Pekárna lásky (8.2. - 17.2.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nesložila jsem nic. Asi to vzdávám:(
     
  2. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Zkusila jsem akci a končím.
    Umyté a vyčištěné brýle a nic nedám.
    Gratulka všem komu se daří.:eek:o_O
     
  3. mama524

    mama524 Zelenáč fóra

    Vypěstovat se to dá, ale nepadá a nepadá. Po jednom sklizení 26-30 ks, kolikrát za den 4x, 5x= cca 150 ks to by bylo na 12 dní cca. Škoda.
     
  4. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Taky to vzdávám.
     
  5. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Zatím 11 her, a naštěstí došla padátka.
    Asi třikrát jsem zkazila objednávku a jednou jsem to nestihla, protože to není dobře vidět.

    Sklládání puzzlí minule bylo tisíckrát lepší i s tím sekáním, protože to nebylo na čas.
    Tak za tuhle hru nedíky.
     
  6. marcik.tunova

    marcik.tunova Pisálek fóra

    Zdravím,
    já vyfotím na mobilu a pak skládám podle fotky. Pravda, je to trochu frmol, ale dá se to zvládnout.
    Hodně štěstí
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký víkend všem ;) tak jsem se dnes do toho pustila, je napěstované a namletých 88 sirupů, ale po čtení vašich příspěvků si to nechám asi až po obědě v klídku, to vyzkouším a přizpůsobím nejdříve nanečisto a to půjde ... trochu jste mě vyděsili xD :p

     
  8. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tak já mám největší problém s polevou :eek:. KŠ jako vždy stávkuje a bonusy nula, takže i s pěstováním je to těžké. Přemýšlím, že tuto akci odpískám a to jsem se na ni těšila. Skládání dortů byla brnkačka tak nám to asi chtěli ztížit a hráče odradit od hraní farmy.
     
  9. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Taky používám mobil. Vyfotím, přiblížím a skládám. S mobilem jsem zatím dokázala poskládat všechno správně a dá se to stihnout i bez boosteru. Ovšem po prvních pěti neúspěšných pokusech z hlavy jsem to chtěla vzdát a už jsem ani nezasela akční. Potom jsem vyzkoušela fotit mobilem a ono to jde. Takže jsem znovu zasela, ale padátka zoufale chybí.
     
  10. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak jsem se do toho dnes pustila. Barvy katastrofa, ale po 10ti hrách jsem to začala trochu rozeznávat. Snažím se složit aspoň jeden dortík a hle, ono to jde. Tak budu bojovat, ale na moje oči to není pohodová hra.
     
  11. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Zdravím, je to náročné ale s mobilem to jde, také jsem musela přidat brýle. Ale stal se mi jiný problém, když udělám 3 cupaky správně tak dostanu jen 10 mincí, místo 20. Body jsou v pořádku těch je připsaných 60. Nevím jestli je ta chyba jen u mě nebo i u jiných, jestli si to někdo jiný všiml. Ještě jsem přišla na to že za minihru padají odměny z první úrovně, místo 4 superkrmiv mi vypadly jen 2. Již jsem to nahlásila na podporu.
     
    Naposledy upraveno: 10/2/24
  12. pep11

    pep11 Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Taky dostávám jenom 10

