Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    ahoj farmáři tak i já jsem akci dnes odpoledne dodělala moc se mi líbila byla taková akční pěstovat,mlít omáčky pak adrenalin při nákupu šlechtěncu - něco jsem koupila a něco šlechtila sama.Odměny jsou super hvězdičky i magický stonek potěšil.Z párty zatočení jsem měla celkem štěstí vytočila jsem si strážní včelu,broskvon xxl,20 kusu superkrmiva a pečeného krocana.Z TS stromu mandarinkovník xl,papauščí strom - velká spokojenost,fíkovník xl a pistáciovník to šlo do lišty.No a z tajemných chlívku propadák žlutá stříhárna,oranž.ovčín,žlutá výrobna ang.vlny a holubník tak ten snad někdy za něco vyměním.Jinak všem co finišují držím palce HELENIE
     
  2. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Tak čekám, až se domele poslední omáčka, TS a sazeničky jsem ještě nezkoumala, zasadím to všechno až zítra. Zajímavá akce, ale musím se přiznat, nebýt té řady na kouzelném stonku dávající BBZ, tak jsem se na ty všechny šlechtěnce i celou akci asi vykašlala.
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Odtajněné stáje.Krtek,křeček,oranžové včely a ŽÁBY.Hurááááá ,tak nakonec ta třešnička byla.Jsem spokojená.Jen škoda že bude tak brzy šlechtění oslů,jinak bych vyšlechtila i ty krávy na tajemné sazeničky
     
    darina010457 tohle ocenil(a).
  4. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahoj, tak v noci jsem psala o chlívkách. Že jsem dostala oranž pštrosy, oranž kachník, žluté koně, a krtka. Bylo to pro mě velké zklamání. Před chvílí jsem odtajnila sazenice na Baha. Kokos XL, hvězdný strom, pistácie, a delonix. Tak aspoň ta delonix mi trochu udržela náladu (je to teprve moje druhá), jinak to byl také propadák. No, tentokrát se teda RT moc nevytáhl.
    Za ty počáteční výpadky měl aspoň naplno povolit kohouty, a každý dostat na farmu od každého nejnovější novinku :D Ale to by tam ti mantáci asi umřeli, kdyby měli taky někdy udělat radost všem hráčům najednou 8)
     
  5. marekluki1237

    marekluki1237 Pisálek fóra

    hezky vecer, ac pisi malo, tak o to se musim podelit, TS mne daly oranz.pstrosy, dalsi si nepamatuji tzn.nic moc, ale pak svete div se 2x kohout, sice za chvili bude na nic, ale pro tuto chvili vyborne:music:
     
  6. verkoperko

    verkoperko Zelenáč fóra

    Moze mi niekto aku runu pouzivate na mlyn ja som nic nenasla a asi to nestihnem turbomlyn nemam dakujem
     
  7. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak jo, já tam ty sazenice na noc taky hodím. :p Zatím jsem si nechtěla kazit víkend, ale zítra už to bude jedno. Stejně se v práci po týdenní neschopence asi nakrknu.
    Leda že by padl rohovník nebo pracka- to by bylo jináxD

    EDIT: jo jo jo - je tam rohovník, odcházím spokojená do práce :D
    pátrylístky nechám až se objeví kytka nebo růžovka. Už jsem ji tam viděla, takže existuje
     
    Naposledy upraveno: 13/10/14
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  8. jamalaja

    jamalaja Zelenáč fóra

    Tak jsem hrozně naštvaná. Koupila jsem si dvakrát superhnojivo S. Přestože se mi floreny odečetly, superhnojivo mi nebylo přidáno. Psala jsem a vyplňovala jakýsi dotazník, ale pořád se s tímj nic neděje. po skončení akce mi to asi už na nic nebude.
     
  9. krroir

    krroir Stálice fóra

  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak dneska jsem sledoval trh s potřebnými šlechtěnci a musím říct, že ceny šly lehce dolů ;). Momentálně je tam hnědé kuře za 22 000 kr, beranovitý králík za 27 000 kr a hnědá kráva za 30 000 kr. Hnědá prasata jsem ani nesledoval, tam je cena opravdu nízká :).

