Mini-akce Připrav se recyklovat / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Filipov

    Co takhle si přečíst příspěvek nad tvým ?

    Problém je předán a DEV se na ti již dívají.

    Fajn hru pezt
     
    moncicak7070 a cool_b. tohle ocenili.
  2. gorilka0081941

    gorilka0081941 Perspektivní autor

    prosím o radu začala akce reciklovat dala sem zboží vysoky hodnoty nublonské baterie mám svítěj zeliny klikam na to a žadny pohyb nefunguje to nevím jak je to možný vždicky to šlo a tedka né prosím o radu díky moc
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    pezt - přeji pevné nervy, ale snad se ten recyklomat brzo opraví.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. Bizonka68

    Bizonka68 Pisálek fóra

    Chyba stále není opravena? Znovu jsem načetla hru, nepomohlo. Tak jsem odhlásila a znovu přihlásila - zase nic. Tak nevím...jen doufám, že akce bude buď prodloužena a nebo nám vrátí, co jsme do ní zcela zbytečně vložili..
     
    jajina1 tohle ocenil(a).
  6. vorina

    vorina Zelenáč fóra

     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Problém je již opraven.
    Vypněte prohlížeč nebo klienta a znovu se přihlaste.

    Akce byla prodloužena do 21.9.2022 do 10:00 hod.

    Fajn hru pezt
     
  8. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Tento recyklomat som využil naplno, okamžitý chov zabezpečil batérie a činčilky, aj keď ku koncu to bol boj, nedostatok krmiva a ešte som chcel nejaké groše do zásoby. Rozšíril som všetko čo sa za groše dalo, dokúpil vo Farmárskom obchode praktické vecičky a ostalo ľahko cez 4.000 grošíkov. Tak snáď nejaký čas vydržia a keď už boli v slotoch bonusy, pohla sa aj farmárska výuka, ešte chýba pár farebných guličiek. Možno večer hotovo. Majte krásny deň.
     
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  9. benjik95

    benjik95 Pisálek fóra

    mohla bych vědět jak se zbavit reciklačnjch kotlu ktere mi vyskočily na ploše hlavni a vedlejši louce moc mi tam vadí děkuji děkuji děkuji
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj benjik95, žádná taková chyba není hlášena. Určitě vyzkoušej pročištění prohlížeče podle návodu ZDE nebo pokud hraješ v Samostatném klientovi, tak jeho úplnou odinstalaci dle tohoto návodu ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  11. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    Zdá se, že s recykllomatem není vše v pořádku
    Jedna moje sousedka nemůže do recyklomatu dodávat nubl. baterie.
    Zjistila jsem, že ani u mne se v nabídce nezobrazují. (Stejná závada byla řešena už v září 2022 - viz. výše)
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mariejosefa z jakého důvodu bys chtěla dodávat baterie do recyklomatu, když je potřebuješ pro samotnou recyklaci? V září 2022 se jednalo o něco úplně jiného. Tehdy nešlo spustit recyklaci.
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Recykluju ráda a hodně. Takže už se těším :music:
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) tak jsem si myslela, že si pustím během rána kaštánek na akci Historky ze stáje a získám zároveň hodně baterií jako i v minulosti, ale tentokrát se Recyklovat míjí a toje škoda :p
     
    Naposledy upraveno: 15/11/23
    kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    evainfo
    V podzimním festivalu je jako padátko Celá skořice. Takže Recyklovat budu až zítra :p
     
    bačkora85, -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    kutilka70 no já dělám akce brzy ráno na obou plochách (když to jde) a stihám vrátit

    dekorky do dvou hodin, ať nepřijdu o hlavní sklizeň
    druhý den ráno. Recyklace sice

    zítra končí večer, ale Historky začínají až ve dvě hodiny, tak kaštánek raději použiji

    pozítří ráno pro akci Historky. Někdy se sejde nějaká akce s akcí Připrav se
    recyklovat a přitom protočím zaráz s kaštánkem i kvanta baterií ... to je potom radost množit farmářské mince xD
     
    bačkora85, kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dvakrát sem se díval do krámu a marně přemejšlím,za co bych ty případné získané mince utratil.Akce dobrá asi jen pro začátečníky!?!
    Už se ani neobtěžují dát ke koupi nějakej ten stromek s chlévy!o_O
     
    ašada01, dinoalesi a -Jara05- tohle ocenili.
  18. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Recykluje letos vůbec někdo? Koukám že mám asi výhodu když jsem chvíli nehrála, protože mincí (na rozdíl od kaolína v příspěvku výše) potřebuju velké množství, takže mám z recyklomatu vyloženě radost. Jen bych potřebovala víc nublonů. Sice docela dobře padají, ale utratím je dřív něž se u mne stačí ohřát. Chtělo by to nějakého oslíčka ze kterého by padaly na požádání. Asi spojím užitečné s užitečným, a zítra nakonec pustím nějaké to zelené hnojení abych získala víc akční pro makronky (ještě nejsem ani u řádku na stonek) a zároveň mi napadalo víc nublonů. Původně jsem si zeleným pomáhat nechtěla, ale ono z bedýnek docela rychle přikapává a ty nublony se mi teď hodně hodí. Tak vlastně ani nemám na výběr... 8)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Momentálně mám necelých 17 tisíc mincí.Z bedýnek přibejvaj další a opravdu nevím za co bych je v krámu utratil.Z krámu jsem vybral SK a parfemy deluxe a fertig.Zase příští měsíc.o_O Dříve jsem kupoval i chlévy se stromkama.Ty bohužel už nějakou dobu nejsou ke koupi.
    Tož tak!;)
     
  20. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    kaolín - však jo, já ti věřím. Na jednu stranu bych chtěla mít dostatek (přebytek?) jako máš ty, to je vlastně i můj cíl na farmě mít všeho dost. Na druhou stranu jsem vlastně ráda že ještě v tom cíli nejsem, protože to u sebe znám, že pak, jak už je to moc snadný, mě to přestane bavit. Baví mě vlastně hlavně to snažení a usilování. A toho teď mám před sebou ještě hodně, takže cíl přebytku je v nedohlednu. :p
    ------------------------------

    Spíš jsem se ale podivovala nad tím, že sem nikdo nepíše. To už fakt nikdo nerecykluje? Jen já? Volím výhradně možnost L, to mi přijde jako nejlepší poměr všech tří složek (pro málomajetné jako jsem já). Bonusová 50tka mi padla asi při páté hře, jinak nejvíc padá 17 a 24 mincí, což mi nepřijde vůbec špatné. Chci si našetřit na knihovnické dekorky do stonku.
     
    k.vitek a bačkora85 tohle ocenili.