Přesunutí řádků v oblíbených na jinou pozici

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem sopti, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Přivítám veškeré vaše postřehy (screeny, animace, konkrétní řádky s pozicí před a po) k problému přesunu řádků po údržbě na jinou pozici v záložce oblíbené.

    sopti
     
    X-mole, MatysekKamilek a Apachie1 tohle ocenili.
  2. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    problém je od začátku a přestal jsem jej řešit když se mi řádky podruhé promíchaly tak, že bych musel strávit několik desítek minut abych to dal zase do stavu, který mi vyhovoval. Co si pamatuji (ale mohu se mýlit) nebylo to jen po údržbě, ale také po přidání nového řádku.
    Pokud to chce někdo řešit tak ať si to nasimuluje. Všechny řádky dát do oblíbených, srovnat podle času a pustit údržbu a uvidí co se stane.
     
    Apachie1 a Jonsdorf tohle ocenili.
  3. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Ahoj, tak dnes som mal zase dva riadky prehodené! Jeden 44 hodinový a jeden 48 hodinový.

    Edit: 19:20 znovu 2 riadky posunuté : sviatok chrámovej opice II a misia v hrôzostrašnú noc.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/19
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  4. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Dobrý večer, práve som si pridával nový riadok a zistil som že mám posunutý riadok (zo šmýkačkami), zo 48 hodinových medzi 72 hodinové
     
    zejdy66 a Apachie1 tohle ocenili.
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Kdysi na samém začátku zavedení stonku, jsem se pokoušel v tom mít pořádek, ale když jsem po každé akci ty řádky musel znovu hledat tak jsem to vzdal. Snažil jsem se to mít podle času a potom podle produktů, zvířat a bonusů na sklizeň, ale nemělo to cenu a zhroutilo se to samovolně.
    Takže podle mě už dávno není možné se v tom vyznat. V takových 50 větévkách by asi šlo udržovat přehled, ale v nějakých 500 už je to vyloučená věc.
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    neriesim to,odkliknem vzdy ked sa prihlasim
     
  7. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Práve som našiel ďalší riadok v obľúbených premiestnený zhruba o 90 miest inde.
     
  8. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, také u mne došlo opět k přesunu řádků v oblíbených (řádek-doba do aktivace-nové umístění-původní místo):
    Tajný recept - (23h) - 141 - původně 86-88
    Rajčeho výprava - (23h) - 140 - původně 86-88
    Blázni do zvířat - (23h) - 139 - původně 86-88
    Fotbalová horečka 2019 - (42h) - 142 - původně 119-120
    Život rangera - (42h) - 143 - původně 119-120

    Nevím přesně, kdy k tomu došlo, protože jsem teď používala hodně kupóny, ale je to docela otrava. Zatím je nechám "ležet", aby měli programátoři čas ke kontrole (pokud je zájem o zjištění příčiny).
     
  9. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Dnes som zistil ďalšie riadky posunuté z pôvodného miesta až na koniec radu. (Prestal som používať kupóny a išiel som manuálne)
    Plnou parou vpred - rad zázračných výhonkov (12:00)
    Sladké dobrodružstvo - rad zázračných výhonkov (23:00)
    Desivá noc - rad zázračných výhonkov 4 (23:00)
    Párty lístok - rad zázračných výhonkov 6 (48:00)
    Bohatá rybačka - rad zázračných výhonkov 1 (22:00)
    Tiki-mesto - rad zázračných výhonkov (22:00)
    Rad zázračných výhonkov - Trh vo Farmerame (22:00)
    Tajomstvo byliniek - rad zázračných výhonkov II-2 (23:00)
    Santov darček - rad zázračných výhonkov 1 (20:00)
    Iglúrama - rad zázračných výhonkov (22:00)
    Veľká zimná naháňačka - rad zázračných výhonkov (42:00)

    Fakt by som ocenil ak by s tým už niekto niečo spravil. Už ma to nebaví premiestňovať riadky po jedno niekedy aj o 170 miest!!!
    Možno by stačilo ak by som si mohol prepísať číslo pozície na ktorú riadok chcem dostať namiesto toho aby som ho posúval po jednej pozícií.Neviem či ich mám vrátiť na pôvodné pozície alebo sa na to vývojári pozrú?!?
    Ďakujem, fajn hru a pevné nervy.
     
  10. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ajoj všem. :inlove:
    Aj na mojí farmě. :p Celkem to neřeším, ale když se frekventovaný a hlídaný řádek Zkušený vejcokráslič (23:00) (zkracuje čas dekorek) ocitl v podstatě až u kořene stonku (propad cca o 15 pater), nešlo si nevšimnout.

    Vlákna jsem si všimla pozdě a část vráila, ale mimo jiné u mě posunuto toto: (mám je chronologicky, u 23:00 propad cca o 15 stránek, u 44:00 cca o osm stránek)
    Traktorová přehlídka (44:00)
    Sladké dobrodružství (23:00)
    Dýňové pilíře (23:00)
    Hojnost pokladů (23:00)
    Odyssea na dobrou noc 2 (44:00).

