Pekárna lásky (8.2. - 17.2.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 7/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    jsem docela naštvaná,pří kompletaci a vyberu košíčku nemam řadně vyditelné barvy a tudiš se mě nepodaří vytvořit v pekarně totožný košíček,tak doklidim urodu a končim s tímto ukolem
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    helca16113, nekonči, ještě je čas ;) Taky mi ty hrůzné růžové dělají paseku při skládání, ale ten řádek chci, tak to nevzdám :)
     
  3. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    Ahoj

    1)Chtěla bych se zeptat kdo získá za složení cupcake bonus navíc? V pravidlech je napsané, že sestavení v čase - je za 10 bodů, bonus je za 5 bodů. To si musí něco koupit asi, nebo?
    2) Existují nějací lidé, kteří dokážou tyto minihry cupkakes složit bez výstřižků nebo focení- tzn. jen tak z hlavy? Já myslím, že by z hlavy by nikdo nesložil ani jeden cupcake
    3) Jak to děláte, že máte napěstováno a padátka v dostečném množství skoro ihned, pokud nemáte:
    správné bonusy k dispozici
    superhnojivo
    vrtule
    další boostery? (nějaká to byla dekorace myslím nebo řádky- nic z toho asi nemám a pokud mám, tak to beztak nenajdu mezi tolika řádky a dekoracemi jak na ploše, tak v liště).
    Já tedy bonusy nikdy nemám ty správné- ať už z beden, nebo z kola štěstí. Tak maximálně nějaké to procento BZ navíc nebo tak něco. Superhnojiva mám málo a vrtule skoro žádné. Leda ty, co mně napadají během jiných akcí. Z kola ani beden mi nikdy tyhle věci nepadají a obrovské stromy nemám. Když jsou někde (krabice, kolo , apod) k dispozici hnojiva, vždycky mi padají tak maximálně ponožky a nic lepšího.

    Jo a jednou za milion let mi z bedny vypadne nějaký bonus dobrý do diamantového slotu, který mám permanentně osazený mrkvovou marmeládou. Aspoň kdyby se zvýšil počet diamantových slotů a
    nebo mrkvová marmel se snížila na zlatý slot - děkuji předem



     
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,hotovo.

    [​IMG]
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Antellope: Ano, skládám z hlavy, jestli se tomu tak dá říkat. Plus pomocí tužky a papíru. Celý život hlavu používám, k tomu postřeh.
    Dortíky jsem lupou zvětšil, protože to co výtvarně vytvořili, je běžným okem nepoužitelné. Mám svoje zkratky, psané od zdola nahoru. Když jsou dvě stejné polevy, dorty, posypku, nepíšu, pamatuju si.
    Samozřejmě jsem kazil u třech dortíků, napřed jsem sestavil jen dva, potom tři.
    Nejsem nadšeným příznivcem techniky, komu vyhovuje, prosím. Ne, že bych nevěděl co a jak, ale pro mě je psaní a myšlení rychlejší.
    Na začátku jsem byl otrávený, ale to by v tom byl čert aby to nešlo.
    Čas mohl být delší a padátek víc, to je největší problém.

    Skoro ihned tady nikdo bez podpůrných prostředků akci nesplní, to je nereálné.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/24
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Antellope - zdravím - za úspěšné sestavení jednoho cupcake získáš 15 bodů - přesně tak, jak je uvedeno v tabulce
    tab02.png

    jeden cupcake.png

    Add 2). - nikdo po tobě snad nechce, abys skládala jen po paměti. Od toho máme techniku a naučit se třeba něco nového není nikdy od věci ;)

    Kdiamantovým slotům - pokud by se rozšířil počet těchto slotů, tak by se stoprocentně navýšily i požadavky do akcí a to si asi nikdo z hráčů nepřeje.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/24
  7. alpenit

    alpenit Pisálek fóra

    nakulte dorty za..... cupcaky ja tam nic nevidím....
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    alpenit: To určitě nenakulí :D, lupou zvětšit a hned líp uvidíš.
     
  9. Antellope

    Antellope Pisálek fóra

    Pitrýsek - tak to jsi dobrý. S tužkou a papírem bych to nestihla asi.

    Skali
    ad1) zeptám se jinak, proč dostávám za správné vyřešení : např u 1 cupcake 10 bodů a ne 15? Je to proto, že jsem si nekoupila něco za reálné peníze - nějaký koš, nebo já nevím co? Co znamená ten "bonus"?