    Jinak ocet opravdu padá a dokonce akce ještě hodně popadá, takže tato akce bude patřit k hodně výnosných, co se vypadávátek týče :D.

    habanero: 20 104 / 20 000 ( chybí 0 )
    ocet: 1104 / 660 ( chybí 0 )
     
  11. .mama789.

    .mama789. Rádoby autor

    Ahojte farmari, u mna akcia uspešne ukončena... z tajomnych sadenic mam mandarinku xxl,kiwi xl,pistaciovnik,pandanus xxl, ktory najviac potešil;) ...z tajomnych chlievov same oranžove a červene stajne , všetky do lišty...akciu chvalim, žiadna nahanačka i ked ma stala vela grajciarov....ostatnym farmarom prajem vela štastia:)...
     
  12. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    akci jsem ukončil bez dodělání úkolu s hnědými krávami. Ledaže jejich cena klesne zítra večer na 1000kr za víc se TSBaha nevyplatí. Jinak jsem prodal 1000 krav takže celkově jsem skončil v plusu. Na noc dám TS a uvidíme co padne, stejně to půjde všechno do lišty.
    Z hlediska vypadávátek to byla pohodová akce, takže kdo chtěl mohl akci splnit - bylo jenom otázkou kolik do toho hodlá investovat kr.
     
  13. slootr

    slootr Baron fóra

    Tak nevím, to padání octa z polí mě mate. Před chvílí jsem sklidil houby s octem. No a teď se chystám na cibuli. Mám z toho děsnou chuť na tláču, ta k tý cibuli s octem tak nějak patří.... :)
     
  14. BAMBULKAJIŘINKA

    BAMBULKAJIŘINKA Pisálek fóra

    ahoj slootr, mám tlačenku v ledničce, ale nějak došel česnek, který k tomu taky patří )). Akce splněna - tak co si přát víc. Hodně štěstí těm, kdo ještě plní
     
  15. llew65

    llew65 Vážený autor

    Takže akce hotová... Tajemné sazenice a chlívky opět nezklamaly, všechno šrot do lišty - 2xkrtek, lišky, kachník oranž. a hvězdný, liči XL, mombín XL a papája XL. To se RT moc nevytáhli. Akorát mě moc zklamalo, že nebyli oranžoví koníci, těch mám strašně málo!!! xD
     
  16. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    llew65

    Hele nezoufej, ještě máš šanci. Nikdy nevíš. Třeba se RT urve, a můžou být oranž koníci jako odměna v tom slíbeném bonusovém kódu. No, jak píšu - nikdy nevíš :D :D Staré pořekadlo říká "dávej si bacha na svá přání. Mohla by se ti vyplnit" :D
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  17. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Sazeničky na Baha nic moc, jen snad pandán XL, ale XXL by byl lepší. Zato stáje mě potěšily. Mám čápa a kohouta, ani jedno jsem ještě neměla. Jen ti kohouti mají strašné požadavky na krmivo, to by snad měl RT vydělit 10, pak by to bylo únosné. Jinak se mi akce líbila. Chyběli mi šlechtěnci, ale ty jsem stihla dokoupit den před akcí za poměrně dobré ceny. Šlo o to se rozhodnout, zda kupovat SK za floreny (neměla jsem ani jedno), nebo šlechtěnce za groše. Takže vlastně nebylo co řešit. Teď ještě ze zbylých papriček vyrobím omáčku - vykupuje se po skončení akce za slušnou sumu.
     
  18. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Tuto akci také chválím. Na Baha rohovník, ve stájích žáby, ostatní do lišty. Kéž by takových akcí bylo více! Slušné odměny a splnitelnost (alespoň pro vyšší lvl - ten česnek byl nefér podle mě).
     
  19. hejakral

    hejakral Rádoby autor

    tak z TS kohout, holub a dvakrát kočka, na druhé farmě oranžový králík, oranžový prase, a dva bobři - no nic moc, sazeničky ještě rostou, jinak akce super, akční narostly už v pátek, jen jsem čekala na mlýn a omáčku, octů padá do álelůjá..........................
     
  20. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    tohle je první akce, kterou jsem splnil skoro celou (krávy neřeším). Trochu mě vyplašilo, že při šlechtění je hodně přeskoků, takže jsem to s tulidomkama přehnal. Ale aspoň si vylepšim konto :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.