    Modíčci zlatí, díky moc, že to řešíte, je to fakt otrava. Chápu že je fazole kouzelná, ale zas až tolik kejklí potřeba není.
    Ať se daří. :)
     
  11. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, přiznávám, že už mne nebaví neustále přesouvat řádky, které se každou novou akcí rozhází!
    Vím, že za to vy(modíci) nemůžete a mám vážné pochyby, že se tím v RT někdo ještě bude zabývat...
    Tentokrát byl přesun nejenom v oblíbených, ale i ve zvířatech (tam se mi neustále přesouvají žraloci), v ostatních i rostlinách. Je to čím dál horší.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tuším, že v pátek se mi přesunul v rostliných řádcích až nakonec řádek " Velký útěk z vězení" http://prntscr.com/r3eg5m
    Řádek ani nemám zařazen v oblíbených.Tak nevím,má to pak cenu si to nějak skládat?!? Nešlo by nějak zařadit pevně uzamykatelnou funkci?!?
    Právě jsem zjistil i přeházené řádky v ostatních.Všechny řádky navyšující BZ/BBZ v ostatních mám poskládané podle času(tedy měl jsem).Fakt trapný.Nechápu ,proč řádek z nynější akce,kterej ještě ani nevlastním(možna že nebudu vůbec) je zařazen už teď v ostatních na 50 pozici! Proč teda není úplně na konci?????!!!!! http://prntscr.com/r3eqnp

    dodatek-docela by mně tedy zajímalo,jestli se na daném problému vůbec pracuje,nebo je zde vlákno,založené již někdy minulý rok,pro srandu králíkúm?!?:music:
    Včera jsem tedy se sebezapřením řádek " Velký útěk z vězení" zařadil opět na své mnou určené místo a řádek opět odcestoval v kategorii rostlinných až nakonec! http://prntscr.com/r3w0f5
    Mnou určená pozice je přitom zde:http://prntscr.com/r3w1e0
    Takže,znova se ptám,má cenu řádky přesouvat,nebo nato RT kašle?!?:music:
     
    Naposledy upraveno: 18/2/20
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Už dávno odklikávám všechno co zrovna uzrálo a potom se divím co vlastně mám. Jednou jsem cosi hledala ale asi u padesátého řádku jsem to vzdala. Stonky si v pohodě žijí svůj život a už mě to ani neštve:p;)
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) tak já toto přesouvání dávno neřeším, protože to posunování řádků zpět a sledování - kdy to sklidit - je náročné na čas.
    Vše mám v oblíbených kromě kaštánku a když jdu přes den párkrát na farmičku (i v práci na mobilu), sklízím si jen postupové a dárečky. Všechno ostatní nechávám na hlavní ranní sklizeň a už mě to nevadí xD Zkracovadla na dekorky mám u sebe na stejných číslech a když jdu na stonek, jsou stále u sebe. Tak to už celkově neřeším, protože ráno potřebuji nejvíc pozitiva ze všech stonečků na sklizeň celé farmičky :p
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Taky jsem si všiml, že dochází k nečekaným přesunům...
    U "oblíbených" řádků to neřeším, ty beru "turbokosou", ale poté, co se mi opakovaně v rostlinném řádku přesouvá jeden z květinových řádků ("Báječné květiny"), skřípu zuby (on ten řádek dává +1 květiny z pole - kdo to má pořád hledat, když chce sklízet dejme tomu kozlík či jinou dlouhou květinu?).
    Docela by se do vyhledávače řádků hodilo, kdyby bylo možné filtrovat řádky dle účinku a nejen podle názvu řádku (hráč by napsal třeba heslo květiny/obilí/ostatní/zelenina/ a hned by měl zvýrazněné jen řádky, které zkracují růst, zvyšují množství sklizně či přísun BZ/TBZ z květin/obilí/ostatních/zeleniny). Ale to bychom toho po RT chtěli moc.

    Nu co - popřemýšlím, jak by to mohlo vypadat a zkusím to hodit do návrhu zlepšení. Třeba to vyjde....;)
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také jsem dnes zjistila, že mi zmizel řádek Báječné květiny. Našla jsem ho až na 46 pozici.
    Také mi zmizel ten nový řádek s +5%SH, ale nevím, jak se jmenuje a nemohu ho najít. Neporadí někdo? Díky

    jan.svatek - mě by stačilo, kdybych mohla filtrovat řádky, které nejsou zařazeny do oblíbených, tzn. nemají zelenou značku. Oblíbené také sklízím kombajnem, ty ostatní mám pak zařazeny na začátek kategorií a sklízím dle potřeby. Ale když zmizí, je to opruz.

    kiki2305 díky, je to on, je v obláčku s otazníkem, tam jsem asi zapomněla hledat, byl až na konci
     
    Naposledy upraveno: 19/2/20
    moncicak7070 a Apachie1 tohle ocenili.
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Nebyl to ten Narozeninové přání? Jeden z těch, co byl za reálné peníze, myslím.
     
    moncicak7070, ašada01 a Apachie1 tohle ocenili.
  18. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Jsem se rozhodla, že znovu seřadím kategorii oblíbených podle času (delší dobu jsem řádky nechala tam, kde byly) a nejde to. Novější řádky s kratším časem jsem pracně došoupala na správné místo a po aktualizaci stránky jsou znovu na konci. Už jsem tomu věnovala asi dvě hodiny a vzdávám to.
     
  19. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Neustále se řádky přesouvají už ve všech kategoriích. Nechápu to.
     
  20. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    Dnes som si dal všetky prehádzané riadky konečne do poriadku, zoradil som si ich podľa času som zvedavý ako dlho to vydrží kým sa samovoľne presunú!