    Ad2) a není to chyba? Kdybych měla k dispozici AI (nemyslím chatGPT, ale opravdu vycvičenou AI), tak by za mě udělala vše od A až do Z. V čem by pak byla hra - jen v zadávání úkolů jiné "entitě"? Je pravda, že tady na rozdíl od toho, kdyby se to zadalo AI, se musí aspoň porovnávat 2 obrázky vedle sebe. Ale jak to tu čtu, ani to není zárukou stoprocentně správného výsledku - možná příští rok už to snad vyřeší celé komplet ta AI.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Antellope - pokud dostáváš za správné složení cupcake jen 10 bodů a ne 15, jak jsem vkládala na obrázku, tak se nejlépe obrať na herní podporu a požádej je o prověření, Já zkoušela schválně na zkušební farmě ten darovaný pokus a skutečně mi to dalo bodů 15 - viz screen. Není třeba nic kupovat, ani já nic nekoupila. Nezaměňuješ náhodou získané body a hvězdičkové mince ?
    Ten bonus je za to, že stihneš správně v časovém limitu dortík poskládat. Pokud ne, bonus nedostaneš - viz ta tabulka, co jsem vkládala.

    Add2 - třeba je cílem nás něco naučit. Ono se to může hodit - třeba zrovna, když máš nějaký problém na farmě a neumíš dát screen, daly by se zrovna i ty výstřižky použít...
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nesložím nic. Výstřižky mi nejdou. Zbytečně pěstuji černou růži. Ach jo.:(:cry:
     
    hanynkach, VotjaVotja a elbedna tohle ocenili.
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, nevím proč, ale vybavila se mně stará reklama se Čtvrtníčkem a soby, tak volně parafrázuji.
    Připravili jsme pro Vás akci, kterou již znáte. Na postřeh, rychlost a paměť. Ale my jsme řekli ne. Naučíte se malovat, fotit, vstřihovat jinak tu akci neuděláte.xD
     
  13. taraba

    taraba Pisálek fóra

    Padátka extrémně přiškrcené, to už tady dostkrát bylo, není zájem aby moc hráčů získalo Pinky, dorty i na velkém monitoru nic moc k rozlišení, a používání dalších nástrojů PC, nikoliv hry, nepovažuji za vhodné. To je jako u zkoušek používat google.
     
    goro19 a hanynkach tohle ocenili.
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, používám programy Lightshot a Malování (součást windowsů). Malování a hru mám vedle sebe.
    Na klávesnici zvolím Printscreen - Vyberu oblast - zvolím kopírovat do schránky, pak kliknu na Malování, zmáčknu klávesy Ctrl+V, tím dojde k vložení obrázku a poskládám. Žádná věda v tom opravdu není. Jen to chce si části cupcaků dobře pojmenovat, aby to odsýpalo.


    GordonSargent - tak tak, někdy je cesta k vítězství krkolomnější ;)


    taraba - to jako že mám hodit klíče od auta do kanálu a chodit všude pěšky. Nebo na sjezdovce nevyužít lanovku a vyšlápnout si kopec a sjet ho jednou dvakrát za den? Nevím, ale přijde mi celkem normální si ulehčit práci, když je ta možnost. To co popisuješ je podvádění nikoliv ulehčení.


    [​IMG]


    Namátkou takto xD

    ruze.png - růže

    cesnek.png - česnek

    lejdy.png - lejdy


    Ještě čekám na pár padátek a pak to poskládám.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Až budu psát report, navrhnu RT pro příště odlehčenou verzi skládaček. Myslím, že by to mohlo vyhovovat oběma stranám. Oni ušetří čas s vymýšlením grafiky a my to budeme mít šupšup poskládané :D

    lehčí verze.png xD
     
  16. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Dave Lister, jsem ve 12 úrovni a spletl jsem se jen 2x
    používám výstřižky a jde to super.
    používám 2x monitor 27 palců - extend dektop - rozlišení FULLHD

    Skali - to myslíš úroveň školka nebo jesle ?

    no tak si místo té mrkvovky dáš něco jiného, taky to tak dělam, naplňuji sloty s rozmyslem podle aktuálních potřeb a toho co zrovna pěstuji.
     
    Naposledy upraveno: 11/2/24
  17. taraba

    taraba Pisálek fóra

    Ano podvádění je vyžadovat dobrou grafiku, tak to jo, to je jak po

    ***Odstranění citace celého příspěvku - Dave Lister***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/2/24
  18. 007lala

    007lala Pilný autor

     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    007lala - ahoj, ptala jsem se hráčky na to samé. Kdyby nám sem dala screen, bylo by jasno hnedle ;)
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    taraba, reagoval jsem na tvůj příspěvek ohledně použití programu a screenu pro složení cupcaků, které jsi přirovnal k tomu, že u zkoušek kde většinou výsledek není znám, tak se použije nějaký zdroj kde dojde k získání správného výsledku a to je dle mě podvádění.
    Tady jde o to se co nejrychleji dostat ke správnému výsledku a odměnám, nic víc, nic míň. A to jaký postup zvolíme je jen čistě na nás, samozřejmě v rámci pravidel.
    Není mým cílem tě přesvědčovat, je to čistě můj názor.


    Příspěvek jsem ti upravil. Není třeba ho citovat celý.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.