Pizzová párty (9.11. - 15.11.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Teď jsem přišla a koukám akce o které jsem nevěděla. Budu začínat zítra,až budou padátka,tahle skládačka mě baví,takže hurá do ní:)
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak se nám pizza obohatila o olivy, tak to je ještě větší lákadlo :p xD

    kutilka70

    Neva tak je vyházíš nebo podaruješ ;):D
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
  3. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Olivy já nerada :cry:
    Zatím jen pěstuji :music:
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, je to pouze vizuální chyba, nikdo v této akci žádný řádek nezíská. Nejspíš jsi tuto řadu v minulosti nezískal, proto se ti na stonku objevuje ;)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Zdravím,
    jelikož nejsem tryskomyš a neřeším na fóru jen tvůj problém, tak reaguji trochu opožděně. Nicméně s tímto problémem se budeš muset obrátit na herní podporu. Já na tvůj účet nevidím, tudíž ani nemohu posoudit, v čem je na tvém herním účtu problém. To může jedině herní podpora.
    Jak kontaktovat herní podporu

    A ještě jedna věc - na herním fóru je zakázáno používat více identit - psát z více herních účtů - viz pravidla fóra
     
    Naposledy upraveno: 9/11/23
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali je mi to jasné. ;)
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož hodně her bylo kolem 300 bodů i více,dorazil sem i pravou stranu!
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    Tož tak!8)
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak to já mám už skoro rozpěstováno, heč xD
     
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..dopečené, skóre nad 300 sa mi nepodarilo, ale je pravda, že hádzala som to tam hlava-nehlavaxD
    ešte zostalo kopec surovín, v noci som pretočila cca 250 PL a 3x100% bolo, jednu 200% som prespala, minule pred akciou tiež toľko PL padlo a stovka do stodoly ani jedna, pripestovala som aj trošku láskavca do suda, keby náhodou..
    [​IMG]
     
  9. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Akce super pizzu miluju
     
  10. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak už taky hotovo :)
    [​IMG]
    Pravá strana splněna ještě o chlup dříve
    [​IMG]
    Moje nejlepší skóre
    [​IMG]

    Hodně štěstí všem ;)
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Kam tak letíte? Stejně nebude nic levnější... Mám za sebou základní dvě sklizně obou plodin, jednu sklizeň rajčat na divošce, další vyrůstá po mozarele na hlavní a až sklidím, na noc strčím mozarelu. Kolem jsem nevrtěl, stejně má pro mě jen pouťovky.
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Tož tak, moc jsem nad skládáním nedumala co se na pizzu vešlo, to jsem tam dala.Tak si ještě jednou zahraji.:p
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Teprve rozpěstovávám :p
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Zatím připraveno [​IMG] Péci začnu zítra :music:
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám napestované na 24 ks pizzy.Koleso mi dalo 1x na 6 hod +1.Tak ešte 1x pozbieram a na dnes stačilo.Zajtra budem pokračovať.Nie je kam ponáhľať času je ešte habakuk.Rýchlikom gratulujem;);).
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napěstováno, ba přepěstováno včera večer, dnes odehraji během dne hry a končím ;), na vedlejší ještě tak do zítřka
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A já ještě třicetčtyři minut nemůžu jít spát, páč mi chybí pět rajčat na jednu minihru. Safrapráce xD Až to umelu, poskládám to halabala, jako dycky, a budu doufat, že mě Morfeus ve své náruči přijme a ukolíbá, abych mohla statečně odpoledne vstát na další noční :)
    Rychlíkům gratuluju, já se nějak k tomu levému konci v mezičasech proklikám 8)

    EDIT: tak, mám odehrané celé tři minihry, už mi jich chybí jen 53 xD To pude :)
     
    Naposledy upraveno: 10/11/23
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) akci jsem chtěla dělat zase v sobotu u kafíčka, ale ráno jsem si při hlavní sklizni nechtě odklikla kaštánek :oops:

    tak jsem protočila pár lístků, vypustila Jacky, sklízela i v šalině a v práci, farmičku dala do svého režimu a namlela 62 kousků pizzy.
    Hru si nechám až po práci večer a čeká mě týden volna :p :p

     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ešte 1x zasadím tie rajčiny pomeliem a pôjdem piecť tie posúchy a budem mať už aj ja komplet hotovo:D:D:D.
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, koukám jako blázen, tady už mají někteří hotovo a já mám jen 3 odehrané hry a z toho je ještě 1 darovaná, i tak všem rychlíkům veliká gratulace.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.