Pizzová párty (9.11. - 15.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kdybych byla šikovnější, stačilo by mi 62 miniher. Jelikož jsem kopyto, na padesátou šprušli v pravém poli chybělo celých pět bodů. Nuž, nezbylo, než připěstovat. A jedna vstupenka do minihry zůstala semletá ve mlýně nevyužitá, protože jsem na sebe byla tak naštvaná, že jsem si znova přečetla, co se za kolik promění a rači sem to pomlela, páč za kytky nula nula nic. A z lopat bude taky pěknej vejvar; ač jsem jich několik desítek použila, zbývá jich 1.717... 8)
     
    Naposledy upraveno: 15/11/23
  2. tolca

    tolca Pisálek fóra

    tak na nebi mi svítí řádka pizzová párty...ale kde to nebe získám? Ani na jedné straně v odměnách není a ani v ofociálním oznámení jsem nic nenašla, Nevíte někdo?
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    tolca v akcii nie je v odmenách riadok.Už moderátori to viac krát vysvetlili farmárom na ten riadok že to je chyba.
     
    Pitrýsek47, -Jara05- a Kytka2001 tohle ocenili.
  4. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tolca
    Hledal jsem, proč někomu se řádek Pizzová párty objevuje a jinému ne, a zjistil, že ti, kdo měli předchozí akci s tímto řádkem splněnou , nemají prázdný řádek zobrazený (proč taky, když ho mají zaplněný?), zatímco těm, kteří předchozí akci neplnili či nesplnili celou, se prázdný řádek (ovšem pochopitelně nesprávně) objevuje...
    Je to prostě chyba, která zmizí nejpozději s koncem akce...;)

    -Kuteno-, a tobě děkuji za podporu a vysvětlení...
    Člověka potěší, že jsou přece jen hráči, kteří čtou FAQ a předchozí diskuzní příspěvky. Ještě jednou díky.
     
  5. chasu

    chasu Zelenáč fóra

    Prosím, proč mi nejdou vysadit věci do stonku, když už mám komplet hotový úkol. Pizzová párty, díky
     
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já se picnu :cry:xDxDxDchasu musíš číst a nejen psát :D čti články před tím něž něco napíšeš :D to je stále dokola..
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    chasu -zdravím, zvedni svůj zrak a přečti si příspěvek od moderátora hned nad tebou, najdeš tam odpověď
    Hezký den
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zatím jsem jen pěstovala, neměla jsem kdy hrát minihry. Ráno jsem umlela a zjistila jsem, že jsem to asi "trochu" přehnala. Před chvílí jsem skončila a stačilo 57 miniher :p.

    [​IMG]
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Tak táto akcia sa zaradila na zoznam mojich neobľúbených.Nejako som to robil len z povinnosti. Nezabudnite si všetci aktivovať riadok v nebi ! :p8)
     
  10. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Peto121, to zní skorem jako navádění:D, radši bych to nepsal, bo tady řada hráčů za chvíli bude dávat příspěvky, že to zkusili a ono to fakt nejde s dotazem proč to nejde..?... xDxDxDxDxD

    Ps: dekorku jsem nakonec hodil do parku, bo mi tam dává hezkých více než 7 100 000 BZ (po aktivaci řádků v nebi, aj dekorek v mazlíkárně). Na Baha to bylo dokonce více než 17 mio, jenže banánů mám dost, tak co s nima?...
    (park má navíc tuším +10% BZ z dekorek navíc, díky aktivaci runy na stromě)
     
    Naposledy upraveno: 15/11/23
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - jen blbni, naskáče tu 20 dotazů na řádek a mně zrovna prdne cévka :eek:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.