    A když žádné vyšlechtěné nemám? Není třeba nějaký booster na padátka co by se dal koupit?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/2/24
    babina51 tohle ocenil(a).
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Minulé tortičky tie boli v pohode ale teraz to je hrozné polevy nie je dobre vidieť kvôli dekoráciám na nich.Skúsli som a pozbieram poslednú várku,nameliem koľko mi s toho výjde a zabalím to.Mám len jedny oči a kaziť si ich pre obrázky nebudem.
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nedalo mi to a vyzkoušel jsem i variantu s mobilem,jako,dá se to,ale vyhrává u mně jednoduchej program malování,kterej snad má každej počítač.:)
    Postup v prohlížeči EDGE:
    1) nejprve si v pravo nahoře ( pod křížkem) kliknu na 3 tečky a najedu si na lupu a zde si navolím zvětšení 125% https://1iq.cz/i/u98QS/kEKX2.png
    2) poté si celej prohlížeč zmenším na polovinu čverečkem vedle křížku (opět v pravo nahoře) https://1iq.cz/i/u98QS/27KaE.png
    3) poloviční prohlížeč si chytnu levým tlačítkem myši a posunu úplně vlevo. Pokud se mi to zdá ještě moc velký,tak si to ještě mohu na boku stáhnout!(opět levým tlačítkem myši! https://1iq.cz/i/u98QS/2AB2x.png
    4) Nyní si otevřu program malování a opět si nahoře čtverečkem zmenším velikost na polovinu a posunu si to celé do prava. https://1iq.cz/i/u98QS/3d8uU.png
    5) nyní již mohu spustit minihru.
    a) spustím minihru
    b) na klávesnici zmáčknu prt.sc (na klávesnici úplně nahoře,vedle delete)
    c) levým tlačítkem myši si ztrhnu část ,kterou chci vyfotit
    d) nyní kliknu myší do malování a napoprvé zmáčknu na klávesnici ctrl a klávesu V (při dalším už stačí pravým tlačítkem myši dát vložit
    d) po odehrání minihry,spustím další,opět zmáčknu prt.sc,kliknu do prava do malování,pravým tlačítkem myši dám vložit a jeto.Nic nemažu,neustále vkládám další obrazky a smáznu to až skončím se všemi minihrami.
    Vypadá to velice složitě ale opravdu je to velmi jednoduchý.Řekl bych,že příprava na výstřižky je jistě podobná.
    Tak snad to někomu pomůže!:)

    dodatek: v prohlížeči Google chrome je to podobný jako v EDGE https://1iq.cz/i/u98QS/SUn9e.png
    v Mozille si kliknu v pravo nahře na tři čárky a zde si navolím velikost obrazovky https://1iq.cz/i/u98QS/5yVnd.png
    Jinak doporučuji si to nejdříve vyzkoušet na nečisto a až po sblížení s programem malování,jet navostro!:)
     
    Naposledy upraveno: 10/2/24
  15. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Ahoj,
    myslím si, že pokud člověk nemá zásoby superhnojiva a rostliny se zkrácenou dobou růstu, aby tímto způsobem nasbíral padátka, tuto akci nemá šanci dokončit. To množství padátek se podle mě nedá bez toho splnit.
    Jinak taky skládáme s mobilem. Přesněji já vyfotím, dcera mi to pak rychle poskládá. Bez toho a sama bych byla vyřízená jako u makronek.:)
     
  16. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Tak já jedu poprvé pomocí výstřižku, to by ještě šlo, ale ty barvy. Dvoje brejle a přemýšlím jestli je ta pusinka nahoře žlutá nebo růžová.A ještě se od rána farma seká a dlouho načítá,myslím že tyto narozeniny se celkově vůbec, ale vůbec nepovedly.Škoda :(
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahoj, záleží na tom jestli už jsi za úrovní 13, pokud ne, tak 10 mincí je správně ;)
    [​IMG]
    Stupeň 13 končí až tady, pak teprve můžeš získat těch 20 mincí
    [​IMG]
     
  18. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Návrh na budoucí "vylepšení" této minihry:
    - zkrátit čas na prohlídku/kopírování dodávek na polovinu
    - zmenšit obrázky dodávek na polovinu
    - zkrátit čas na sestavení dodávek na povinu
    - místo barev použít černobílé obrázky
    - na každou novou minihru náhodně prohodit pořadí dodávaných částí, aby nebylo možné si zapamatovat, kde je která poleva/posyp apod.

    Takhle je naštvaný jen menší počet hráčů. Navrhovanými úpravami budou naprdnutí úplně všichni :wuerg::cry:.
    Už dlouho mě nějaká minihra tak obludně nebavila jako tahle :sleepy:.
     
  19. Dagmaruša

    Dagmaruša Pisálek fóra

    Však až po 14.té místo se dostává jen 10
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Jen bych doplnil kaolína, že při použití programu Výstřižek a skica odpadává používání klávesových zkratek pro vložení obrázku, obrázek se tam vloží automaticky po vybrání oblasti, tím samozřejmě nechci odrazovat hráče od používání programu malování. Jen mi toto příjde rychlejší.
    Jinak samozřejmě postup pro přípravu obou oken je stejný, ale velikost jakou si zvolíte v prohlížeči, také určuje jaký používáte monitor a jaké je jeho rozlišení. To si musíte zvolit jak vám to vyhovuje.

    Hodně štěstí při skládání ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.