Přehršel měsíčních lahůdek (13.10.2021 a 27.10.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. -družstvo-

  -družstvo- Osvícený autor

  Ahoj,
  chrliče jsem taky pořídila, na sekáčovu trávu si počkám i když nevím za co ji pořídím, možná dostaneme pro začátek 5 kousků
  ale na pořízení toho nového světélkujícího stromu budu potřebovat 220 ks světélkující houby a tu tedy nikde nevidím ani ji nemám, tedy pokud to nemůže být třeba plísňová houba tu bych měla.
   
 2. Dave Lister

  Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj -družstvo-, ano do začátku dostaneme pár kusů Sekáčovy trávy na rozpěstování. Stejně jako u jiných plodin v měsíčním světě. Světélkující houba je plod Světélkujícího houbového stromu. Takže nejdříve u Jacka v obchodě pořídíš základ a pak až budeš mít dostatek plodů a budeš chtít, tak si budeš moci pořídit i XXL upgrade stromu.  Ať vás síla provází na všech cestách
   
  kája53 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
 3. -družstvo-

  -družstvo- Osvícený autor

  Dave Lister, díky, tak to jsem opět nepozorně četla.
  děkuji
  dobrou noc,
   
  Dave Lister, -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
 4. kája53

  kája53 Expert fóra

  Ahojky vespolek,
  na obou plochách mám chlévy doplněné strašidelnou vrbou. Chrliče přibývají jedna radost
  za pomoci dvou chovných bonusů a trošky superkrmiva, Povídačky z cest budou splněné zítra ráno.
  No a potom už chovat do stodoly. Farmaření zdar! kája53
   
  evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
 5. Dave Lister

  Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  -družstvo-, v pohodě. Není zač ;)  Ať vás síla provází na všech cestách
   
 6. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Až teprve dneska jsem se dostal k pořádnému farmaření.Čili aktivoval jsem 6x booster na děsivku,6x pěstitele,2x dýně,100% na zvěř do zlatýho slotu, +2 na úplňkovou zvěř do diamantu,řádek +1 na zvěř a na zkrácení jsem dal do zlata valentýnský květináč. Jediný co jsem nevychytal je kukla,tu přidám bohužel až odpoledne.
  Takže u mně takhle:
  [​IMG] 8)
   
  Naposledy upraveno: 18/10/21
 7. -Jara05-

  -Jara05- Dozorce fóra

  kaolín11 - Ty jsi "šílenec" v tom dobrém smyslu slova. Nemám na podobné rošády na farmě, ale přesto se ke splnění úkolu určitě po čase dohrabu a v klidu a pohodě.
  Přesto veliký dík za návod - třeba jednou to bude potřeba. Jeden nikdy neví.
  Všem přeji pěkný den a úspěšný nový týden!!:):):):):)
   
 8. Madulka_cz

  Madulka_cz Vévoda fóra

  kaolín11 - souhlasím s -Jara05-, jsi fakt šílenec, ale děkuji za tip, jak na to. :) Jdu se kouknout, co všechno mám ve stodole. To je fakt dobrý.;):(
  Já dodělávám v družstvu Povídačky z cest - stříbro v 6 úkolu. Jde to pomalu, ale jde. Ostatní úkoly v děsivce mám hotové.

  Dotaz: co je to pěstitel a dýně jak píše kaolín, co vše použil? Né každý den je u mě posvícení (s přemýšlením), noční směny jsou někdy znát :sleepy:o_OxD. Děkuji.
   
  Naposledy upraveno: 19/10/21
  alexandrakerulova00 a sovicka64 tohle ocenili.
 9. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Pěstitel +1 na zvěř (6 kousků)
  [​IMG]
  Polterdýně a baklažán +1 a +1 na vše děsivé:
  [​IMG] ;)
  Jinak,proč šílenec?!? Boostery padaj slušně z beden a nejsou v liště pro parádu! Na další úkol jich také aktivuji alespoň ze 5 kousků a ještě mi jich 10 zbude pro strejčka Příhodu!8)
   
 10. Madulka_cz

  Madulka_cz Vévoda fóra

  kaolín11 - díky za pomůcku a radu. Myslela jsem to dobře s tím šílencem. Chválím, máš to dobře vychytaný a je to logický. Jasně booster z beden taky používám. Občas ale odklikám vše najednou, nepřemýšlím a potom se občas divím, tedy spíš nedivím. o_O:(:). Tak jsem zkontrolírovala farmu a : pěstitele mám 5x, ale bohužel již bávají pouze BZ, Polterdýně nemám. Ale mám Baklažán, tak částečně hurá. :)
  Občas, jak to tu pročítám, je dobré vědět na co je co a jak se používá. Né "nadarmo" máme v odměnách různé vychytávky. Ale jsou i tací, jako já, že sice si odměny na co jsou přečteme, akci doděláme, odměny dáme na místa určení a ..... , potom zapomeneme a mačkáme a mačkáme, jak se to hodí, protože většinou času navíc moc nemáme. :eek:Když si vzpomenu, jak dlouho mě trvalo zapamatovat si - bílá nevinnost, vánočka, SH a kaštanový řádek. :mad: To bylo nadávek, když jsem to hlava nehlava odklikla.:)xD

  Ale hlavně si říkám, že Farma je hra, tak si chci u ní hlavně odpočinout a jsem ráda, když vše funguje, nic se neseká a hra se dobře načítá a přechody z plochy na plochu jsou bezproblémový.
  Pěknou hru a pěkné odpoledne. U nás začíná vykukovat sluníčko. xD
   
 11. jan.svatek

  jan.svatek Titán fóra

  Mám k tomu podobný přístup jako kaolín11, takže hlásím splnění úkolu
  [​IMG]
  a pracuji na doplnění zásob všeho děsivého na míru okolo 1000 ks minimálně (zvířata, stromy a produkty) a cca 25000 ks děsivých rostlin.

