Naštěstí mám plnej barák hafanů! Takže zejtra na značkách!8)
     
  15. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jsem byl nadšen bednou kung-fu tygra, než jsem se podíval na dobu aktivace stonku xD:cry:. Ale každou šlechtící akci dělám, s SK problém nebude [​IMG] :music:.


    Edit: kontrola zvěře - chybí mi jen 1 knírkuku a 2 huskyové, ale nižších zvířat mraky, to pude :D.
     
    Naposledy upraveno: 13/3/24
  16. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Zase šlechtění, posední dobou nějak často. Asi jde o prodej SK
     
  17. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky!Šlechtění mi nevadí a to množství snad zvládnu.Teď se dost šlechtilo...Akce nevynechávám a zjišťovat chod hry budu až při spuštění.Teď se mi nad tím přemýšlet moc nechce. Hodně úspěchů všem,kdo se do akce pustí!
    Hezký večer! ;):)
     
  18. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Každopádně jestli akce opravdu končí v úterý (a ne ve středu jako obvykle), je nutné lednici na citronádu a limonádu otevřít co nejdřív. Už jsem to psala do Orakula, ale raději to dám i sem kdyby tam někdo nechodil. Citronády a limonády je třeba 20 kusů každé, a když počítám 4 sběry denně, je na ně třeba 5 dní, což je i délka samotné akce. Pomerančové šťávy bude potřeba 12 kusů, tu stačí otevřít o něco později.

    Každopádně to bude muset být bez prostojů jinak se konce nedoberem. Pořád si tak nejsem jistá jestli se do toho vůbec pouštět, připadá mi to dost napnutý, pak mi sběr dva utečnou a už to nedoženu. Nevím jestli se mi chce tolik hlídat čas po 5 dní. Musím se na to rozhodnutí vyspat, nejlépe do růžova, pak možná tu akci nebudu vidět tak černě. :oops:
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    4 zbery chladničiek denne nestíham,takže neviem,či vôbec začnem.Ak to nedokončím,je mi zbytočné začínať a míňať SK. Toť dilema. 8)
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vy pesimisti, já taky vůbec nevím, kdy se ke kompu dostanu, ale stejně začnu. I kdybych si měla na konci ty limonády přimalovat xD