Předvánoční úsměv fóra s JC

Diskuze na fóru 'Hry na fóru' zahájená uživatelem matlafous123, 13/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Krasne rano vsem! ;) Nejdriv vam popreji pohadkovy Stedry den a krasne vanocni svatky, kdy se snad vsichni ve zdravi sejdeme s temi, ktere mame nejradsi :inlove: Udelala jsem si prehled o tom, jak jsou na tom vsichni nasi bavici s hlasy publika a prispevek s nejvice hlasy patri temto hracum:
    Beznoska 25 hlasu
    anvan, Preceja, pepino1972 23 hlasu
    MatysekKamilek 21 hlasu
    Baroland 19 hlasu
    kerryhill, ašada01 17 hlasu

    Pockame na ty, kteri si jeste nevybrali nedelni darky, rosvitim stromecek, rozdame zbyle darky a jeden z vas najde u sveho pribehu muj hlas a s nim Johna Citrona ;)
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Baroland, tos měl štěstí. My, co jsme měli u vrchnosti rodinný vroubek, nedej bůh vrub, jsme na doložku neměli nárok. Tak nám museli stačit státy spřátelené. I tam bylo krásně - přechod ještě turisticky neobjeveného Fagaraše v Rumunsku nebo Pirinu a Rily v Bulharsku byl nezapomenutelný zážitek. Na začátku května jsme jezdívali do NDR na Rujánu. Ubytování v soukromí za babku, v rybí restauraci jídlo za 3-5 marek, (1 marka=3 Kčs) a procházky po opuštěných plážích, nad kterými se tyčily bíločerné útesy. Většinou rozbouřené moře mělo od křídy mléčné zbarvení. Jednou jsme si vyjeli lodí na sousední ostrov. Když jsme po půldenním výletu vrátili do přístavu, žádná loď tam na nás nečekala. Zjistili jsme že jsme se koukali na sezónní jízdní řád a mimo sezónu jezdí loď jen jednou denně - ta kterou jsme připluli. Na ostrově jsme nenašli žádné obydlené stavení, zachránil nás až strážce tamní meteostanice, který nám na noc poskytl malý nevytápěný kamrlík a pár dek. Stejně jsme do rána nespali a byli jsme hodně promrzlí. Ráno jsme honem spěchali na loď a nejvíc jsme se těšili na kachlová kamna paní domácí.
    .
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/12/18
  3. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    koláč nebo oko je mi to jedno :) děkuji
     
    matlafous123, marketka47 a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jedna nesoutěžní z nedávné doby
    Můj čtyřletý syn psal (kreslil) ježíškovi - obracecí auto, vrtulník....... prostě telefonní seznam. Smažila jsem se mu vysvětlit, že tyhle věci jsou dost drahé a že vše dohromady bude stát majlant. On mi na to odpověděl "Já to nechci po tobě já to chci od Ježíška"
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]

    Ted "pod stromeckem" bych rada podekovala vsem, kteri se podelili o sve usmevy... i tem, kteri hlasovali a doufam, ze tahle minihra alespon castecne splnila svuj ucel a velky nebo maly usmev si odnesli k sobe domu vsichni, kteri sem nahledli :inlove:

    A protoze s prazdnou neodejde od stromecku nikdo, kdo k nemu prisel, tak
    Y_n_Occe venuji za jeji usmev obchod se zavazadly cerveny
    miltesce, ktera svym darkem udelala radost jinemu Obatzter
    dasi1143 za jeji nezistnost dekorku Kouzelna svicka, ktera ji ve smutnych chvilkach snad pripomene ty radostnejsi
    a Milce66 Diospyros XXL za jeji krasne hořký pribeh.

    Dvanacta nam odbyla a tak jeste na zaver k sedmi resp. osmi z vas:
    Vsem vam dekuji, protoze jste mi kazdy pripomel neco jineho, hezkeho a usmevneho...
    kerryhill pribehy mi pripominali prostredi a zazitky meho vlastniho uzasneho mladi,
    anvan a MatysekKamilek jsou pripominkou pritomnosti, se vsemi temi drobnymi kazdodennimi radostmi,
    pepino a Preceja jsou dukazem, ze umet si udelat legraci sam ze sebe je spravna cesta,
    asada mi otevrela svuj kus uzasneho sveta, ktery jsem osobne nemela sanci videt na vlastni oci,
    Beznoska mi ukazal moznou budoucnost, ktera bude svym lehkym nadechem, snad podobne prijemna,
    a i kdyz Barolandovo prostredi je pro me cizi, nove a nezname, tak jeho humor je mi vlastni. A protoze nas neunavne bavil kazdy den po cely tyden a ma tak i souhrnne nejvic hlasu, pridavam i ten svuj.

