Pizzová párty (9.11. - 15.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj schummi1
    Jsi si jist, že se nic nepřipsalo?
    I mně se stalo, že to zatuhlo (vpravo žádná nabídka, jak píšeš), takže jsem hru restartoval (F5) a po otevření minihry jsem pokračoval v minihře tam, kde jsem skončil s tím, že vpravo již byly kombinace v nabídce - čili jsem prokazatelně nic neztratil (vím to, protože to byla v té době poslední dostupná hra, čili mi to nemohlo ubrat nic potřebného pro vstup do minihry).
    Pokud ovšem trváš na tom, že jsi byl systémem o něco "obrán", obrať se laskavě na podporu. Jak na to, najdeš zde.
     
    modro.ocko22, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  2. schummi1

    schummi1 Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Kytka2001

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    dekuji uz po dalsim restartu hry naskocili zpet hra zas funguje
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/11/23
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    vlevo 60 vpravo padede takžu šlus ale vůbec mě to nebavilo nebyla nějak motivace
     
  4. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Zvládl jsem to na 60 her, ale protože jsem měl dost přepěstováno, sázel jsem to tam jak Baťa cvičky, vůbec jsem nad tím nepřemýšlel. Tahle akce mě teda ani trochu neoslovila.
     
  5. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Zdravím, mám prosbu - nejde mi vložit dekorka do muzea, změnilo se prosím něco? Děkuji za radu
     
    modro.ocko22, Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    panda1183674 - zdravím, zkoušela jsem to u majáku a jde mi tam jak základ tak i upgradovaná.
    Do jakého muzea se ji snažíš vložit - na které ploše ?
     
    Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Skali, mám jedno muzuem umístěné na speciálně ploše pro mazlíky, tak to zkusím zbourat a přestěhovat jinam, děkuji moc
     
    modro.ocko22, Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    panda1183674 - na hřiště pro mazlíky jde až upgradovaná dekorka ;)
     
    panda1183674, Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Jupí, hotovo 8)
    vlevo 62, vpravo 50
    A jdu si doplňovat do stodoly... i když tu delší akční kytku jsem ještě z neznalosti konečné potřebnosti zasela.

    Časomíra do konce akce 41 hod.
     
  10. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Skali, tzn. že ji nejdřív musím dát někam na plochu a pak zbourat, chápu to správně...
    Děkuji moc
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    panda1183674 - taktak, dát na plochu, navěsit na ni ty závěsy, zbourat a šup s ní do muzea - zkoušela jsem na hřiště a jde to ;)
     
  12. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Skali, moc děkuji.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  13. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Hezkou dobrou noc přeji všem nočním tvorům, aj těm co zatím ponocují :D. Odehráno 59 her, na pravé straně su na 47 odměně, a ve mlýně ještě čeká minimálně na deset miniher (asi ani všechno to zelé nebudu mlet, bo tahle minihra mne neba :cry:), takže zítra během dopo to bude komplet hotovo, dekorku zatím přemýšlím, kam nacpat, asi na Slunečnicový vrch. Chcu ju mít při ruce na ta padátka :music:. Asi k ní frknu aj dekorku "hejno", ať jsou hezky pohromadě :)
     
  14. I3ajk0

    I3ajk0 Pisálek fóra

    Ahoj všichni,
    jelikož jsem natural (bez používání peněz do hry), dokončil jsem akci (až) právě teď, pizzy navíc jsem potřeboval jen 2 a takticky jsem minihru začal dávat až na poslední pizzy ... osobní rekord 329.

    Mějte se fajn
     
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem taky konečně hotová, potřebovala jsem 62 her, ale je zajímavé, že ty poslední 2 nebyly ani za 200 bodů, už byla ve mně malá dušička, že budu muset ještě potřebovat 1 hru, nakonec to klaplo a jsem spokojená.
     
  16. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Hlásím, že mám hotovo od pondělního dopoledne, ale nebylo kdy to sem napsat. Potřebovala jsem 64 her, moc mi to nešlo. Závěsy na boudu dodány, dekorka pizerka vylepšena a už si hoví v muzeu.
    A já konečně mohu doplnit nějaké to kytí do úkolů.
    Všem, kdož už jsou hotovi - zdar a těm, co ještě ne -držím palce.:)
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezký úterní podvečer. Tak nakonec jsem se doklopýtala až do samého konce na pravé straně. Potřebovala jsem 62 her.
     
  18. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Skali omlouvám se.Nechala jsem se zviklat sousedkou,která mě "bombardovala" otázkou ohledně dekorací.Četla jsem FAX 3x a vím že se získaly jen UP. Děkuji za trpělivost všech modíků.Hezký večer
     
    -Jara05-, sovicka64 a Skali tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kytka50 - zdravím, nic se neděje
    Hezký večer i Tobě
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Chyběl mi jeden jediný bod xD
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.