Pekárna lásky (8.2. - 17.2.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No já si na to rezavé KŠ nemůžu tentokrát vůbec stěžovat, poprvé to bylo 200+100%, podruhé 100%. Bez toho bych byla v zádeli jak Baťa s dřevákama. Pravda, pajdátka jsem naháněla šlechtěným okamžitým šafránem, tak z chemie moc nezbylo, ale ono to zase ze stromků, beden a Vehiklu dopadá. Královnu neřeším, tam budu hrát jen o řádek, jestli za něco bude stát, takže mi kapky vlastně nebudou chybět. A až zas bude nějaká lepší akce, už bude cisterna plná.

    EDIT: sovicka64, zkus tady klik, kaolin to popsal krok po kroku. Hra ještě jede, můžeš vyzkoušet :)
     
    Naposledy upraveno: 13/2/24
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]
    Ještě jednou a kočím.. pajdá mi to :p Tak až zejtra ale.. Dobrou s Kobrou
     
  3. sarka17

    sarka17 Pisálek fóra

    Ahoj,akci jsem dnes doděla.Odehrála jsem okolo 70her a získala 605 mincí.Přijde mi to málo.
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ynus diky :) Kaolina som dako prehliadla,no je to tam popisane krok za krokom no dako som si s tym nevedela rady alebo moj notas -.- Je pravda ze ja skratky nepouzivam (kto si to ma pametat co je na co :oops: No ked som bojovala krok za krokom tak som si vsimla v strede vystrizkov napisana skratka
    Windows+Shift+S Tak som skusala tuto a slo to ako po masle:music: Pred tym som vzdy klikala na sipku a potom na vystrihnut a to je zdlhave :( Boze uz som stara asik xD

    Este mame 25h. tak mozno aj bosorka sa doplazi k stonku ;) Rano skusim KS a uvidime,zajtra somdoma,len si odbehnem do mesta nieco vybavit :)
     
  5. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Huuurá stonek stonkuje , ani nemůžu uvěřit ,že jsem to dala ! Padátka pomohla . ;)
     
  6. grifinhd48

    grifinhd48 Pisálek fóra

    K čemu je mi napěstovaných 8000 kytek, když mám padátka na 14x sestavení cupcaků?
     
  7. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Dave Lister, kaolín11, díky za přezkoušení a info :).
    Zkusím to za pár hodin v klientu taky, bo jsem to nekontroloval znovu po přechodu na jinou plochu a zpět. Mám pocit že mi to v klientu při sklizni s kombajnem nepřičetlo, ale screeny počtů jsem někam "zašantročil" anebo omylem smázl, tak nemohu říci najisto :).
    edit: tak vyzkoušeno, BZ se v klientu přičítá :)
    ...............
    Akce "Pekárna lásky" komplet hotova. Téměř všechny hry jsem spouštěl s časovým boosterem, když mi jich napadalo přehršle :D. Co s nima taky :D. Jen mi ještě teď zní v hlavě: "modrá, modrá, červené srdíčko..., červená, hovínko, čokoška..." xDxDxD Nejdu do cukrárny, ne a ne xD
     
    Naposledy upraveno: 14/2/24
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Kohoutek s padátky musel být otevřen docela dost, když mi z vojtěšky popadalo 150 ks padátek. To jen pro info když jdu kolem.
     
  9. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Zdravím, s obrazovkou na 150% a s foťákem mobilem v ruce jsem se doplácala ke stonku. Opravdu při normální obrazovce bylo těžko rozeznat polevy, když je zakrývaly ozdoby. Nemyslím, že by tato akce byla příliš vydařená. Ještě nikdy jsem nemusela zvětšovat obrazovku. Přeji všem finišujícím, aby zdárně doběhli do cíle.
     
  10. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Pekárna lásky- slzí mi oči v levém mám tik a v pravém se začíná dělat ječné zrno.
     
  11. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pěkný den, všem. Tak už mám taky hotovo! Pomoci foto na mobilu, se mi to podařilo. Zkusila jsem foto poprvé, k mému překvapení to šlo ráz na ráz. Přeji všem, ať se daří. :):)
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo jsem měla už v úterý, ale ještě jsem vyráběla dortíky navíc a vybrala jsem obchod téměř na nulu.
    Celkem jsem upekla 87 sestav cupcaků. Používala jsem výstřižky a skica, tam stačil po spuštění minihry jeden klik a zarámování dortíků. Mám výhodu dvou monitorů u PC.
     
  13. Batory

    Batory Vycházející hvězda fóra

    já nemám ani půlku -stonek nebude-poloslepá a ruce v háji,takové hry mě mrzí-člověk se honí a prdlačka.Blehopřeji těm co to dali.
     
    enrikea a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  14. .hana555.

    .hana555. Pisálek fóra

    kde najdu ten recept na nejrůžovější koláč co jsem si koupila
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  15. Pasik73

    Pasik73 Zelenáč fóra

    ahoj, jsem na tom stejně jako ty - jsem v půlce, škoda času
     
    enrikea, INČUČUNA1959 a anajavonuj tohle ocenili.
  16. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Batory, Pasik73 - a nemůžete poprosit třeba sousedovic mládě aby vám to odklikalo? Určitě někdo z okolí rád pomůže.
    ------------------

    .hana555. - řemeslná čtvrť - pekař - 5. stupeň
     
    INČUČUNA1959 a bačkora85 tohle ocenili.
  17. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    .hana555. -ahoj, najdeš ho v řemeslnické čtvrti u pekaře v pátém stupni. Jestli tak daleko nejsi, myslím tím ty stupně u pekaře, tak až tam dojdeš tak ho uvidíš. Přeji příjemnou hru
    Pasík73 - ahoj, zvětšit obrazovku a použít mobil na focení. Jde to dobře. Nebo se podívej na příspěvek 134 od kaolína.
     
    Naposledy upraveno: 14/2/24
    INČUČUNA1959, sovicka64 a bačkora85 tohle ocenili.
  18. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    první akce, kterou nedodělám a jsem z ní otrávená. Normální dorty, co bývaly jsem vždycky dodělala
     
    enrikea a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  19. Agy2461353

    Agy2461353 Pisálek fóra

    ahoj, končí akce ve 22:00 nebo 23:00? Protože mě časomíra teď stále ukazuje, že zbývá 7 hodin, a jak počítám, tak počítám, to mi dává konec ve 23:00
     
    Prepperka a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Agy2461353 ani jedno z toho. Akce končí až ve 23:59. V oficiálním oznámení je to opraveno.
     
    lacrima, bačkora85 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.