  EDIT (19:00):
  [​IMG]
  Tak to bychom měli...
   
  Naposledy upraveno: 19/10/21
 12. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Občas dám bonus na děsivé předměty +2 a docela to přibývá :p, za chvilku bude hotovo, jelikož to mám v houbovém lese, tak nebudu bourat ani na akci, když se tam nepěstuje, ačkoliv jsem nebourala ani předchozí dvě akce, jede to stále naplno. Je fakt, že se spotřebuje pomalým tempem daleko více krmiva, ale jde to také, sice pomaleji než kaolínovi, ale s tím už teď nic neudělám, stejnak chlívky ve zvěřinci si ještě chvilku pobudou, abych měla i nějakou zásobu napříště až bude třeba

  Edit: čekám na poslední sklizeň chrličů a úkol v družstvu bude hotový
   
  Naposledy upraveno: 21/10/21
 13. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Hezký večer :) se přidávám, že dekorky jsou fajn, jen je hloupé, že baklažán zraje po až třech dnech a polterdýně se sklidí každý den.
   
  sovicka64 a Madulka_cz tohle ocenili.
 14. sovicka64

  sovicka64 Vévoda fóra

  Madulka ja som na tom bola podobne ;) ked som zacinala tak som na forum vobec nechodila a to bola chyba,pretoze uz som mohla byt na tom lepsie a hlavne by som sa tak netrapila :cry:xD Teraz aj ked nepisem tak aspon to tu prebehnem a stale objavujem nieco nove ;):music: Ja som si tak nejednoho Jacka odklikala :cry: cudovala som sa,ze mam vecsi vynos ale dako som to nestudovala xDxDxD Kaolina tiez obdivujem za to,ze to dava cez mobil :music: ja som rada ked otocim len to co potrebujem do akcie :oops:

  Tak som sa kuk u seba a ani dynu ani baklazan nemam :cry:
   
  Naposledy upraveno: 26/10/21
 15. -Berry.308-

  -Berry.308- Pilný autor

  jan.svatek,kaolin-prosím,pomoc..mám v liště bonus ke sklizni stromů+3,..zvířata 100procent na 24hod.Zlatý slot,...rostlinné výnosy 100procent,Zlatý slot,...celkové výnosyS na 24 hodin,Diamantový slot,......stromový výnos 100procent na 24hod,Zlatý slot...dál bonusové výnosy úplnkových stromů a bonusové výnosy úplnkových stájí...UFF,chci dodělat chrliče,jinak hotovo,jen nevím,jak to tam narvat,když potřebuji MJS,vánočku a nevinnost na zítra,DĚKUJI PĚKNĚ:inlove::inlove::inlove:kAOLÍN,jsem si ten návod ofotila a dýni a pěstitele nemám vůbec
   
  -Jara05- tohle ocenil(a).
 16. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Hmmm
  Příště se zamyslet a nenechávat to na den, kdy začíná akce! ;):cry:
  Dneska nám šoupnou další děsivý úkol a také jsem dumal,jak se s tím poperu?!? Zřejmě se do toho pořádně obuju až zejtra. Dneska jen rozpěstuji novou plodinu a pořídím do arboret nové stromky. :)
   
 17. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Stromky trvají dost dlouho, chtělo by to xxl, ale na ty nemám :p, musím nejdřív splnit úkol 540 plodů a pak pořídit xxl stromky tj. 1760 pokud dobře počítám, tak to mám v plánu, snad to půjde dobře
   
  kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
 18. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  Na děsivce xxl stromy neřeším. Stejně je jednou za čas. Většinou použiji UH, Zuzi, 2 pařezy a bonus úplňkové sklizně. Tentokrát 2 a ještě k tomu 100% z kola, čas nového stromu je něco málo přes 3 hodiny. :)

  [​IMG]
   
 19. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Nejdříve splním úkol a pak asi pořídím upgrady.Tentokrát se mi zdá,že požadavky na pořízení jsou celkem přijatelný.Zatím v arboretech zraje 16 kousků.
  [​IMG]
  [​IMG] 8)
  Problém s komunikací vyřešen!
  [​IMG]
  Takhle to vypadá,když se aktivuje 7 boosterů najednou,100% kolo štěstí,200% diamant,100% zlato a 2x dýně.:)
  [​IMG]
   
  Naposledy upraveno: 28/10/21
 20. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Úkol v družstvu na nové stromy a rostlinky hotový a můžou nám dát úkoly nové ;)
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.