Pečivo z Prázdnoty (21.10. - 27.10.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Prosím, kde najdu sazeničky - nic nikde nemám.
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jemima62 - ahoj, a jaké sazeničky hledáš ?
     
  3. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného (mě) jen oslov. Děkuji Skali
    Skali

    ***odstraněna citace předchozího příspěvku

    jéééžiši já přeskočila jeden celý den, ach j, moc se omlouvám
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/10/20
  4. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Po delším zvažování se téhle mise nebudu účastnit. Nemusím být všude. Počkám na další Sezónu (fajn věc pro stratégy). No, a budu se vás snažit podpořit, milí spoluhráči, alespoň dodávkou zboží. Přeji hodně úspěchů.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jemima62 - to nic, občas se přihodí ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak jsem se na akci těšila celý den od zběžného nakouknutí do oznámení... a teď po druhém a pečlivém přečtení ozámení bohužel radost vystřídalo zklamání - nedostanu se dál než za první cukrárnu, protože ze druhé nezvládnu splnit ani děsivý úkol ani baha úkol - nemám půlnoční dub a lehce ho nezískám a nemám helikónii a ani dostatek banánů... :( Jsem dost smutná, ale asi už s tím nic nejde udělat. Nebo máte někdo nápad, kde získat za krátkou dobu spoustu zlatých banánů? Mrzí mě to i kvůli žetonům, letadla jsem letěla naplno a teď nezískám žádnej. :cry:

    EDIT: Nebo jde přeskakovat cukrárny, takže tu druhou vůbec plnit nemusím? V informacích píšou: " Pro přechod do další cukrárny je nutné naplnit oba stojany", z čehož chápu, že mě to dál nepustí, pokud to nesplním. Ale možná tomu rozumím špatně, dělám tuto akci poprvé... Pokud někdo víte, prosím poraďte. Předem moc děkuju.:)

    EDIT2: Tak jsem si prošla všechny úkoly a jediná cukrárna, kterou nemohu splnit, je ta druhá... Tak jestli se musej fakt plnit postupně, tak jsem docela naštvaná. Na Baharamě toho mám otevřeného docela dost (jsem v 9. místnosti), v děsivce jsem také schopná leccos otevřít, ale prostě zrovna půlnoční dub lze získat jen v těžkém úkolu a helikónie je až v 11. místnosti...
     
    Naposledy upraveno: 21/10/20
  7. Trilian55

    Trilian55 Pilný autor

    Chápem správne, že ak nechcem stonku, ale iba žetony, viem sa prepnut na cukraren 3, 5 a 9, pozbierať žetony a potom uz len cakat ako to bude padat?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no taky se ptám jahodový sliz nebo vanilkový kal a čokoládové bahno kam mám jít abych je dostala?je to produkt nebo co je to?slyším to poporvé tyto názvy
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. vladca

    vladca Stará škola

    to Trilian55: nie nevieš ... musíš plniť zaradom ... 1,2,3 ... 8,9 ... ostatné môžeš teoreticky vynechať
    to wallik68: sú to mlynské produkty ... vyrobíš ich v mlyne z patričných ingrediencií (dráč, prázdna fľaštička, prázdny flakón)
     
    -Jara05- a Trilian55 tohle ocenili.
  10. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    aha dík jsem nějak mimo
    hlavně že to tu všechno študuju už 20 minut dík
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Díky za pochvalu, až se trochu červenám.:p
    Ale u téhle akce si každý musí udělat propočet sám, protože záleží na tom, které stojany si vybereš. A kdybych zveřejnil všech 531 441 možných kombinací, tak by se v tom nikdo nevyznal, fórum by spadlo a admini by mě asi přizabili :D

    Ale pokud ti to pomůže (třeba pro odhad "kolik asi"), tak já budu potřebovat 23 970 ks Dřišťálu, 1 529 prázdných lahviček a 1 369 prázdných flakónů.
    A @vladca to má podobně: Diskuze #55
     
    Naposledy upraveno: 21/10/20
  12. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    No tak do toho se mě ale vůbec nechce asi je to tím,že to je pečivo,to je tím jak mě to znechutili zdobením dortů.
    Uvidím co napadá a pak co bude to bude.
    Kombinace tolik nevadí ale to bourání farmy dělám čím dál tím víc nerad.
     
    Štika a maribeja tohle ocenili.
  13. zdena63

    zdena63 Rádoby autor

    Ahojky, rozumím dobře že padatka budou jen na hlavní louce, nebo na celé farmě?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zdena63 padátka budou padat na hlavní louce, divoké louce a lesní mýtině.
     
    maribeja, ezzra a zejdy66 tohle ocenili.
  15. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den vsetkym,,tak ja mam spocitane:Vybrala som si kombinacie podla odmien a samozrejme ze idem po 5 zetonov...tak nech sa vam dari vsetkym..zachrani snad nejaky bonus do stodoly a bude to raz dvaxDxDobetujem aj nejake SH a renatu,,bez toho by to bolo nadlhsie,,ale vobec mi nebude vadit ked to urobim az na 6 den..flasky pojdu safranom,,horsie budu flakony..ale keby dali BB pustim aj nejake SK:p

    akcna: 25710ks
    flasa: 1617ks
    flakon: 1380ks

    takze mne treba Vanilkovy kal: 16ks
    Jahodovy sliz: 8ks
    cokoladove bahno: 12ks
     
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj všem - na základě zpětné vazby došlo k úpravě některých dodávek. Můžete nakouknout >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
    zelenamys a Y_n_O tohle ocenili.
  17. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Ahoj,chci se zeptat tá dekorka Netopýří baklažán +1 platí i na akční rostliny na děsivce?Děkuji za odpověd.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dannger11 - ahoj, Netopýří baklažán na akční rostliny nepůsobí. Pouze na děsivé předměty (stáje, výrobny, rostliny a stromy v měsíčním světě) :)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak stromy na divošce vydaly asi maximum, 142 ks. Ale šafrán na celé ploše 71? No, to bude "zábava," všechno naplnit do potřebného limitu :)
     
  20. vladca

    vladca Stará škola

    vypadlo mi 96 prázdnych fľašiek (200x juta + 6x čarostrom) a 173 flakónov (200 stromov + na rúbanisku asi 50) ...
    uvidíme ako to pôjde, keď zajtra prehodím stromy na XXL (o fľašky nemám strach, vytunený šafrán je stále v zálohe)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.