Přichází jaro (11.4. - 16.4.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bezva, víkend mám volný, tak budu mít čas na šlechtění zvěře z toho hustě popsaného archu, který jsem si pečlivě sestavila. A BB i slevu vítám, snad mi to pomůže s těmi křečky :)
    Hotovsonům gratuluji a ostatním držím pěsti, aby dokoupili a odchovali všechno, co nemají a potřebují :)
     
  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak to sfouknem v neděli :p
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Jenom aby:p;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja to musim sfuknut zajtra, lebo v nedelu pridu deti a vnucata :inlove:
     
  5. janesy

    janesy Pisálek fóra

    Akce hotová, ale kvanta šlechtěnců jsem musela došlechtit, tudíž je stodola poloprázdná :(. Kdo ještě není hotový, přeji super přeskoky.
     
  6. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahoj všem :). Akci nejedu, byla jsem bez pc cca 20 dní, takže teploměr asi poprvé za celou dobu hraní červený :p. Moc prosím, nemohl by mě tu někdo znalý fóra nasměrovat na tapety, kde najdu wallpalery?

    Moc děkuju předem. Hezký slunečný víkend všem, Martina :).
     
    Prepperka, lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  7. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rampusak - wallpapery ZDE

    Přeji hezký den
     
    Prepperka, lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Tak za hodinku se těším že začnu :D snad nebudou mimča moc řvát :D :D přeju nám jen ty nejlepší přeskoky ;)
     
  9. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Moc děkuji, halt zvyk je zvyk, tapetky mi dělaly noťásek krásným od dob jejich prvního vydání :p;). Těším se na šlechtění, tak samé hezké přeskoky všem šlechtitelům.
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také hotovo! Na celou akci spotřebováno celkem 443 SK !:)
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Hotovo :)
    Prošlechtěno cca1500 SK a dodělány zase dva úkoly v družstvu ;)
    Přeji všem krásný den :D
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Zatím řádek, ale hotovo ještě ne, nebyla jsem připravená a šlechtím až teď mezitím dělám domácí práce :D a překvápko občas vyskočí a doplním do úkolů :) zatím se povedly asi 4 dobrý přeskoky :)
    [​IMG]

    EDIT: Tak že už hotovo, snědli mrňata hodně SK A hodně voňavek použito než se mi našlechtilo co bylo třeba, skákalo najednou nějak hodně a zběsile kolem a neustále mimo :D ale SK domelu a voňavky dosbírám ze stromu a z bedýnek tak je to ok :) ať se všem daří :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/4/24
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na hlavní farmě hotovo, na vedlejší ještě dochovávám, ale myslím, že je to už poslední chov :p
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Na levé straně se blížím ke konci, na pravé jsem tak v první třetině. Neva, času dost, šlechtí se za jedno SK, to udolám :)
     
  15. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak za mě super akce - kunkretní počty konkretní požadovaní šlechtěnci něco dokoupit něco prodat - tak to mám rád
     
  16. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Taktéž hotovo, rychlé, suprové, za 1 SK. Akorát jsem se lek před třetí hodinou, bo se mi nedařilo přihlásit ani v klientu, ani v prohlížeči. Ale trvalo to tak jen deset minut naštěstí...
    Taktéž děkuji přátelům za padadla, ušetřilo se taky dost SK :)
     
  17. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Hotovo. Ale nebylo to jen tak. Šlechtění je sice rychlá záležitost, ale já nejdřív musela zjistit, jestli se do něj vůbec pouštět. Zdroje mám omezené, proto jsem jimi nechtěla plýtvat. Musela jsem si být jistá, že dojdu až do konce a nezůstanu stát v půli cesty.

    Vypsala jsem si všechna zvířata z dodávek, a to jak ta obyč (třeba kakapa jsem totiž získala před pár dny), tak i šlechtěnce, přičemž třeba šlechtění žraloků jsem si otevřela teprve minulý týden. Takže jsem měla dloooouhý seznam toho co je potřeba, a ten jsem pak musela porovnat se stavy ve stodole. Že bych musela šlechtit i kdyby nebyly potřeba kytičky, to bylo víc než jasné. Nakonec mi nějací šlechtěnci chyběli tak u 2/3 druhů. A u nich jsem ještě musela zhodnotit, jestli mám i dost základních zvířat, aby bylo vůbec co šlechtit. No, bylo to složité mentálně i časově.

    Ale suma sumárum, odměny se mi moc líbily. Hodí se mi všechno, od hnojiv, přes bedýnky, tajemno, až po floreny a neonové stáje. Takže jakmile jsem zjistila že sice musím šlechtit hodně, ale asi to vyjde, spustila jsem řádky na zkrácení chovu, do slotu hodila nějaké to řemeslo a pak už to šlo ráz na ráz. Přiznám se, že v tom fofru jsem ani nestihla sledovat jestli to přeskakuje. Nešlechtila jsem přesně na počet, ale dávala řádků víc, šlechtěnci se naštěstí nekazí, tak můžou pěkně čekat ve stodole až nazraje jejich čas. Ono to stejně bude brzy.

    Tudíž hotovo a spousta odměn doma. Včetně pěkného řádku. Budu muset doplnit dost zvířat, chce je šlechtění, výrobny i úkoly, ale to už je detail. Teď mám radost ze splněné akce i získaných věcí a akci dávám palec nahoru.
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Akci jsem ukončila v den zahájení, na slevy nečekala. Neobávala jsem se nedostatku šlechtěnců, ty dodá systém, ale nedostatku základních zvířat. Není neobvyklé, že na trhu sháním pár slípek nebo králíků. Dekorace ponechávám zatím na zemi, řádek obden a bedny mám z jiných zdrojů. Dekorace mají celkem slušnou protihodnotu a protože moc nedokoruji, nedostala se a nikdy se nedostanu do stavu, kdy jsem s hráčem v první pětce TOP zkušeností měnila v předminulém OD jednu melodii za 2 deštníky. Skončilo to nejspíš tím, že mně došly melodie a jemu místo kam by ještě ty melodie mohl narvat. Protože další OD už je nehledal. A když mluvíme o OD, šlechtím už pouze na "kšeft" . Snad to šlechtění dělám dobře...;)
    [​IMG]
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak mi to nedalo... a ještě jsem začala šlechtit, třeba to dotáhnu do konce...
     
  20. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Pekné ráno,do tejto akcie som nešiel,časovo nestíham..Všetkým prajem peknú hru a krásnu nedeľu.;)