Mini-akce Připrav se recyklovat / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj Filipov

Co takhle si přečíst příspěvek nad tvým ?

Problém je předán a DEV se na ti již dívají.

Fajn hru pezt

moncicak7070 a cool_b. tohle ocenili.
  2. gorilka0081941

gorilka0081941 Perspektivní autor

prosím o radu začala akce reciklovat dala sem zboží vysoky hodnoty nublonské baterie mám svítěj zeliny klikam na to a žadny pohyb nefunguje to nevím jak je to možný vždicky to šlo a tedka né prosím o radu díky moc

3. -Jara05-

-Jara05- Velvyslanec fóra

pezt - přeji pevné nervy, ale snad se ten recyklomat brzo opraví.

4. pezt

5. Bizonka68

Bizonka68 Pisálek fóra

Chyba stále není opravena? Znovu jsem načetla hru, nepomohlo. Tak jsem odhlásila a znovu přihlásila - zase nic. Tak nevím...jen doufám, že akce bude buď prodloužena a nebo nám vrátí, co jsme do ní zcela zbytečně vložili..

jajina1 tohle ocenil(a).
  6. vorina

vorina Zelenáč fóra

7. pezt

Zdravím

Problém je již opraven.
    Vypněte prohlížeč nebo klienta a znovu se přihlaste.

Akce byla prodloužena do 21.9.2022 do 10:00 hod.

Fajn hru pezt

8. Richards76

Richards76 Vycházející hvězda fóra

Tento recyklomat som využil naplno, okamžitý chov zabezpečil batérie a činčilky, aj keď ku koncu to bol boj, nedostatok krmiva a ešte som chcel nejaké groše do zásoby. Rozšíril som všetko čo sa za groše dalo, dokúpil vo Farmárskom obchode praktické vecičky a ostalo ľahko cez 4.000 grošíkov. Tak snáď nejaký čas vydržia a keď už boli v slotoch bonusy, pohla sa aj farmárska výuka, ešte chýba pár farebných guličiek. Možno večer hotovo. Majte krásny deň.