Paví přehlídka (8.3. - 14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 7/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -družstvo-

    -družstvo- Vévoda fóra

    -viliem- díky už jsem na to přišla, hledala jsem podle názvu , které je v ofioznámemení.
     
    evainfo, aljanu a *dareba1 tohle ocenili.
  2. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak jsem skončila 3 kroky před koncem.Došlo SK,ale hra byla super jen ta genetika :cry:
     
  3. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj co mám dělat,nedostala sem z paví akce taj.stromy,vše jsem prohledala a nic,farmu jsem už 3x aktualizovala??....děkuji už je to v pořádku
     
    Naposledy upraveno: 12/3/17
    aljanu tohle ocenil(a).
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj papulice,
    budeš sa musieť obrátiť na hernú podporu, len ona môže preveriť tvoj účet.
    Ako kontaktovať hernú podporu ?
    Skoré nájdenie stromčekov a peknú hru prajem

    EDIT:nie je začo;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/3/17
    milostivas a aljanu tohle ocenili.
  5. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahojte, tak já se poprvé při šlechticí akci dopracovala k růžovému chlívku, a to jen díky tomu, že jsem v zápalu boje (= odchytávání šlechtěnců na trhu) koupila (nechtěně) 33 vtipných pávů... hihihi... myslela jsem že spadnu ze židle, na kontě mi zbylo něco před deset milionů (z 95...). A ještě mi něco hezkého zbylo. Takže jsem si udělala radost.
    Děkuji sousedům za SK, trochou jsem taky přispěla, a mažu na prázdniny. Jupííí, lyžování mezi sněženkama nebude mít chybu !
    Uvidím jaký tam bude signál, snad se občas půjde připojit, aspoň na dárky. Navíc ta děsivka - těším se.
    Pá a ať se všem daří !

    edit: Jo a akci mám hotovou. (Ať nejsem mimoň, jakože jo):)
     
    Naposledy upraveno: 11/3/17
  6. papulice

    papulice Veterán fóra

    děkuji Ria30:)
     
    aljanu, Ria30. a evainfo tohle ocenili.
  7. ilonkam6565

    ilonkam6565 Rádoby autor

    prosím,na co a kam se dává OPONA.jak jsem pořád také v práci,tak nestíhám forum číst.moc děkuji
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ilonkam6565,

    pokud jde o královskou oponu,tak tu použiješ na obyčejný trůn a další následné upgrady.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Akce kompletně splněna :). Odměny byly parádní, všeho poměrně hodně, tak to má být. Tajemno ovšem nevyšlo, takže na dráčka si budu muset počkat, ale to nevadí. Šlechtění pávu vypadá dobře a něco i přeskočilo, ale max na vtipného. Ono taky byly jen pokusy v rámci akce, navíc jsem nešlechtil v rámci úspory SK :D.

    [​IMG]
     
  10. brnensky-zahradnik

    brnensky-zahradnik Aktivní autor

    Tak já mám hotovo-hurá
    no ale ty tajemnice-hroch nikde,drak nikde
    slon,papouch,žlutý plavky,tygr a červená panda-všechno už několikrát mám
    a tak aspon' nějaký ty pávy mám,že :)
     
  11. Atanerka

    Atanerka Pisálek fóra

    Tak komplet hotovo. Obě kola. Všechny odměny posbírány a teď si můžu jít pávy šlechtit do úkolů.
     
  12. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jak nebude drak, proměním se v saň!:mad:
     
  13. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    to je jednoduché.sk si kup za peníze.taktika RT týmu.hodně zdaru

    hodně z Vás píše,že dráček nepřiletěl.já Vás překvapím.mi taky néé:cry::cry:.ale na druhou stranu mám 2x hroch(4) 1 tygr(6) 1x mravenečník(6)oranžový butik(asi20).stromy taky super 2x durian(4) 1X nolina(3) 1xrolinie (4) 1x(ledovník)(6):p:p:p:p:p. TO JE KOMPENZACE ZA MINULOU AKCI 2x SK. to bylo hodně,ale hodně moc trapné.neděle ráno a venku sněží.nu což,dám si slivovičku malou domácí a šup pod peřinu.dobré ráno hráči a dobrou noc kdo má jak se říká po níííxDxDxD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/3/17
  14. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Ahojky, přišel jsem,choval jsem a jsem nyní hrdý majitel imperiálního trůnu, který dává víc bobků než já...
    Nejvyšší přeskok - 2 x vtipný. Teď jsem si zkusmo dal 5 kotců a z jednoho mixu 3 obyč a 1 duch jsem dostal ducha, 4 obyč a 1 magika. U dalšího mixu 1 duch, 1 eso. U základů - 1 duch a 1 eso. Doufal jsem v ty karnevalové, poněvadž z těch mi nezbyl do úkolu ani jeden, nu tak příště. SK je v útlumu, tak už ani vrz. Moje zvířátka mají striktní zákaz muchlování.
     
  15. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    ukol splnen komplet, uz si slechtim pro radost z obyc, slepic jedna duhova a jedna vetrna. To by slo
     
  16. milcok

    milcok Pisálek fóra

    Teď jsem myslela,že mě picneo_O po odtajnění 2x dráček a 2x ledová jedlexDxDSuper akce,ať se všem daří;)
     
  17. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Bych si mohla otevřít ZOO s exotickými zvířaty,ale dráčka vám neukážu, nevylíhnul se.-.- Tak snad příště.
    Stromy také samá lišta.
    Přeji slunečnou neděli,tedy u nás svítí a jdu ven na tu "normální" farmu,no spíš plantáž
     
  18. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    vauuuuxD mám už len 2000 grajciarovxDxD
     
  19. zmel

    zmel Pilný autor

    Akcia práve ukončená, tajomné stajne a sadeničky ešte čakajú v lište, na plochu ich dám až večer a až zajtra večer sa dozviem, čo sa tam skrýva. Skôr sa na farmu nedostanem...
    Peknú nedeľu, farmári :)
     
  20. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    vauuuuxD akcia ukončenáxD:D:inlove:
    pol dňa som tu presedela:inlove:
    idem niečo makať:music:asi variť:inlove:
    pekný deň prajem všetkým farmárom:inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.