Papouščí dýchánek (5.9. - 11.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Prehistorickou jedli jsem v odměnách zaregistroval, ale jak jsem mohl přehlédnout činčilu?
    Tak to musím zabojovat i kdyby se mozek vzpíral. Hurá, jde se na ně.
    :D
     
    haník301, dasa1143 a piginka tohle ocenili.
  2. tepui

    tepui Mistr fóra

    Další blbost,už to není kde dávat.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jestli tomu rozumím správně, nejlepší bude napěstovat necelejch 40.000 ks akční plodiny a osadit celou mýtinu těma fitkama a pustit papóchům trochu žilou.8) Jen ten čas mletí mě krapet zaráží.Se někdo zase pomátl!:p
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tassadar11 to vidím stejně a vypadá to zajímavě až děsivě xD .... no vždy jedu na dvou plochách, lesní s obr je nedknutá, ale pěstovat a ještě ubgradovat gurmánské fitka je náročné na čas .... to bude zase popsaných papírků do práce, co kdy a kde mám sklidit a jako vždy to poletu :D tak zatím jen pěstovačka s mlýnem a časem ty fitko svačinky, jinak se mi to líbí :p
     
    moncicak7070, dasa1143 a zemanka01 tohle ocenili.
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Opět nevidím jediný důvod se do toho pouštět -.-. Činčilu i jedli mám, mraky pěstování a následného trhání a upgradování dekorek mě nelákají. Z papagájového trojboje asi sfouknu jen šlechtění, ostatní jde mimo mě.
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    evainfo : tak pozor, upgrady bych nedelal, protoze pokud to nebude nekym vyvraceno, tak upgrade nedava ZADNOU cetku, jen zvysuje vynos z ni... a treti dokonce prodluzuje cas... uz jsem to tu psal, ale zadna reakce od nekoho kdo to testoval...
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je přeci jasný,základní umleté dekorky dávaj zboží pro papouchy a po akci zmizí.Upgradované dávaj nějakej bonus a ty nám zůstanou.Jen teda nato že jsou 2x2, nic moc!o_O
     
    evik.chemik, evainfo a sopti tohle ocenili.
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tassadar11 - je to sice jak píšeš, ale max. upgrade u území gurmánů ti dá s delší časem navíc +20% BZ/TBZ ze ziskových předmětů na 4 hod ;)
    a pokud po skončení akce nebudeš mít upgrady položené, tak ti systém základ, čili území gurmánů vymění na BZ/TBZ a Kr, tak pozor na to
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    sopti : vsak jsem to uz psal v tom predchozim postu, behem akce zadne upgrade, po dokonceni ale pred koncem casu akce vytrhat (necekam ze zmizi) cast a promenit je na upgrady a ty pouzit... bonus ktery mi rusi hlavni vynos do akce nema smysl, az kdyz ji dokoncim...
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já tomu nechám volný průběh, bez přípravy půjdu jenom pro prehistorickou jedli, ostatní mě nezajímá.

    sopti tak potom je lepší upgradovat na konci akce, teď při akci je lepší ten kratší čas.
     
    Sirovodik tohle ocenil(a).
  11. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Fitko s jídlem − upgrade (Fitness s jedlom − Upgrade)2x20:00--výměnou za Fitko s jednoduchým jídlemFarma, Bahamarama, Hřiště pro mazlíky
    to kopírování se mi moc nepovedlo, ale screeny sem jsem se ještě nenaučila, snad to postačí pro můj dotaz.

    proč budu upgradovat, když poslední upgrade zraje 0:0 hod, jiný zisk nic a zisk BZ prd. ???
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    sopti Tassadar11 a kaolín11 ... jsem to před chvilkou začala zběžně číst a určitě ne důkladně, takže díky za upozornění :p je škoda něco vynechat a i když je dekorka úsměvná, se může někdy hodit ... asi začínám být konzerva, jen tu velikou půdu nemám xD
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  13. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Dnes uvažuju, že na tuhle akci se vykváknu.
    Zítra to možná přehodnotím, a akci zkusím, ale rozhodně se nepřetrhnu :D
     
    Trepifajksl a Iwuska tohle ocenili.
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Nemám činčilu ani jedli tak není co řešit,jdu na to:p;)
     
    MatysekKamilek a zejdy66 tohle ocenili.
  15. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,ani já nemám činčilu,mantu,Ferdu mravence a fůru dalších stromů a hlavu mám pomotanou z těch papouchových akcí,že pomalu nevim,kde a co sázet a bude padat.Možná spadnu ze židle já xD
    a rovnou na kokos!!!
    Uvidim zítra
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, na ten řádek nekoukej - to je k té oponě. Tebe zajímá tento - maximálně upgradované fitko - t.j. Fitko s parádním jídlem

    družstvo dekorka.png
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně to příjde jednoduchý.Pokud chci obě dekorace na maximum,musím semlít 3x4 Území gurmánů a 3x4 Fitka(12+12 dekorací). Někdy ke konci akce dekorace vytrhnout a směnit je za závěsy. Jasný jak facka.8) Zbytek dekorací propadne RT.
    Howgh!
    dodatek:ještě asi 1+1 dekorace jako základ!!
     
    evik.chemik a Skali tohle ocenili.
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Síce všade papagájov a papouškov nedozierne, ale po prečítaní ofika sa mi chce akurát tak zavýjať ako môj vĺčik, keď dostal prvýkrát na večeru brokolicu s cibuľou a špenátom :eek::oops:
     
  19. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Já bych chtěla moc činčilu, ale vůbec vůbec tomu nerozumim:wuerg: Jestli to půjde, tak udělám jen papouška Petra.
     
  20. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Skali díky,
    to mi nedošlo, že je jen závěs.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.