Pravidla Pravidla chování na našem fóru, Bezpečnost a opatření proti krádežím herních účtů.

Diskuze na fóru 'Pravidla' zahájená uživatelem Aure, 23/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Nevhodný podpis

  Nevhodný je takový podpis, který má celkovou velikost textu více jak 10 řádků velikosti SIZE="4", přičemž maximální povolená velikost písma je SIZE="5". Volný řádek je velikosti SIZE="4".
  Pokud chcete hráčům sdělit více, použijte Deník, který si můžete založit na fóru hry v dané sekci.

  Podpisy s obrázky

  V podpisu nesmí být obrázek větší než 1000 pixelů (šířka) x 200 pixelů (výška). Pokud použijete obrázek této velikosti nesmíte přidávat žádný text.
  Pokud chcete mít u obrázku jeden řádek textu, tak maximální povolená velikost je 1000 pixelů (šířka) x 180 pixelů (výška) . Za každý další řádek textu je nutné zmenšit výšku obrázku o 20 pixelů.

  Text nebo odkaz může být umístěn nad nebo pod obrázkem. Pokud umístíte odkaz na Deník je to vhodnější, protože v Deníku máte více možností se prezentovat než v podpisu.

  Obsah podpisu / obrázku

  Dále podpis ani obrázek nesmí obsahovat cizojazyčný text, být erotického, urážlivého či jinak eticky nepřípustného rázu a obsahu odporující zákonům. Nesmí mít komerční sdělení či být chápán jako reklama na komerční produkt. Také je zakázané vkládat odkazy na externí stránky či poukázání na jinou browser hru, které nejsou provozovány společností BP, nebo které společnost BP pro odkazování neschválila.

  Výjimka z pravidel: u podpisového obrázku neplatí pravidlo o velikostí písma.

  Doporučení: mějte trochu ohledu a buďte rozumní.
  Dobře zvažte barvy a blikání v podpisech, pokud čtenáře oslepíte nadměrnými efekty, nepřečte si váš příspěvek. Nedávejte do podpisu volné řádky a pokud máte více odkazů tak použijte velikost písma SIZE="2".

  Do podpisu je zakázáno vkládat:
  Platí zákaz uvedení jakékoliv informace a to slovní nebo grafické o připravovaných akcích či změnách ve hře před vydáním oficiálního oznámení.

  Postih: nevhodná velikost 10 bodů, nevhodný obsah 50 bodů, uveřejnění informací před vydáním oficiálního oznámení 100 bodů

   
 2. Raziel

  Raziel Guest

  Používání více identit

  Na fóru je přísně zakázáno, aby hráč vystupoval pod více než jednou identitou (používal více nicků) a to bez ohledu zda se jedná o diskuse nebo o účast v hlasování.

  Různí hráči hrající na stejném počítači (členové rodiny atd.) nejsou tímto zákazem nijak omezeni, jelikož administrační nástroje umožňují na základě algoritmu vyhodnocujícího jak technické aspekty, tak i herní a jiné individuální postupy, tyto automaticky vyloučit (případně předat k manuálnímu šetření).

  Postih: 50 bodů, při opakování 100 bodů a u dalšího opakování permanentní BAN.

   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.