Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Teda ja nic nevydelal, vsechno koupeny a stale cekam zda nekdo da slepice extra levne, ale kdyz ne, tak ozelim ty party-listky... kdo jeste jede, tak snad ma namleto, to je jedina kriticka vec...

    Vypadavat ma 95 kyselosti/den, v tuto chvili ma byt 591 ([7.ukol]+11 ) nebo chybet 69, mam 1672 (chybi 0 ), mam 253% hotovo.
    Stav papricek : idealne 17896 kusu (2858/den, [6.ukol]+5696 kusu ), mam 20269 z 20000 (101% ).
    Stav pro omacky : idealne 36 kusu (6/den ), mam 40 z 40 (100% ).
    Zatim uplynulo 89% casu, zbyva 17 hodin.
     
    lacrima a švestinka tohle ocenili.
  2. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dnes jsem opět sledoval trh se šlechtěnci a oproti včerejšku šly dnes ceny výrazně nahoru ;). Včera se daly sehnat i hnědé krávy do 30 000 kr, ale dnes už jsou hnědé krávy za 44 000 kr, beranovití králíci a hnědá kuřata se drží v intervalu 25 000 - 30 000 kr, takže ještě, že jsem klikal šlechtěnce před začátkem akce a nestálo mě to tolik kr :).

    Octů už je skoro dvakrát více než bylo potřeba, to se mi při akci málokdy stane ;).

    habanero: 20 104 / 20 000 ( chybí 0 )
    ocet: 1241 / 660 ( chybí 0 )
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  3. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Jak píše Tassadar - ani u mně o nějakém vydělávání ani řeč - ale toho snad máme dost v reálu, že. Do akce jsem musela šíleně nakupovat - ale bez reálných peněz, jen za farmářské. Akce mě bavila a tak jsem se vyhecovala a splnila ji komplet celou. Po dlouhé době. Mám teď pěkný průvan na farmářském kontě, ale to se zas časem vylepší. Všem přeju fajn hru :))
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

  5. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    já mám akci splněnou (kromě úkolu s hnědýma krávama) již od včerejška, ale TS jsem nasadila až dnes, kromě ježka, kterého jsem ještě neměla, jsem odkryla vše, co už mám, lišky, kočky a myslím krtka ;), i tak jsem spokojená :)
    u mě na trhu se hnědý krávy prodávají kolem šedesáti tisíc za kus, což je masakr, takže bahasazeničky nebudou no :p
     
    -Ilonka61- a lacrima tohle ocenili.
  6. mituli

    mituli Polobůh fóra

    vse hotovo,jela jsem akci celou,slechtence jsem si vyprodukovala sama,tak ze jsem nic neutratila jeste jsem par prodala,sazenice si nepamatuju,to uz je davno,ale asi nic moc,jo granat asi dvacaty ,vse lista,staje jsou zatim ve vivinu tak az rano
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  7. -Strouhanka-

    -Strouhanka- Rádoby autor

    tak na samy zaver dodavam co se vyklubalo z tajemnych sazenicek... dve nadherne pistacie cesmina xl a kokos xl proste nadhera skacu dva metry vysoko.. bo mam zas co darovat.. tak si o to pri O&D piste
    pouceni: aspon vim ze u mne nemaji tajemne sazenicky a staje hodnotu ani pul florenu:D
     
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  8. stefanyp

    stefanyp Pisálek fóra

    Tak tuhle akci už mám splněnou, většinu šlechtěnců jsem vychovala ze zásob, něco málo dokoupila, protože došlo SK a jsem zvědavá, co mi vypadne z TS a sazenic - bohužel na to nemám štěstí, z prvních dvou stájí opět kočky a křečci, to je už potřetí po sobě a přes noc mám druhé dvě, snad to bude lepší. Čekala jsem teda něco lepšího za takovou hromadu šlechtěnců....no uvidím ráno, jestli to bude lepší.
     
