Pekárna lásky (8.2. - 17.2.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj tak sem se také doplazila ke stonku,použila hojně kapiček a nakoupila hooodně mléka,ale stonek stonkuje a hodně pomohla rada zvětšit obrazovku,jen by mělo rt myslet na starší hráče :p
     
  2. Agy2461353

    Agy2461353 Pisálek fóra

    Dob- díky moc! to se bude hodit
     
    Prepperka, Dob a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  3. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak jsem dnes začala vyrábět ty zatracené dortíky. Rada použít mobil, je nad zlato. Tolikrát jsem se trápila a složila s bídou jeden dortík. A když jsem to zkusila, tak to šlo jedna báseň. Zase jsem o kousek moudřejší. Takže moc díky všem co to focení zmínili.
     
  4. Batory

    Batory Vycházející hvězda fóra

    nemají čas jsem v domově důchodců.
     
    INČUČUNA1959 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. .hana555.

    .hana555. Pisálek fóra

    děkuji
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  6. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravím farnáři,tak akci nedodelam nebot jak uz se to tu resilo tak mi bude chybět mandlové mléko.Dekorky mam ale stonek uz neaktivuji,kdyby akci prodlouzili do zitra tak je to na pohodu...
     
    INČUČUNA1959 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  7. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Batory - normálně bych si počíhala někde na chodbě nebo ve společenské místnosti na návštěvu (i cizí) a položila jí notebook na krk s ultimátem: buď mi to odehrajete na noťasu nebo na mobilu, jiná varianta není. Normálně bych je citově vydírala. ;) Máš čas ještě do půlnoci, snad někoho lapíš. :)
    -------------------------

    Já už mám hotovo, ale jedu ještě dortíky navíc, odměny mi za to stojí. Z pikolek jako obyčejně nic extra - Tanec v listí a Geniální multitasking. Škoda že na ty BZ moc nejedu, takhle sice neublíží ale ani nepotěší. Příště ale stejně budu doufat v lepší, tak se za pikolkami poženu hlava nehlava. :music:
     
  8. julie12340

    julie12340 Rádoby autor

    taky asi nestihmu, ty mlíčka mi prostě chybí:p
    nevadí, dortíky jsem dávala se zkratkama a papírem.....trochu těsnopisxD
    všem kdo stihli gratuluju
     
  9. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Ahoj, tak stonek stonkuje, pomohl booster, tím se mi prodloužil interval, s výstřižkami mi to nešlo, nakonec pomohl mobil a ten booster, kdy jsem si v klidu otevřela fotku v mobilu. Gratulace těm, co mají hotovo, těm, co dokončují, tak ať to zvládnou a těm, co to nestihnou - nic se neděje, jsou to jen 'omalovánky' Já už také nevěřila, že to dokončím..
     
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Také moc děkuji za rady od šikulů:inlove: !
    Na mobilu jsem nic nerozeznala, ale práce s výstřižkem byla super. Jinak bych to vypustila... Tohle se fakt nepovedlo.

    Ještě, že tady probíráte recepty, málem jsem po 71 odehraných hrách zapomněla utratit stříbrňáky v obchodě a přišla bych o recept na Pinkie xD
     
  11. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Super akce. Dortíky mě moc baví, i když na začátku mě zarazil výběr z 5ti variant. Nebylo jich minule míň???
    Úplně jsem zapomněla i fotit, tak jsem začátek měla za 5 stříbrných xD
    No v pohodě jsem to dohnala i hrami navíc. Pojedu až do půlnoci, odměny jsou super.
    Recept na Pinkie víc než příjemně překvapil a za tuhle akci dávám obrovský palec nahoru.:inlove:
    Všem, kdo ještě plní přeji hodně štěstí a zítra hurá na Královnu ;)
     
  12. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte som úplne smutný :oops::cry: od 23:45 my nešla farmička v kuse som sa pokúšal prihlasit ale stále písalo an error ocurred while processing your request a biela tabulka od stonky ma delila jedna hra:cry::eek::mad:>:(
     
  13. farmicka.86

    farmicka.86 Pisálek fóra

    Chtěla jsem si pořídit recept na Pinkie, chybělo mi 20 hvězdiček. Zasadila jsem kolem poledne dlouhodobku, že večer po odpolední sklidím, dopadá mi mléko a já získám poslední chybějící hvězdičky. Bohužel se mi do půlnoci už na farmu nepodařilo přihlásit. Zato teď to jde ihned. Jsem hodně rozčarovaná stejně jako sergejko. Jdu spát, teď už mi je přihlášení k p.r.d.u.
     
  14. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    sergejko měl jsem úplně stejný problém, já se nemohl přihlásit od 23:00. Veškerá snaha přišla vniveč.
     
  15. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    • Necituj zbytečně příspěvek na který odpovídáš - viz pravidla fóra. Zbytečnou citaci jsem odstranil Příště použij prosím EDIT
    presne ako píšeš tiež som to mal cca od 23,00 ale ako tak na 5 pokus sa to prihlásilo ale stále písalo an error ocurred while processing your request a biela tabulka celý týžden človek poctivo maká na akcii a Všetko ybytočne:cry::oops::mad:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/2/24
  16. Rajanka

    Rajanka Zelenáč fóra

    Jsem na tom stejně,od 23 hod. stejná hláška, už mi farma nenaběhla. Ach jo, zbytečná snaha.
     
  17. gomili

    gomili Zelenáč fóra

    Je nás víc, co jsme nemohli hru dokončit.
     
  18. goro19

    goro19 Pilný autor

    Proč se na Farmě nedá ničemu věřit? Akce měla končit ve 23.59, ale farma byla nedostupná už ve 23.35. Podobně jako o dožínkách.
    Také by mě to hodně naštvalo, kdybych s tím časem počítal na dokončení akce a ono pak jako že nic.
     
    Naposledy upraveno: 15/2/24
    činčilka12 a sergejko tohle ocenili.
  19. lumpík13

    lumpík13 Zelenáč fóra

    Dobrý den.
    Tak nevím zda byla včera večer chyba na mém počítači, ale od 23:30 hod jsem se chtěla přihlásit a nešlo mi to. Až do půlnoci. Měla jsem tam ještě zasázeno na poslední hru Pekárna lásky s tím, že to odehraji a vyberu si odměny a bohužel mi to nešlo. Přišla jsem o nevybrané odměny, které jsem si chtěla vybrat. Což mě teda štve.
    Psalo mi to : Při zpracování vašeho požadavku došlo k chybě. Stalo se to jen mě? Nebo byla chyba na Farmeramě?
     
    INČUČUNA1959 a petrusena tohle ocenili.
  20. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Včera večer byl výpadek hry o kterém víme, ale v tuto chvíli nemáme informace zda se tento problém bude nějak řešit. Pro příště bych doporučila, již ze dřívějších zkušeností, nenechávat plnění akce na poslední chvíli.

    Přeji hezký den
     
    INČUČUNA1959 a bačkora85 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.