Plážová sezóna (26.6. - 27.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  2. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    děkuji Skali takhle to bude asi správně.... takže musím shánět voskovník červený a mongongo....no co není žádný spěch....
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    jarda.drak6: až půjde měnit připomeň se... mám jich 5 :)
     
    Deleted member 74476, evainfo a Y_n_O tohle ocenili.
  4. barca279

    barca279 Vážený autor

    velmi dobra akcia,pači sa mi odmena surikata a orechovec,a celkom to ide aj ked nemam dodatočne body z akcie fotbal,level 38 to v pohode dam ešte aj otočim 40 dvakrat.vie niekto kolko ich ešte bude tento rok?mam pohar IV,200% či to stiham na tych 600%
     
    Deleted member 74476 a evainfo tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    barca279 - tak sezóny máme co měsíc. Já mám sezónu hotovou, sezónní pohár upgradovaný na pětku.
     
    Deleted member 74476, Y_n_O a evainfo tohle ocenili.
  6. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, pokud budeme plnit a splníme všechny sezóny do konce, tak ano budeme mít max upgrade poháru.


    U mě takto a pokud se někde jen tak nebudou válet body do sezóny, tak i zůstane.
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Surikaty panáčkují na plantáži, zaplacený ořechovec zakořenil na mýtině, teď si ještě dojdu pro jakožeagamu, ze které nejspíš bude nějaká lištovka ;) A pak budu chvíli doplňovat stodolu...

    [​IMG]
    EDIT 21. 7., 10:15: jasnačka že lištovka, pandy jsem dostala, obyčejné, ani na barevné se systém nezmohl :)
     
    Naposledy upraveno: 21/7/20
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak jsem to taky zdolal :)

    [​IMG]
     
  9. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Já jedu jen k závěsu,stodola vymetená,musím taky někdy dopěstovat ;)
     
  10. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tak včera dotočeno poslední bonusové kolo, dnes na pole nasazeno 15 pseudoagam, tak schválně, kolik z nich bude agam :D sezóny mě baví, do zásoby nepěstuji, tak mě nemrzí to tam házet :D

    EDIT: 0 agam, jak nečekané :D
     
    Naposledy upraveno: 26/7/20
  11. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    U mě se jedna vylíhla - to bylo radosti.
    :):):)
     
  12. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Jak to že sezóna už skončila a nejde se do ní dostat, když je v propozicích jasně uvedeno, že končí 27. 7. ve 14.00, tj. dnes?

    Fan
     
    Deleted member 74476 tohle ocenil(a).
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro a kde v propozicích máš, že končí dnes? Vždy je směrodatná časomíra ve hře.
     
    Deleted member 74476 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.