Pikantní dny na farmě (7.10. - 14.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 6/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    má vůbec cenu začínat tuto akci?Ani když je 8 hodinovka, ta je dobrá prý pro pracující, tak když si naplánuji sklizen ráno a večer, sním co mám a můžu, tak mi není dovoleno to dvakrát denně udělat?Včera večer jsem čekala na dozrání pohopolí, mezi jsem dala časově krátkodobky, abych využila mrkvovku, kombajn nemám, kde bych ho vzala když jsem neplatící a teprve rozpěstovávám, vím že je jako odměna, radějí bych brala kupon, ten si spustím kdy potřebuji, tohle neovlivním, ale ovlivní to výpadek. Když jsem se dostala do fora, tak abych napsala že se nemohu přihlásit, tak to po mě chtělo se zaregistrovat, jsem zaregistrovaná, byly tam tři, slovy tři přispěvky , moderátor psal- není třeba spamovat, chyba je nahlášená. V ofi nic, zkoušela jsem to do 10večer, pak jsem to vzdala, nemám čas to zkoušet přes půlnoc a nanic, stejně jako kino. Takže ráno nula od nuly pošla, 5 octů, pár bodíků, podpůrky v prd.... a opět výpadek? Mám se štvát za tajemničkama, když nikdy nic nedostanu?mám názor jako Slooter, dřu jako ostatní, neli víc, páč růčo a dostanu prd?
     
  2. llew65

    llew65 Vážený autor

    A já už se hodinu nemohu přihlásit na farmu. Respektive si mohu přečíst hlášku:
    An error occurred while processing your request.
    Reference #97.17b61402.1412839025.19659059
    Už se to stalo při minulé akci. Jestli to RT myslí jako zpestření hry, tak ať to dají do oficiálního oznámení... Už jsem potřeboval sklidit a takhle mi stojí práce na farmě. A při osmihodinovkách a nadcházejících volbách, kdy budu dva dny u komise a nebudu mít na farmu čas, to budu mít tak akorát. Takže takovéhle prostoje se mi naprosto nehodí!!! Dokáží to RT pochopit?!
     
    matička3 tohle ocenil(a).
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    jupí mám řadu na magickém stonku :);)
     
  4. bedoini

    bedoini Pisálek fóra

    ještě že jsem zasadil ráno tak to snad do oběda opraví
     
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj llew65 a ostatní.
    O probléme s prihlásením sa vie, je to aj oznámené TU-Problém s prihlásením.
    Chápeme vášu zlosť,nie každý si môže dovoliť čakať pri pc kým sa to opraví, ale my to bohužiaľ neurýchlime, musíme čakať. Napriek všetkému prajeme peknú hru.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  6. kva-kvak

    kva-kvak Pisálek fóra

    :mad: To jsem zvědavý, jestli ty výpadky bude RT nějak kompenzovat. Už je to podruhé, co jsem měl aktivní kombajn, doba sklizně a nešlo se přihlásit do hry>:(
     
  7. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Ahojky,jsem trošku nezkušená,jak mohu nahlásit chybu na podporu,když se nemám jak dostat na farmu?
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Opravdu už začíná být farma nehratelná, začíná to být o ničem. Byly výpadky vždy večer a teď už dvakrát denně, večer a ráno. Tak takto i akce je o ničem, vždyť ani nesklidíme a nezasejeme. Mělo by RT vypadky oznamovat předem, abychom věděli, kdy jít na farmu. Sedět u toho půl dne a zkoušet už je opravdu otravné :wuerg:
     
    Mersi7 tohle ocenil(a).
  9. mousicka

    mousicka Guest

  10. Pavca42

    Pavca42 Perspektivní autor

    error nemůžu se dostat ani na jednu farmu :( tedy krom téhle, už to RT řeší ?
     
  11. mousicka

    mousicka Guest

  12. ovečka17

    ovečka17 Pisálek fóra

    Také jsem se nemohla až do 10.00 přihlásit na farmu. Tím pádem dnes nestihnu plodiny sklidit 2x
    , protože o nocích tady opravdu vysedávat nemohu. Bylo by dobré vyjednat alespoň nějakou kompenzaci. Problémy s přihlášením jsem měla i v minulých dnech, ale nikdy to netrvalo tak dlouho.
     
  13. bedoini

    bedoini Pisálek fóra

    mě už začla fungovat tak to snad pojede
     
  14. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Bylo by dobré o dobu, o kterou hráči výpadky přišli, hrzu prodloužit. Prosím moderátory o report v tomto smyslu.
     
  15. mituli

    mituli Polobůh fóra

    ano,je moc hezke Pajdo,ze nam dekujete za trpelivost,ale i ta ma sve meze,vim je to jen hra,ale oni chteji nase penize a mi bezproblemove hrani,tak,ze by se mohli optezovat to nejak vyrovnat,bylo by to fer
     
    erime08 a castanea21 tohle ocenili.
  16. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak jo - konečně jsem sklidila. Tuhle akci dojedu a na další kašlu. Je to letos moje druhá akce, do které jsem se pustila. Nestojí mi to za ty nervy. Až bude Farma šlapat jak má, tak se zhluboka zamyslím , jestli akce dostanou moji důvěru, snahu a čas. Nebo by musel být v odměnách florenovník :p

    Jsem hluboký pohár, ale začínám přetékat -.-

    Chybí mi už jen 7. úkol - to snad dodělám i s errorem
     
    castanea21 tohle ocenil(a).
  17. Amentthotep

    Amentthotep Zelenáč fóra

    Ahoj, kde můžu sehnat ten česnek? Mám level 44 a nikde ho nemůžu najít. Díky za odpověď
     
  18. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj farmářky a farmáři,
    jsem na 68 lvl a potřeboval bych pomoct se zvýšením BZ do dalšího levelu, najde se někdo kdo by mne obdaroval nějakým tím koláčkem. Předem děkuji za pomoc. ;)
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také jsem se nemohla večer ani ráno přihlásit a přišla jsem o dvě sklizně, což je cca 4500 papriček. To už bude znát.
    Pokud chci psát do diskuze, musím na fórum přes farmu. Nešlo by zařídit, aby se dalo přihlásit i přímo ve fóru? Ve starém to myslím šlo.
    Děkuji
     
  20. llew65

    llew65 Vážený autor

    Už se mi to konečně také rozjelo. Jsem zvědavý, jestli bude nějaká kompenzace. Co akce, to problém... To asi není normální. :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.