Pekárna lásky (8.2. - 17.2.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    tak mám taky hotovo:)rychlou fotkou(mobil),brnkačka,jak já se toho bála,ještě mám zasazeno a budu pokračovat dál:music:zatím takto:p
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ale to už je abstrakt! Čo za príchuť je tá čierna? Pelendrek? :p Toto by som zvládol.
     
  3. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Ja mám problém pri skladaní často so strednou časťou, horná a dolná časť je pomerne rôznorodá a dá sa snadno rozlíšiť, ale tie stredné ružové a biela s béžovou sa mi často pletú a občas aj niektorá horná časť, Dortíky boli oveľa rozlíšitelnejšie.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - áno, pendrek - nebo-li lékořice ;)
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, mám obavu aby to nedopadlo takto: [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/2/24
  6. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Ahoj, tak mi to vůbec taky nejde, nemám ještě ani druhý dárek, na výstřižky jsem pomalá a taky se mi to plete, byly lepší dortíky. No zlaté puzzle, to se mi líbilo. Tak uvidíme, ale nejspíš na řádek to nedotáhnu a to jsem si dala do slotu 200 procentní bonus. Tak ať se Vám daří
     
  7. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak úspěšně dokončeno,
    během celé akce jsem udělal jen 3 chyby.
    upload_2024-2-11_21-23-39.png

    Bez výstřižků bych to asi nedal, ale to je povolený doping :)
     
  8. tomasfiser6

    tomasfiser6 Pisálek fóra

    na co ho maš vytuněny
     
  9. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    Nejlepší systém je hrát to ve dvou.
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, teď jsi mne pobavila a vrátila na chvíli do minulosti. To je vzorník barev RAL ;) A v tom aby se při všech recepturách čert vyznal :)
     
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Pumpička, pokud je jistota, že přitom nedochází k úniku přístupových údajů k účtu, tak je to také možnost.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  12. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Viděla jsem rozhovor s výrobcem zmrzlinových kornoutů. Vyrábí i černé kornouty a ty barví živočišným uhlím. Asi prevence co kdyby ve zmrzce byla salmonela, tak to už bude pojištěné. :D
    -------------------------------

    Hra je pro mne zatím jen pěstování, které jde ale na rozdíl od vypadávátek dobře. Už mi chybí jen asi 4 sklizně, takže s tím problém nebude. Zato padátek mi chybí přes 800, nevím nevím jestli je doženu. Zelené kapky na ně dávat nehodlám, těch mám akorát na limitu, takže bude muset stačit jen vyšlechtěná malina s řemeslem. Padá mi z ní okolo 130 mlík, takže naděje ještě je.

    Do samotného skládání se pustím asi zítra, budu doma sama, takže za prvé mě nikdo nebude rušit, a za druhé nebude vypadat moc divně že si nahlas opakuju: "růžová, hnědá, bílá....růžová, hnědá, bílá,....". Teda ne že bych se to chystala skládat z hlavy, pomůžu si malováním, ale abych neztrácela čas neustálým překukováním.

    Trochu jste mě svými příspěvky vyděsili, tak jen doufám že to zvládnu. Respekt teda mám, protože na hry navíc bych prostě neměla padátka. Připravuju se i na možnost, že to prostě nedám. Ono se to kdyžtak taky nepos..adí.
     
  13. .-Amaya-.

    .-Amaya-. Pisálek fóra

    Napestované mám dosť, len zajtra dopadajú padátka a budem mať riadok ... po piccolo bedne netúžim, v stodole ich mám vyše 60 ks .... ale skutočne si myslím, že tak náročná hra ešte nebola ... potreba padátok pomerne veľa z jednej plochy ... a ja skutočne nerozoznám hnedé a gaštanové cesto ... to len hádam, ktoré by to mohlo byť , so zvyškom problém nemám ....
     
  14. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Na to jak mi to vždycky šlo, tak teď je to bída, poměrně dost chyb a to hlavně proto, že ty polevy jsou dost podobné. Jinak fotím a pak skládám.
     
  15. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tuto hru nedodělám, kdybych se na hlavu stavěla. Jak tu bylo řečeno, prostřední náplně jsou hodně špatně rozeznatelný. Tak se těším, co dalšího nám přichystají. Karneval byl vždy přínosný, snad bude zas. Velká gratulace hotovsům.
     
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já jsem s touhle akcí sekla hned jak mi bylo jasné, že tohle hrát nemůžu, když špatně vidím, barvy jsou moc přeplácané, krém je prakticky schovaný, tudíž jsem nepoznala který to je, ale abych si jen nestěžovala, tak všem, kdo to zvládli, veliká gratulace.
     
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fany2020
    I já měl zprvu
    (jednou) problém s přiřazením krému (měl jsem to puštěný na 80% zobrazení v Edge). Zamyslel jsem se, pustil to v Unity klientu (ale i 100% přiblížení v Edge bylo průchozí) a ejhle - od toho okamžiku jsem neudělal byť jen jednu jedinou chybičku...
    A pro zasmání: je důležité číst FAQ k akci, ostatně to zdůrazňujeme pokaždé..
    . nicméně když mě Kristýnka říkala, že musím počkat, že musí sklidit akční i na Divoké louce (chtěli jsem jít na zahradu), polil mě studený pot... já totiž nečetl řádně FAQ k akci a po zjištění, že na Divošce to padá jen ze stromů (samozřejmě jsem měl osetý laskavec před začátkem akce), jsem tam vrazil stromy... abych pak vytuněnou vstupenku stejně nepotřeboval... prostě jsem všechno hnal jen a jen na hlavní louce (toho SH, co na to padlo!)... inu číst FAQ k akci se vyplácí i nám moderátorům...:p
     
  18. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky
    tak jsem dohnala padátka, ještě chybí 375 bodů to už dám dneska ,
    dva dny jsem ted na hlavní louce jela cibuli kvůli padátkům a vyšlo to
     
  19. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Existují. Pro každou část mám určenu jednopísmennou zkratku. Při minihře začínám druhým cupcakem, u kterého si zapamatuji 3 písmena, pokračuji třetím, u kterého udělám to samé a nakonec si pořádně prohlédnu první cupcake. Tímto způsobem jsem schopen odehrát minihru na plný počet i bez screenů nebo zapisování. Takže ano, jde to. Ale uznávám, že cupcaky jsou o něco náročnější než byly dorty.
     
  20. sweet-ve

    sweet-ve Zelenáč fóra

    AHOJKY. jako muze mi nekdo rict,jak tu hru dohrat? vubec nepestuju ty plodiny,protoze sem to pestovala asi tri dny a porad mam dostatek,takze sem si na divokou louku dala zvirata.abych mela na vyrobny a krmeni. porad mi pada strasne malo toho mlika.takze za den udelam asi jen 5 sirupu. coz je hodne malo,kdyz ta rada je kilometrova a za dva dny soutez uz konci.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.