Pizzová párty (16.6. - 22.6.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Všem, kteří již hlásí konec akce - veliká gratulace.
    Já se zatím snažím napěstovat co se dá. K pečení se dostanu až v neděli, ale nevadí, budu mít na to aspoň klid.
    Přeji pěkný večer a ať se daří!
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Právě jsem zasela první rozpěstování a přišla jsem se podívat, kdo už má hotovo. Samozřejmě, že se pokaždé někdo najde. Gratuluji :) Já se s tím pokusím čestně popasovat, co to půjde. A když nepůjde, tak se z toho nezvencnu :)
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Už mám také hotovo, dnes jsem to měl takové rozlítané, začínal jsem o hodinu později a ještě k tomu zapomínal sklízet.
    Dopekl jsem před chvílí.
    Stačilo 59 her

    Screenshot_1.png

    Fajn hru pezt
     
  4. mamča59

    mamča59 Rádoby autor

    nemám vůbec kuličku mocarely kde jí najdu na divoké louce není
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mamča59 - zdravím, kuličku mozzarelly sázíme na lesní mýtině

    kulička mozzarely.png
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    mamca59 hladaj na mytine ;)
    mne Ks dalo na 1 vytocenie 100% :music: No moj vlak mal spozdeni a rano treba ist do roboty,tak len pestujem a zajtra sa uvidi xD
    Posielam gratulku rychlikom :)
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    52 her / 12463 b. / průměr 239,7 / zbývá 577 b.
    Zdá se, že by mi mělo stačit 55 her... ;)
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Rajčata půjdou na pidi za půl hoďky, mozzarella až za dvě, holt sýr musí uzrát... ;) Snad neusnu, než to všechno připravím tak, abych něco sklidila ráno a zítra v práci mohla také alespoň jednou sklidit :oops: :)
     
    Naposledy upraveno: 16/6/22
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zatím připraveno 20 základů na pizzu, tj mám napěstováno zhruba třetinu. Do konce ještě 5 dní, takže žádný stres. V neděli mám volno, tak začnu s pečením.
     
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dobré ráno všem,
    teda lidi, jak to děláte. Já se s tím trkvasím jak to jen jde, vyplácala jsem na rozpěstování dost SH a vrtulí, ale mám zatím jen odehraných 9 her. Asi mně ty akční kytky něco žere....Pravda je, že nemám ani Jacka, už ani žádný bonus v liště, a taky kolo štěstí mi dalo po použití 99 zelených a asi 70 párty lístků bonusů celkem nula (opět). Kašlu na to, pojedu kam dojedu, a sem se raděj nebudu chodit ani dívat, protože mě to vždy jen uzemní! :p

    ed: tak jen jsem to dopsala, šla jsem ještě zatočit kolem, asi už z beznaděje, a to se slitovalo a dalo 100%. Jupíííí. Takže takhle se na něj musí!!!;)
     
    Naposledy upraveno: 17/6/22
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    anvan staci si postazovat a Ks sa zlutuje xD Mne vcera dalo na 1 tocenie 100% a dnes rano 200% ;):p Tiez sa zlutovalo,neskory start,Pl moc nemam,bonusy v liste 0 a Jacka som nevidela uz ani nepametam :wuerg: Dnes budem v robote len do 12h. a kedze klient nebude doma tak stihnem aj presadit,musim vyuzit tie bonusy,ked bolo ku mne Ks tak stedre xDxDxD bosorka je na tom horsie:wuerg: ta sa vlecie ako slimak,este poobede skusim Ks ci si to nerozmyslelo a uvidime :)
     
  12. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) akcia uspesne ukoncena uz vcera
    [​IMG]
    piccolo debny dali kvetinove melodie , bodkovany dazdnik a carovny klobuk , potesilo :p
    zelam vam uspesne ukoncenie akcie a slnieckovy vikend ;)
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Z nedostatku času jsem to dopekl až dneska.https://1iq.cz/i/album/ww7aGQj
    Nejlepší výsledek byl tuším za 303 bodů.Bohužel než jsem stihl zareagovat,překryla hláška o získání stonku. Takhle zůstává z dokumentovaných 300 bodů!:) Oproti minule,mírné zlepšení.
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Volný víkend předemnou,odehráno 65 her,žádná sláva a dokonce jsem zapoměla a měnila lopatkami až ke konci. Použila jsem SH,vrtule a 2x 100%...Přeji hezký víkend
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    9 her, 131 hod do konce akce, taky si jdu postěžovat :p
     
  16. 007lala

    007lala Pilný autor

    Tak já si taky postěžuji, ale hlavně na svou zapomnětlivost. Že mám jít na farmu začít akci mě napadlo až včera před půlnocí, a to se mi už nechtělo lézt z pelechu. Tak rozpěstovávám až dnes ráno. Z 99 zelených lístků ani ň, z 65 PL jedna ušmudlaná +1 na 6 hodin. Za těch 65 lístků se mi bonus 100% objevil jen jednou a 200% ani jednou. Nechápu, jak to děláte, že vám pořád tak padají. Všem rychlíkům, TGV a šinkansenům ve hře gratuluji, já se pocourám pomalu jako stará dobrá lokálka, však ono to nějak dopadne.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehráno 46 her a na vedl. 20, teď už to půjde pomalu bez SH ;) ale času spoustu
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    A já nikam nechvátám :music::music: Jedu jen s MJS a bobkama..
    Stav: 13 her/2939
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Zdá se, jako by mi chyběla dekorace Ozdob si život. :music:
    Škoda, že není možno vyhledat dekoraci na ploše (to by byla úleva), protože hledat to manuálně (i když si myslím, že jsem tuto jinak bezcennou dekoraci přece nemohl ani omylem uhnízdit do parku či jinam), je docela vopruz.
    Akci mám hotovou. Jak jsem si spočítal, stačilo mi 55 pokusů...

    EDIT: Tak jsem se zmýlil. Jsem skutečný "major". Nevím proč, ale dal jsem ji na mýtinu (asi se mi líbil její příspěvek BZ, jinak nevím, co mě mohlo motivovat).
    Dekorace nalezena... Hurá.:D
     
    Naposledy upraveno: 17/6/22
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Odohraných mám 30 mini hier.Ešte koľko toľko do konca akcie urobím.Kam sa doplazím tam budem.Koleso štrajkuje zo 140 PL mi dalo oranž.výrobne,grajciare,SK,SH,vrtulky,hviezdičky,TBS a pod.Za zelené lístky zase červené stajne korytnačiek ktoré mi nikdy neujdu tie dostávam vždy ak točím a tiež iné trátory.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.