Přichází jaro (22.3. - 28.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 21/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    knihovna1 Nepletes si je treba s jablonovymi kvety nebo s orchidei (jsou si graficky podobne)? Restart hry prip. vycisteni nepomaha?
     
    petaM2001 a tydýtková tohle ocenili.
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Mám hotovo. Ani jsem se na farmu nehnal ráno a v poklidu sklidil až teď. Z tajemna kromě jedličky samá lišta...

    EDIT: tak jsem objevil ještě jednu citlivku. Taky novinka, i když momentálně téměř k ničemu...
     
    Naposledy upraveno: 27/3/17
  3. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Přátelé, kamarádi, i vy co mě nemáte rádi...i na mé farmě je komplet splněno :) V průběhu akce jsem byla tři dny v práci bez možnosti hrabání se na polích, k tomu na pařbě, ovšem nikoliv ve Vegas xD Ale i tak jsem to nějak zmákla a počet SH se mi nijak nesnížil. Takže to jde, i když se u toho tady v jednom kuse nesedí :p
     
  4. abc23

    abc23 Komisař fóra

    stěby citlivka je dobrá na prodej aspoň, u nás 11-14tis kr /ks

    Já čekám na 4 padátka, což bude za 50min z cibulačky .. květináče nachystány, takže jen dohodit těch 20lektvarů. Zprovozním stonek, protože ty první dekorky jsem usadila hned produkovat BZtka, pač stonek byl v nedohlednu :))

    Taky děkuji všem za akční dárky ;)
     
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Jj teta, máš pravdu.... já u toho ležím a jde to taky ,-)
     
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Tak taky hotovo. Padátka moc napadaly. Nervozní jsem nebyl - to by to musel RT ještě přiškrtit, ale nepamatuji si kdy jsem dodělával akci 24 hodin před koncem (vždy byla větší rezerva). Z tajemek spokojenost - padl dráček (první). Uvidíme jak bude příště, ale poslední dobou RT utahuje šrouby
     
  7. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Akce hotová celá. Musím přiznat, že jsem jeden den jela vyšlechtěnou cibuli a SH. Mám obr stromy. Takže všem ostatním držím palečky.
     
  8. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Sázel jsem šípek tj 19 hodin a ze tří polí s použitím marmelád,stonků a kdo ví čeho a 3 JC celkem 112 z jedný sklizně.tak už nevím.Sice pokud bych to zasel 7x a použil SH šlo by to udělat za dva dny,ale pokud někdo hraje beze všeho je šance a dodělání mizivá.
     
  9. kamely11

    kamely11 Perspektivní autor

    tak jsem silně zklamaná, chybí mi brutálně mnoho padátek (jsem 96 lvl.), i když mi obecně padá akce od akce méně a méně.... takže trend pokračuje. ale mám hotovo 34 a 26 úkolů ze 150, takže něco přes 1/3, možná ještě pár splním během dneška, ale moc toho už nebude. a vzhledem k tomu, kolik mi toho chybí, tak ani nebudu ráno vstávat, abych sklidila s připadně něco dodala....
    no s takovouhle už to není zábava ani radost, takže s tím asi brzo skončím....
    občas jsem nějaké to SK, stáje a floreny koupila, ale to bylo v době, kdy to jinak šlapalo, pulku akčních padátek dokupovat opravdu nebudu....
     
  10. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahojky všem...tato soutěž mi přijde nekonečná...padá to málo, budu to mít jen tak tak...a jsem totálně bez SH.Máme tolik ploch a nejde si to rozpěstovat...a když už teda nemůžem použít jiné plochy,tak ani z nich nevypadne vůbec nic,žádná vypadávátka.Jo hudrám,už zas,pro pracující čím dál náročnější a spát fakt musím,to mi za to ten infarkt nestojí.Z tajemniček? Jen oražový stáje..klasika opice a nebo kowhai...těch mám, že bych tu s nim osázela už pěkný kus národní parku...by se návštěvníci Šumavy nestačili divit...Když už to není amherstie,tak je to dokola zas jiný strom..kdyby aspoň santalovník, ten nemám,ale mně už i ten ledvinovník leze ušima.Pěkný den a fajn hru.
     