  9. lencus

    lencus Pisálek fóra

    Akcia bez problémov splnená ešte v nedeľu, z tajomných majstrov vyšli 2 holuby, myši a včelí úľ červený, z TS nič moc - ohnivý, kokosová palma xl, granátovník a aspoň figovník xxl.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte:)
    U mňa až dnes domleté a ukončené. Za seba môžem len pochváliť,aj keď šľachtence ma skoro zrujnovali,ale zas naopak pripraveným sa veselo konto zdvíhalo. Z Baha sadeničiek nič prekvapujúce 3xpistáciovník a 1kiwiXL
    Ale zo záhadného výbehu....žabkyxDtie určite potešili
    Dobrú nôcku všetkým
     
    švestinka, Slnieck0 a lacrima tohle ocenili.
  11. MMajulina96

    MMajulina96 Zelenáč fóra

    Vživotě se mi nestalo aby mi šlechtění ve čtyřech stájích házelo poměr bílých a hnědých krav půl na půl,,,, takže díky, ale akci nesplním
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Stromy: 2x pistáciovník, hvězdný, juvie
    Chlévy: Oranž. krávy a prach.peří, orli a KOHOUT (toho jsem jediného neměla)

    Nu což, mohla jsem dopadnout i hůř 8)
     
  13. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Tak akce dnes šťastně ukončena i přesto, že jsem začal až 9.10. a tedy úpřimně nevěřil, že to dám. Spočetl jsem si na poslední chvíli kdy bude semleto a vyšlo to 6 hodin před koncem akce;)). Došlechtit jsem musel cca 8 slepic a 25 krav. Naopak jsem prodal fůru hnědých prasat. Tak teď jen čekám co vypadne z tajemných stájí a sazenic.
     
  14. renca1911

    renca1911 Pisálek fóra

    Mám problém,včera jsem nakoupila do dvou prvních úloh zvířátka.Peníze mi to vzalo ale zvířata nepŕidalo!Dost mě to rozčílilo a není už bohužel moc času na opravu!Myslela jsem že třeba dnes ráno ale zase nic.Takže slepičky a kravičky jsou v tahu a splnění prvních dvou úloh taky a odmény taky.Hledala jsem jestli už to někdo psal ale nic jsem nenašla,přesto si myslím že to nebude jenom muj problém.
     
  15. stefanyp

    stefanyp Pisálek fóra

    Tak z TS po kočkách a křečcích výroba netopýřího guana žlutá a oranžový včelí úl, takže nic z toho, co ještě nemám, ze sazenic zatím kakaovník XXL a mango, tak jsem trochu zklamaná, aspoň bude co vyměňovat.
     
  16. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj renca1911,
    Nemohlo sa stať,že si kúpila obyčajné sliepky a kravy? Do úloh sa dodávajú totiž vyšlachtené zvieratká - hnedé kura(15ks) a hnedé kravy(30ks).
    Ak si dodala správne vyšlachtené a máš nejaké nezrovnalosti na svojom účte,prosím kontaktuj hernú podporu, iba tam môžu preveriť tvoj účet, čo sa stalo. Ako kontaktovať hernú podporu. Prajem skoré vyriešenie a peknú hru.
     
  17. mituli

    mituli Polobůh fóra

    ahoj,tak jsem odtajnila tajemne a hruza,jeste ze ted rano,bejt to vecir tak samou radosti ani neusnu---jsem lv 93 a dostala jsem -krecky,orli,myvaly,medvedy,no nadhera ,moc dekuji RT za krasny darek,pane boze zaco ????
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  18. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    ...i ja RTmoc dekuji. ze sazenicek mam 3x ganat a guava xl no a ze staji se vyklubali holub, mys, krecek a oranzove kone.
    v 94 lvl fakt dobra vyhra :(, ale nu coz, jak se rika - DAROVANEMU KONI NA ZUBY NEHLED, tak se nezlobim no a uz se nemuzu dockat dalsi akce :).
     
    švestinka a mousicka tohle ocenili.
  19. Slnieck0

    Slnieck0 Perspektivní autor

    Ahojte,
    ja ešte meliem poslednú omáčku-nejako som sa pozabudla:p
    Z tajomných chlievov mám žabky a bocianov a dve čo som mala, na Bahame sa mi podaril Rohovník čo mi chýbal-tak radosť veliká-vďaka za akciu-trošku mi ušiel čas počas chrípky a získala som veci nad očakávanie
    :D
    Majte krásny deň!
     
    Ria30. a mousicka tohle ocenili.
  20. stepankas

    stepankas Perspektivní autor

    Já taky ještě srandovně stíhám, co se takřka nedá - a doufám, že mi jdou špatně hodiny. Ale z TS mi padli čápi a růžový! kravín.xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.