Pečivo z Prázdnoty (21.10. - 27.10.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já se fakt asi nikdy nenaučím počítat... co jsem nezvládla na základce, na stáří nedoženu. Mám lahvičky, mám flakony, nemám dřišťál xD Tak pokračování večer po brigádě, no. Snad to už nějak k tomu řádku doklepu :)
    papulice, pohopole dají za každé pole kus, jsou fajn na plodiny, když není čas včas sklízet, ale na padátka jsou nanic, to byla ztráta času.
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Díky šlechtění jsem akci dokončila a můžu celou farmu dát do normálu.Dokonce se zadařilo i pár lepších přeskoků,takže za mě spokojenost :) Z tajemna jako obvykle lištovky>:(
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    evainfo, davidson00 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Dobré odpoledne. Proboha, kde jste nehrabali lahvičky? Ať zaseji kteroukoli dlouhodobku, tak nic moc nenapadá. Opravdu vypečená akce.
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Lenka123pořád sázím vytuněný karafiát na všechny 3 plochy farmy.;)
     
    Ciri13 a -Jara05- tohle ocenili.
  6. avoknys

    avoknys Zelenáč fóra

    Ahoj, prosím vás , kde lze získat ŽÁROVKU ČERNÉHO SVĚTLA? bez ní se dál nehnu. o_ODíky Avoknys
     
  7. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak stonek už mám. pustil jsem cca 50 PL a mám 2x100% do stodoly a plus jedna na 6 hodin takže asi dodělám celou akci. Padátka by měli být v pohodě flakonu mam díky BB cca 1300 a ty z pole padají dobře :)
    jinak akce za mě tak na 3. Hlavně se těším na dožínky na ty šetřím vše hlavně PL.

    A i při BB se celkem dařilo dneska výdělek kolem 300M.

    [​IMG]
     
  8. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    modro.ocko22 - děkuji ti za pomoc, zkusím tedy ještě karafiát. Hezký zbytek neděle.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj avoknys, žárovku černého světla získáš v montovně černého světla. Jedná se o výrobnu, kterou získáš u Jacka v obchodě, pokud budeš mít dostatek surovin. Také žárovku můžeš získat v bedně s hrůzostrašnými předměty III, mrkni do lišty jestli tam nějaké nemáš.

    upload_2020-10-25_18-30-43.png




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Hotových stojanov mám 19 asi neurobím komplet akciu.Fľašky padajú ako sa im zachce,ale ako som už písal koľko sa mi podarí urobiť toľko bude;);).
     
  11. elen45

    elen45 Expert fóra

    Jsem na tom jak Lenka - lahvičky bída s nouzí a flakony ze šlechtění, jestli udělám 20 tak budu ráda
     
    -Jara05- a jirinasinova198 tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Čekám na správný čas, kdy otevřít osmou výrobnu (ne)dobrot. Nějak se mi poztrácely flakonky, tak jsem nahnala zvěř do tulipaneláku. Ještě že je to jen za jedno eSKáčko. Řádek bude, ale už mi to v tuto hodinu nemyslí (jako kdyby jindy jo xD) a na písmenka sotva vidím, FAQ už nedám, musím mít ten žeton z deváté cukrárny, abych mohla dál pokračovat v čarování? To bych snad ještě stihla. Dobré ráno a ráno zase nashle na našich polích, v sadech a tak různě ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/10/20
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Zetonem z devate cukrarny (policko c. 11) otevres 3 party listky, ale nutne ho nepotrebujes, protoze ke zbytku policek se dostanes ze stredoveho policka c. 10 a k dekorce carodejka Ingrid (nepatri do radku) se dostanes i z policka c. 3, koukej:
    [​IMG]
    EDIT: Jj, po radku muzes v klidu zapichnout vidle do hnoje a zout holinky ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/10/20
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousko, děkuji, takže řádkem můžu skončit, až dopěstuju dřištál. Hurá ;)
     
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Ale... tak jsem se soustředila na vypadávátka... a právě jsem se zastavila v poslední 12. kole na Dřišťálu 8)
     
    -Jara05- a Peto121 tohle ocenili.
  16. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, stojím před posledním čokoládovým blátem ve 12 úkolu. Večer sklidím stromy, umelu a vložím bláto a bude vymalováno. Při této akci jsem se vyřádila. Stromy jsem si ozuzankovala, odklikla všechny bedny na hnojivo ale hlavně že to již bude za mnou. I kdybych opomněla udělat poslední dílek tak nevadí. Ani z jedné bedny myslím tím, kde mohl vypadnout děsivý chlívek nevypadl, jenom zase samé bedny. Zatím tajemno na plochu dávat nebudu. Před první sklizní jsem měla všude zasazené stromy. Pak jsem dala na hlavní a na divošku lískové oříšky, mám u nich vyšlechtěno zkrácení času a do stříbrných slotů jsem dala aroma lásky a prach mandragory, to je dalších 10 %. Oříšky byly za 7,59. Po celou dobu jsem dávala jenom je. Žádnou jinou plodinu jsem nezkoušela a v zásobě jich mám 139. Také se podařilo 100 % do stodoly, tak jsem otáčela půl pole s SH. Stromy jsem nechala původní z první sklizně. Jo a se sklizní pomáhalo 8 JC.
     
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já jsem se konečně dostala ke stonku, a to mi stačí, raději už pěstuju na úkoly do družstva, kdo má úplně hotovo, tomu veliká gratulace.
     
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak promě to byla fuška, děsivka není komplet otevřena ale to docela šlo pěstovat ale ty padátka ty mě dali teda a to ještě dneska v večer musím sklidit stromy abych měl 5 žeton ;) mě stačí jen po stonek stejně bych dál nedošel o_O

    [​IMG]
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    K dokončení mi chybí 2 bahna a 1 jahodový sliz. Snad večer bude hotovo komplet.
     
  20. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Peču na to pečení 5 cukrárnu jsem zvládla a dál už se nic moc nedostanu možná ještě 6tá by se dala zvládnout.4 žetony jsou a stonek hold nebude.Dřišťálu je 9apůl tisíce flakony by taky byly,ale ty laviny- vyšlechtěnýho nic nemám ještě jsem s za ty roky k tomu nedostala i když jsem to zkoušela kdysi dávno v pravěku z růží.Už si ani nepamatuju jak to dopadlo,sem se koukla vyšlechtěn pokrm pro mysl A asi mně to tehdá nějak neoslovilo nebo ono to tehdá ani moc potřeba nebylo.Akce se totiž daly zvládnut i bez toho,to až teď v posledním roku a kus je to o hubu s padátky.Nemám až na toho jednoho na stromě JC a obr strom od každého po kuse v družstvu čeká další kus od každého a kolo rezavé už taky moc nesype kapky zelené jako dříve.Už minule a předminule jsem se rozvášnila a rozjela hru ke zdárnému konci kde bylo potřeba dost chemie a zásoba škudlená několik let se pomalu a jistě ztenčila.No nic jdu se na to ještě jednou kouknout jestli by se těch 5 potřebných stojanů ke stonku dalo zvládnout.
    Tomu co dorazil zdárně do cíle velká gratulace,tomu kdo finišuje přání ať to sype a tomu kdo nestihne čest poraženým.
     
    zelenamys tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.