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Twinulka - jo, jo, jde to, jde, ale škoda, že každému jinak.
    :D
     
  12. abc23

    abc23 Komisař fóra

    kamely11 máš docela vysoký levl, na to, aby jsi měla tak málo padátek. Takže možná nedostatek času? Mě ráno padlo z vyšlechtěné cibule z pidi polí kolem 90ks a nyní 67ks.. čas zrání pouze s vodou 10.30hod .. šance by snad byly i na tvé farmě..? Je tu spousta rad a poznatků, komu z čeho akční padají, třeba se ti příští akce povede líp :)
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tak na kontrolní farmě akce dokončena dnes okolo poledne.
    Podmínky pěstování + farmy: celkem použito 100 ks superhnojiva. John citron 0, runa Věčná legenda stále 29/30. První sklizeň stromy a jinak krom první otočky pole 1x1 + 3x skladiště.

    Edit: jo abych nezapomněl, 2 ks padátek poslali sousedi. Což se divím, bo já na to zapomínám.
     
  14. ritterca

    ritterca Stálice fóra

    Akci celou nestihnu to je už jasné, chybí mi totiž 346 lektvarů. Snížila jsem trochu tedy nároky, ale i přesto mi chybí 266 :D. Určitě dodělám to, co chci na pravé straně (po úkol 71) - snad teda nepotřebuji všechny ty dekorky 2x. Ale levá strana vypadá bledě - jsem u 48. úkolu.

    Včera večer jsem tedy zasadila dlouhodobky a dnes dělala průzkum jak to u mě padá.
    DL - 41 polí (4x4) - borůvky (voda) - 14 padátek
    HL - 41 polí (4x4) - vlčí mák (voda) - 18 padátek
    LS - 12 polí (4x4) - lilie (voda + hnůj) - 2 padátka

    DL - 41 polí (4x4) - vlčí mák (superhnojivo) - 14 padátek
    HL - 41 polí (4x4) - lilie (superhnojivo) - 17 padátek

    DL - 41 polí (4x4) - narcis (superhnojivo) - 22 padátek
    HL - 41 polí (4x4) - lískový ořech (superhnojivo) - 25 padátek

    Dneska jsem používala SH, abych něco nasbírala, měla jsem ho ale pouze přes 200. Plus mám teda jen poháry 11% + 12%.
    V deset budu mít mix čtverce v obilí, lišky a narcisu a na další plochu jsem už zasadila cibuli a zalela vodou, tak snad vypadne něco i ráno. Jen teda doufám, že jsem moc neprohloupila tím, že mám pouze velká pole.
     
  15. adleda

    adleda Pisálek fóra

    Zdravím všechny a prosím o radu - skci jsem dokončila,stonek aktivován,ale první dekorku - KLÍČENÍ OSIVA prý nemám v inventáři :-/ Restart ani znovupřihlášení k účtu - nefunguje :-(
     
    farmík84 tohle ocenil(a).
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    adleda: v tom případě bych zavzpomínal, kde jsem v průběhu akce manipuloval s dekoracemi a podíval se tam. Tedy možnost výskytu dekorace jsou: park, ostrov pokladů a řádky v nebi.
     
    petaM2001 a adleda tohle ocenili.
  17. Boty

    Boty Magnát fóra

    Ahoj, dnes ráno kočky růžovky na ploše, stonek stonkuje a co ještě získám bude tak nějak bez stresu navíc... Mám šanci být na farmě jen brzy ráno a pak pozdě večer, protože jsme s manželem na dovolené v termálech na Slovensku a statečně nabíráme sůl a jód z té kouzelné vody.
    Tak vás všechny zdravím a přeju hodně pajdátek :p
     
  18. adleda

    adleda Pisálek fóra

    To jsem prolezla několikrát,jelikož to občas dělám. Ale nikde ji nevidím

    Tak odvolávám - už ji mám. Schovala jsem si ji hezky,jen co je pravda. Děkuji za kopnutí ;)
     
    evainfo a manech72 tohle ocenili.
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  20. trombón

    trombón Pisálek fóra

    Padátek je teda zoufale málo.........
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.