Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Ahoj,tak ja mám hotovo,teda okrem kráv,na tie nemám grajciariky,Sk som si nechala na oslíky,no čo už,aj tak je to dobré ;)
     
  2. Čert68

    Čert68 Pisálek fóra

    ahoj tak já nestihnu dodělat akci potřebovala bych pouhých 12 minut prodloužit to je tedy špatné. zbyde mi 2400 sazenic . škoda .
     
  3. slon1948

    slon1948 Zelenáč fóra

    Ve hře Pikantní dny na farmě, se mi nepřičetly krejcary. Hru jsem dokončila celou. Děkují za odpověď,slon!
     
    Naposledy upraveno: 14/10/14
  4. disla

    disla Pisálek fóra

    Tak, konečně ta blbina skončila. Koupil jsem v předposlední minutě 11 králíků za 38000 ks. Alespoň si šlechtitelé vydělali. Já za SK na šlechtění nedám ani floreny ani kačky. Leda tak nakáčet!
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Už zas nesnáším šlechtění, a to nemusí být ani BB. Když člověk potřebuje poslední hnědou krávu a má poslední 2 kusy SK, určitě mu vypadne bílá.
     
  6. bubu294

    bubu294 Pisálek fóra

    zdravím ,všechny u mně 50% úspěchu splnění , jako obvykle,z taj.stájí max.2 oranžové a stromů xl, nedali ani novinku!!!NIC MOC.
     
  7. pedrito2811

    pedrito2811 Pisálek fóra

    Tak táto akcia sa mi páčila. Splnenú som ju mal už v piatok. Síce zo sadeničiek ani z chlievov nič moc, maximálne tak červené včely, ale na šľachtencoch som zarobil 10 miliónov.
     
  8. WeneeWenee

    WeneeWenee Rádoby autor

    Tak z tajomných stajní,sklamanie :cry: ,škrečky,holuby,orly a červené prasátka a tak som dúfala...
     
  9. -Lenka34-

    -Lenka34- Perspektivní autor

    tak až dnes som si otvorila tajomné chlievy aj sadeničky, lebo som ich stále zabúdala vyložiť na plochu, z chlievov som úplne nadšená, vyšli mi dva, čo som nemala - žaby a holuby :D, ďalšie boli bociany a krtkovia, z baha sadeničiek - rohovník (tiež som nemala), 2x hviezdny a figa XL, takže som veľmi milo prekvapená a teším sa :)
     
  10. lena3576

    lena3576 Aktivní autor

    dnes mám št'astný den, akce ukončena a ze sazenic mám fíkovník xxl, avokádo xl, mango xl a cesmína xl
    no a z chlívků 2x orel, myš a růžový ovečky-takovou odměnu mám poprvé
    asi se štěstí konečně unavilo :D
     
  11. stepankas

    stepankas Perspektivní autor

    TS: 2x orlí hnízdo, kozín žlutý, obydlí pro křečky. Já musela být v minulém životě pěkná svině.:eek:
     
    skalara.v, švestinka a zemanka01 tohle ocenili.
  12. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Ahoj, mám dotaz. Když jsem splnila úkol s magickým stonkem, kde najdu ty věci na stonek? V dekoracích je nemám. Nebo se objeví až ve chvíli, kdy magický stonek otevřu? Děkuji za odpověď. :)
     
  13. -anny1983-

    -anny1983- Zelenáč fóra

    Dekorky sa ti mali postupne objavovať v lište.A mala by si ich tam mať aj bez toho že splníš úlohu kde sa stonka aktivuje.
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  14. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj Blonda141,
    píšeš, že jsi splnila úkol s magickým stonkem. Ale splnila jsi i ty 3 úkoly s dekoracemi? Ty by se ti normálně měly objevit mezi dekoracemi. Aspoň u mě to tak fungovalo (řadu stonku jsem si také otevřel, i když stonek aktivovaný ještě nemám - tak doufám, že mě tam ta řada bude čekat).
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  15. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Blonda141,
    je to tak ako píše AsDYxC a -anny1983 za čo ďakujem :) , ak si splnila všetky úlohy kde sa nachádzajú aj dekorácie do stonku, po každom splnení sa ti automaticky dekorácie pripisujú., nestačí splniť len úlohu s riadkom v nebi. Ak si presvedčená že si tieto úlohy splnila a nemáš dekorácie aj tak, kontaktuj prosím hernú podporu, len tam môžu preveriť tvoj účet a zistiť,kde sa ti dekorácie stratili.Ako kontaktovať hernú podporu Prajem skoré vyriešenie a peknú hru.
     
  16. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Ahoj, děkuji všem za odpověď. Vše vyřešené. Sem tam se projeví, že jsem opravdu Blonďa. Díky a papa :D
     
    švestinka a mousicka tohle ocenili.
  17. haloween

    haloween Pisálek fóra

    Byla to skvělá akce, už se těším na další.
     
  18. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Tak jsem se po čtyř a půl létech hraní dočkal. Z TS mám Kravín III. - ČERVENÝ. Moje první červená stáj.:)
     
    petaM2001 a AsDYxC tohle ocenili.
  19. nena60

    nena60 Pisálek fóra

    Nechci být rejpavá ale nebyl slíbený bonusový kod? Nebo jsem něco přehlédla? Akce byla fajn a šla dokončit bez problémů, ale sliby se mají plnit nejen o vánocích.
     
  20. krroir

    krroir Stálice fóra

    nena60, bonusový kód byl vydán, nalezneš ho ZDE.

    Akční předměty byly přeměněny na KR a BZ, akce skončila. Děkujeme vám za zpětnou vazbu, která byla zaslána RT.
    Téma uzamykám.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.