Přichází jaro (11.4. - 16.4.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Alice tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Počkám na víkend, zda nebude sleva a uvidím, zda se do akce pustím :p
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Také zkusím počkat na víkend. Plnit budu určitě. Šlechtění mám ráda, je rychlé ;)
     
  4. babina51

    babina51 Veterán fóra

    SK nadbytek,začnu zítra a uvidím jak to půjde.kaolín-opatrně s chválením,aby nám to nezvedli.
     
    Naposledy upraveno: 10/4/24
  5. HenryVIII

    HenryVIII Pisálek fóra

    Jedná se o chov zvířat, nebo o šlechtění?
     
    danielaloblova, babina51 a aamperzg tohle ocenili.
  6. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak se budu hooodně rozmýšlet jestli akci dělat,řádek se 3 bednami je asi jako legrace,ani to nemá cenu....:D
     
    milteska a babina51 tohle ocenili.
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Těch neon .výběhů z beden l už mám nějak moc ,asi budu šlechtit jen tak pro svou potřebu,nějaký ten vysoký šlechtěnec přece jen ještě chybixD
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    SK mám málo tak také počkám na víkend jestli bude sleva.. jestli nebude, tak do akce nee ;)
     
  9. hubas1

    hubas1 Pisálek fóra

    má se dodávat máčka - nevím co to je
    děkuji
     
    burds a babina51 tohle ocenili.
  10. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak šlechtící akce mám nejraději ;). Jdou jako po másle :). SK je dostatek, zvířátek do dodávek je také dost, tak hurá na to ;). Řádek na stonku do sbírky nesmí chybět :).
    Všem, kdo se akce zúčastníte .. přeji ať se vám daří ;)
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Chov zvířat a Šlechtění jedno jest ;)

    hubas1: Máčka je šlechtěnec, najdi čeho ;), pokud ho máš, stodola ti napoví.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    FAQ sem zhlídnul jedním okem a zdá se mí,že nám RT odminule krapet vyměknul! Dodávky šlechtěnců jsou přijatelnější než minule!:)
     
  13. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Ahoj.Šlechtění mám ráda.SK nasbíráno.Hodně štěstí.;););)
     
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Dotaz. Hnědý králík?
    [​IMG]

    Pitrýsek47 právě proto se ptám. Zatím jsem si zkontrolovala jen polovinu, abych věděla co musím došlechtit ;)
    Je to docela mazec, ale většinu mám :p
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kutilka: Není, buď to bude jiné zvíře hnědé nebo jiný králík. Modíci určitě upřesní.
    Jen jestli nepřichází zima :D venku to tak vypadá.
    kutilka: jsou to nižší šlechtěnci, ti se chovají za pochodu
     
    Naposledy upraveno: 10/4/24
  16. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kutilka70 a Pitrýsek47
    S velkou mírou pravděpodobnosti půjde o Králíka beranovitého (jinde v seznamu není a v seznamu šlechtěnců je na stejné pozici jako např. Hnědá ovce)...
    Předám dotaz dále/výše...
    EDIT: Potvrzeno, jedná se o králíka beranovitého...
     
  17. šmoulík

    šmoulík Pisálek fóra

    Je to žralok:);)
     
  18. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěkné odpoledne přeji všem. Tak do tohoto asi nepůjdu, neónovými stájemi mám naplněny všechny velkokapaciťáky a v liště hafo dalších, na plochách mám raději růžové a oranžové stáje. A z těch tří bedýnek jednou za 2 dny (tj. cca 175 ks x3 za rok) by mi vyrovnalo ty zvířátka, které bych musela dát do dodávek, ale prosím, neberte mě vážně, je to jen moje úvaha. A všem přeji pohodovou a úspěšnou akci.
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ha, šlechtící akce mám ráda. Ta poslední mi sice sežrala hodně SK (nečekala jsem z taktických důvodů na šlechtění za 1 SK), zásoby stále jsou. Jen jdu udělat inventuru do stodoly, co mám/nemám. Doufám, že slevička s BB bude.
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Šlechtící akce jsou fajn, šlechtěnci i SK na skladě. Tak už jen to BB a případně šlechtění za 1 SK.