Plážová sezóna (26.6. - 27.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Štika

    Štika Mistr fóra

    Ořechovec mám surikatky taky a proto těm nenažrancům dám jen nářadí :p
    Budu syslit do stodoly kdyby náhodou byla další sezona o něčem co by stálo za to vyplenit si farmu.
    Tahle sezona se moc nepovedla.
    Mám volno a letadlem taky nikam neletím.
     
    k.vitek, evainfo a Veselka tohle ocenili.
  2. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Hezké odpoledne, tak za mne se tato akce dá zhodnotit slovy uspokojí ale nenadchne. Pouze pojedu levý sloupec bez pernamentky-nic zajímavého. A navíc vedu s RT válku ;) , nedá nic ono mně, tak já též nedám. Peněženka zavřená již nějakou dobu. Tady bych udělal vyjímku pokud by tam byla jistá novinka, ale není tak nic nebude:D. Hezkou hru všem
     
    Veselka, evainfo a malanek70 tohle ocenili.
  3. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Ahoj. Z nenasytných zákazníků v "Družstvu" mi chybí Megan Lišková. Nevíte proč či jak ji získat?
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    malanek70
    Megan Lišková (Megan Fuchs)
    9 - fox_premium
    od 2. levelu pro hráče s premiem

    Vypada to ale jako dost stare info, na ktere jsi nejspis narazil v archiv FAQ?
     
    Naposledy upraveno: 24/6/20
    malanek70 tohle ocenil(a).
  5. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    U této sezóny se mi nějak nezažehl hnací motor,pojedu jen tak na volný pohon bez permanentky,kam dojedu,tam dojedu :music:
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    matlafous123, díky moc. Slepě určitě následovat nebudu, ale rozhodně vyzkouším. V krámě taky nakupuji plodiny (taky zdejší tip). Sezónu už jsem jednu plnila (tu před zahradama). Málem jsem přišla na buben. Však jsem ani nevěděla co a jak. Takže chci vyzkoušet "ekonomičtější" možnost. Ještě jednou díky.
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  7. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Koupil jsem permanentku, protože surikatu mám, ale ořechovec ještě ne a po něm půjdu....
     
    evainfo, MatysekKamilek a danielka0000 tohle ocenili.
  8. raddre

    raddre Baron fóra

    sezona je "plážová" a tak ji pojmu i já, mám obdobný systém dodávek, jako matlafous123 jen třeba u Ara Croft dodávám produkty, u Lada Stanka a Tigra Wuzze si vybírám, mám dodávky po 350 ks, takže semenářství mi nestačí, ale pokud mají požadavky na krátkodobou rostlinu, tak mi nevadí ani 3x stejný druh, zaseji a mám to zpět, horší je to s čajem nebo citr.trávou, vím, že ke splnění mi stačí 650 SB/den a akce, takže nikdy jsem nevymetla stodolu, jen druhou sezonu jsem nedotáhla do konce, ale tam jsem na ni zapomněla
     
    evainfo, matlafous123 a danielka0000 tohle ocenili.
  9. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Když něco potřebuješ zjistit, začni ve F.A.Q.
    Na hlavní obrazovce klikni na FAQ - Hra a fórum (CZ) a pak buď na první příspěvek "Přehled FAQ", nebo zadej co hledáš do políčka pro vyhledávání vpravo nahoře.

    Pro tvůj dotaz je tedy odpověď
    FAQ - Hra a fórum (CZ) --> Přehled FAQ --> Farmářské zakázky --> Seznam zákazníků
    nebo
    FAQ - Hra a fórum (CZ) --> vyhledat Megan Lišková --> oba výsledky vyhledávání ti pomohou
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Permici jsem nekoupila jen za ramamince a jsem na 7, jedu hlavně pro dekoraci Sezonní pohár :)
     
    tykadlo a -migos- tohle ocenili.
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Lehce jsem se zakroutila a krom jiz zminenych polozek dohodila par bodiku do denniho prumeru, takze jsem na 4 lvl a nad limit nevyhodim ani svaba, i kdyby mi lezl pod posteli ;)
     
    Apachie1 a evainfo tohle ocenili.
  12. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Helena1313 a matlafous123 tohle ocenili.
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) no já se po práci do toho pustila, permanentku koupila, kde v dodávkách se nehnu, si v tržnici vezmu, že zboží je malované, se krejcárkům nic nestane :p pojedu na plný plán a snad opičí pomeranč, či nová agama budou tam xD
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Až dneska sem si všim,že Ořechovec se dá získat zakoupením pernamentky.Ach jo
    No nic,tak alespoň Surikaty.
    Zatím 25LV 81/1.110:)
     
    Helena1313 a maribeja tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na ořechovec mám zálusk taky, ale na permici budu mít až po desátém, teď jsem seškrabala zbytky z různých pajsejfek na měsíční pomocníky xD Až si ji koupím, dostanu všechny odměny zpětně nebo si budu muset nějak ručně odklikat jednotlivé řádky?
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O - ahoj, pokud zakoupíš permici později, budeš si muset odklikat řádek po řádku růčo fůčo ;)
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Skali, naše obrněná moderátorko, velmi děkuji za odpověď. Myslela jsem si to, ale myslet znamená... no guáno vědět ;)
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký sezónní dník všem :) tak ořechovce mám jen jednoho a druhý se bude vždy hodit, kdyby náhodou uschnul, nebo ho nahlodali přemnožení křečci na farmičce xD no poctivě plním všechny zakázky a když něco chybí, odskočím na trh, protože ne všechno pěstuji. Chybělo jen pár mombínů, ale ten šok na trhu za ta obří balení. Nevím jak ten farmář uvažuje, protože se mu všechno vrátí a výdělek žádný, ale budu to zvědavě sledovat :D Takže poprvé nemám splněno u pana Tygra Wuzze a snad mě to nedá příště sežrat v podobných nabídkách :p


    [​IMG]
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Su v.l jak lampa. Včera jsem na farmě v polospaní polobdění dělala všechno možné, jen jsem nesplnila dodávky. Ale vzhledem k tomu, že jim cpu horem-dolem, přes doporučení od Hraběnky z Matlafousova a okolí, asik su v pohodě. Nebo ne?

    [​IMG]

    A spočetla jsem si, že i po splnění sezony mým hurástylem (při podobných dodávkách) bude stodola na mé farmě spíše poloplná než poloprázdná. Holt hanácké hamón ;)


     
    Naposledy upraveno: 9/7/20
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem souběžnou akcí a bedýnkami trochu poskočila a zítra bude upg dekorace a už nikam nespěchám ;)
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.