Pečivo z Prázdnoty (21.10. - 27.10.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mija2510

    mija2510 Zelenáč fóra

    Zdravim vsetkých, ludia ako získam žiarovku s čiernym svetlom?
    Bez nej sa dalej neviem pohnúť v koláčikoch prázdnoty....
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Trochu slozitejsi odhadovani, dal jsem na noc misto akcniho jen bezny strasidelny kviti a ejhle, dosel dristal, ale mel bych ho na ty posledni dva sloupecky dopestovat v pohode... uz jsem myslel ze to nevyjde, ale vcera jsem nasadil XXL stromy misto kytek na hlavni, no a vyplatilo se - srovnaly se mi pocty lahvice a jde jen o to zda stiha vypadnou oboje do zitrka...
     
    evainfo, modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak stonek je doma došlo akční tak ještě něco napěstuju ale to hlavní je splněno
     
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Všem, kteří zvládli akci až do konce, gratuluji. Těm, kteří stále bojují, držím palce, ať akci úspěšně zvládnou. Nakonec jsem udělala sedm stojanů. Ostatní čas věnuji na otevření Houbového lesa. Mám čtyři žetony a to mi stačí. Sice jsem počítala a počítala a jistě bych stihla víc stojanů naplnit zákusky, možná i dokonce akci komplet, ale neberu odměny adekvátní k výkonu a nákladům (SH, vrtule), které bych musela vynaložit. Nejspíš za to může podzim a nedostatek sluníčka. Farmaření zdar a nazdar. 8)
     
  6. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,o pár tisíc přepěstováno,chybí 176 lahviček!Konečně přijde na řadu pracně a draho vyšlechtěnej šafrán,zkusim na velká pole s okamžitou sklizní..Nechce se mi zbytečně utrácet SH,Asi bych stihla do rána normálně,ale nemám jistotu,že v práci bude čas,Takže dobrý!;)
    Gratulka ostatním!

    Edit:
    Každý velký pole dalo okamžitě 1lahvičku.
    Jupíííííí: [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 26/10/20
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Vitajte.Mne treba doplniť posledný stojan s koláčikmi,ale treba mi namlieť 2 vanilkové kaly a 1 čoko bahno.Napestované by bolo ale chýbajú mi na ne fľaštičky aj flakóny.Tie padátka do konca akcie možno napadajú.Ak napadajú;);).
     
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak akci jsem dneska večer dorazil dokonce. Pustil sem pár SH jinak nic moc. Kdybych na kole nedal 2x 100% do stodoly asi by mi chyběla akční. No nic vzhůru na další akci :)

    Jedna zajímavost před koncem BB jsem tam měl 5 risků a vyšel jeden :D Po konci BB jsem dal jeden risk ještě a vyšel :D
    Jinak výdělek kolem půl miliardy takže jsem spoko :)

    [​IMG]
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak, řádek konečně řádí; sice jsem automaticky na hřbitově zasela dřišťál, ale dál už to nebudu honit. Abych si došla pro chybějící žeton na PL, na to nemám flakony, lahvičky kupodivu mám. No co, k bedně se nedostanu, tak až sklidím akční, podívu se, co mi chybí do úkolu Doktor Adnap zasahuje. Myslím, že okatý keřík. Tak ho trošku popostrčím a počkám, co na nás ještě vymysleli.
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dobré ráno farmárky a farmári.Od včera som čakal na zber pár stromov na padátka.Namleté nahádzané a už mám komplet akciu hotovú;);).
     
    matlafous123 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak 600 kytek prepestovano, no ale bez pocitani celkem dobry, jen to prehazovani stromu a kytek podle potreby co zrovna chybelo bylo riziko... ale nakonec teda kompletni, ted jen uplatnit dekorky a bednu s dalsima peti dekorkama dat na hrbitov, tam jeste je dost mene vyzivnych predchudcu :)
     
    matlafous123, -Jara05- a dasa1143 tohle ocenili.
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Končím na 20. Nejsou padátka.:p;)
    Gratuluji všem kteří dokončili-y-:inlove:
     
    Pitrýsek47, -Jara05- a davidson00 tohle ocenili.
  13. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak tahle akce mi dala zabrat. :oops: Obvykle se obejdu bez superhnojiva, tady jsem musela využít cca 500 ks a k tomu cca 150 superkrmiva na flakóny. No můžu si za to sama, několikrát jsem zapomněla včas sklidit, nebo jsem raději šla dřív spát a přeskočila jednu sklizeň. Na druhou stranu to má svá pozitiva - hezky jsem si zašlechtila ryby. :D Ale cíl je splněn - mám stonek. :inlove: Teď jen doufám, že příští akce bude jednodušší a budu moct pracovat na otevírání houbového lesa. ;)
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně hotovo, ještě jsem musela připěstovat pár akční, špatně jsem si to spočetla, ale padátka nakonec ještě zbyla.
    Zítra nám začne další kolo.
    [​IMG]
     
  15. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tak konečně hotovo, musela jsem na poslední chvíli změnit příchutě ve 12., protože jsem si nevšimla, že nemám půlnoční dub... takže ještě dopěstovávání, protože všechno jsem již měla umleto na původní plán a nakonec mi zbylo jedno bahno a jeden sliz. Flakónů přebývá dost, ale lahvičky tak tak a ještě to chtělo asi 600 SH na okamžitou sklizeň karafiátů na pohopolích, aby napadaly. No, nebylo to snadné :D ale dekorace do bubuparku navíc se hodí, pořád tam nemám plno.
     
  16. elen45

    elen45 Expert fóra

    taky jsem to zvládla celé
     
  17. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak světe div se ted jsem dodělala akci celou jsem spokojená držím palce všem ještě zbylo od všeho dost u mě dala nejvíc špalda poslední jsem mlela 1x čoko a 2x vanilka a ještě je na skladě
     
  18. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Dopečíno,teď už jenom umýt zapatlané nádobí :D
     
  19. vladca

    vladca Stará škola

    12/12 ... dopečené pred chvíľou ... :p
     
  20. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Jak jsem napsala že přepočítám,tak přepočítáno poupraveno a po dlouhém přemýšlení jsem se hecla a dala 2x2 pole na ní dvouzrnku vánočku,SH a nevinnos dozrál kaštanovej a bylinkovej řádek (tak proto).Z každýho pole (77 jich bylo sklizeň co 2:18 hod několikrát otočeno) vypadla lahev a dolezla jsem až k řádku,tak spokojenost.A zítra se můžem vrhnout na další část ságy.Mnoho úspěchů všem.
     
    zelenamys a davidson00 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.