Pekárna lásky (8.2. - 17.2.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    To jsem tedy zvědavá jak to s těmi boostry bude u mne. Já vám pak dám vědět jestli jsou potřeba. ;) Už jsem sice tuhle hru hrála, ale to jsem byla tak o 4 roky mladší. Tehdy mi to s tužkou a papírem šlo dobře, tož uvidím co se mnou ty 4 roky udělaly. :oops: Aspoň budu mít porovnání. 8)
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Taky jsem kdysi začínala s tužkou a papírem, ale v tomto případě si myslím, že to bude dost těžké, nikoho nechci podceňovat, ale radím jít do výstřižků nebo mobilu, cupcaky jsou docela náročné ;)
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Musím říct, že rozpoznat zejména finální posypky je poněkud náročné...
    Asi někdo usoudil, že nám to ztíží...
     
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Je pravda že dorty byly daleko lehčí ,na tohle mi ani brýle nepomůžou pokud se spolehnu jen na zrak a tužku:(
     
  5. evinana

    evinana Expert fóra

    udělala jsem 10x a z toho 3x chybně. Opravdu to jde špatně rozeznat i když to ofotím. Teď už se jen spolehnout, že si člověk zapamatuje místa kde je která posypka. Dorty šly lépe
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Šnek mi padá,musím neustále restartovat,ach jo zase akce co chci dělat zlobí>:(už to prosím nechte opravit!Celá jedna plocha stromů těch nejdelších + citrony a výsledek?
     
  7. drah_omir

    drah_omir Rádoby autor

    Dnes bolo koleso asi pokazené :D 43 party lístkov a

    [​IMG]

    to bude do večera hotové xD
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    drah_omir nie,tvoje funguje dobre,to moje je pokazené! Darovaná minihra za polovicu! :wuerg: Pri skladaní koláčika je problém vidieť,čo je čo. Mohol by niekto reportovať,aby to dali ešte trošku menšie?
     
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak šup šup. Teď můžu jít s klidným svědomím na noční ;)

    upload_2024-2-8_16-23-31.png

    Trochu jsem přepěstovala tak to si odehraji později pro radost xD
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Farmářka_X to je 2 a pol hodiny po začatí akcie,načo nám potom dávajú týždeň na akciu,nechápem. :p
     
  11. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Opravdu je špatně vidět co je co. Ani brýle nepomáhají. Asi to tentokrát nezvládnu. Bude to spíš jen o pokusech. Zlaté puzzle.
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám rozpestované a zasadím niečo do rána na pajdátka a budem v akcii pokračovať;);).
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak s výstřižkem to šlo vážně hezky :)
    [​IMG]
    Na celou akci jsem potřebovala přesně 60 her, chybu jsem udělala pouze u darované, kdy jsem si myslela frajerka, že ten jeden dám z paměti podle barev, jenže těch žůžových je tam poněkud víc xD

    Pokud by někomu pomohlo, tak na akci bez zádrhelů je potřeba:

    Čokoládová růže - po opravě 22.420
    Mandlové mléko - po opravě 1.888

    Farmářka_X gratulka ;)
    Ať se vám daří a pohodový večer :)

    Edit: tak jak píše pezt, bez chybičky stačí 59 her , dle toho opraveny počty ;)
     
    Naposledy upraveno: 8/2/24
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem zkusila ten darovaný sirup a je to opravdu špatně viditelné, takže za 5 mincí, asi se na to vykašlu, oči mám jen jedny a ještě dost mizerné, takovéto hry nejsou pro mně.
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám na mletí 85 kakaíček, jedno darované ;), tak to snad na celou akci bude stačit. Zatím nehraji, někdy v klidu přes víkend
     
  16. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    dinoalesi - díky za výpočet :inlove:, jinak tvůj výkon nebudu komentovat. Sotva jsem rozpěstovala a ty už máš hotovo -.-. Jacka nemám ani jednoho (pikolky opět nezklamaly s kámošem a podobně), KŠ zkusím až o víkendu, protože v práci se k farmě nedostanu a bylo by mi líto, kdybych nááááááhodou vytočila nějaký bonus.
    Když to tady tak čtu, začínám mít obavy. Jsem si naivně myslela, že to bude brnkačka jako u dortů :(. Teď nad tím nebudu přemýšlet, zřejmě vaření na zítra je méně stresující a uvidím o víkendu jak to půjde.
    Těm co mají hotovo gratuluji a nám "šnekům" přeji pevné nervy
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Musím souhlasit s jan.svatek ,opravdu nepřehledné.Z kraje sem to dost kazil,pak sem si zvětšil farmu na 125% a už to bylo v pohodě.
    "Rozdělil" sem si monitor na dvě poloviny.Nalevo farma , napravo program malování.
    https://1iq.cz/i/u98QS/eh6KB.png
    Nechápu,že museli upravovat něco,co v minulosti fungovalo na 100%!:p
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak hotovo ;)

    Screenshot_3.png

    Bez chybičky stačí 59 her ;)
    [​IMG]

    EDIT: největší problém byl asi tady

    Screenshot_2.png
     
    Naposledy upraveno: 8/2/24
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Souhlas, už se mi posypky nezdály na videu k akci, ale je to ještě horší. Malé, barvy se třískají přes sebe, zelená, modrá srdíčka, téměř totožné. Snad si zvyknu, ale minulé byly lepší.
    U jednoho kousku to ještě poznat jde.

    Edit: Sluníčko, napěstovali, namleli, složili.
     
    Naposledy upraveno: 8/2/24
  20. Sluníčko

    Sluníčko Pisálek fóra

    Ahoj jak prosím už můžete mít hotovo? Já tomu nerzumím
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.