    Vsem preji nadherny Stedry den, vecer plny usmevu a pohodovy zbytek svatku! :inlove:

    A kdo by se s nami ted chtel podelit o kousek sveho svatecniho domova nebo pohled na nazdobeny stromek...
    VSECHNY OBRAZKY VITANY :)
     
    Naposledy upraveno: 24/12/18
  6. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Tak šťastné a veselé (hlavně klidné) Vám všem farmářům a farmářkám přeje Beznoska.
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Opět další Štedrý den,
    opět další splněný sen.
    Dnes není nutný kožíšek,
    dneska přeci příjde Ježíšek.
    Zahřeje mě dárkem svým,
    jak na farmě týdnem pracovním.
    A když bude opět zima,
    vytáhneme ruce z klína,
    vezmem vidle,chléb i mok,
    prooráme další rok.

    Nebo natáhněte kolem dráty,
    sundejte z nich izolant,
    ať vás zkraty rozveselý,
    to vám přeje Baroland.
     
  8. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Krásne a pohodové sviatky, plné milých stretnutí s ľuďmi, ktorí sú nášmu srdcu najbližší - zdravie, radosť, lásku i šťastie - nech Vám to na našich farmapolíčkach stále rastie. Za stromček diospyros ďakujem, prekvapil a potešil.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, moc děkuji; a nejen za dárek, ale především za skvělý nápad, a ostatním za příběhy. Těšila jsem se každý den, až se sem dostanu. Já jsem měla Ježíška vlastně díky Vám všem průběžně až do dneška :inlove:

    EDIT: sváteční kočičáky okusující stromek jsem dnes nestihla fotit, honila jsem je pryč... až je zase nalapu, než ho povalí nebo sežerou, zvěčním a podělím se 8)
     
    Naposledy upraveno: 24/12/18
  10. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Tohle vlákno je sice vánoční, ale úsměvné příběhy se stávají nejen o vánocích. Tak doufám že nebude nikomu vadit přidám-li svůj příběh, který se stal tento týden.

    Bydlíme v rodinném domku, takže naše kočka jménem Kotě (i přes jejích 6 let věku :) ), pobývá většinu svého života venku. Každý večer se pak těší, že ji pustíme do chodby, dáme granule a do mističky mlíčko. O to víc, když jsou venku pořádné závěje sněhu jako poslední dny. A tak se stalo, že předevčírem, když jsme večer potřebovali odejít, si to naše Kotě vyložilo po svém, a jak jsem otevřela dveře, vřítilo se dovnitř.

    Jenže my jsme už pospíchali, a tak jsem na Kotě zahartusila docela rázně: "Ale mazej!!!.....Jdeš?.....Už ať jsi pryč!!!!....."

    A z příjezdové cesty, která se celá noří do tmy, se ozvalo: "To jsem já, Pepa Novák, jdu si pro tu knihu....."

    No bylo co vysvětlovat. xD
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky přidám jeden povánoční a ponovoroční. A úsměvný možná jen pro mne...

    Kolega měl pejska. Kokršpaněla. Říkala jsem mu, že to není pes do rodiny s dvěma malými dětmi a malým časovým prostorem se mu věnovat. Pejsek utekl, přejel ho kamion. To není ta úsměvná část.
    Já mu vnucuju bígla... Kvůli dětem, kvůli málo času... nee... chce ohaře :-(
    Dnes jsem dostala spásný nápad - ukázala jsem mu King Charles španěla, měla ho moje paní domácí; krásný, hodný a klidný pejsek. Asi jsem vyřešila problém pro budoucího pejska v rodině i pro rodinu, už si volal do chovné stanice :) A ptal se i na to, co potřebuje pesan, procházky a tak... na výcvik naštěstí nemusí, to by zase nezvládli...
     
    Naposledy upraveno: 15/1/19
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ahoj vsem ;)
    Sice se zpozdenim (trochu se nam to OaD opozdilo), ale prece jen rozesilam vanocni darky. Doufam, ze na nikoho nezapomenu, pripadne se prosim ozvete...

    ze 17.12.2018

    Továrna na skateboardy III. červená bohuzel nelze darovat, takze bych poprosila anvan, aby si vybrala nekterou z nahradnich: tovarna na koberce III., kotlárna III., obchod se zavazadly III., vyroba angorske vlny III., stříhárna ovcí III., výrobna prachoveho peri III., vyroba netopyriho guana III.
    [​IMG]

    z 18.12.2018
    Ingrid student opet bohuzel nelze darovat, takze poprosim kerryhill, jestli by si nevybrala jinou dekorku bud z kolekce od Ingrid (mela bych tu Testovac vikingu a Ingrid, vikingska husa) anebo z nabidky na 1. strane.
    [​IMG]

    z 19.12.2018
    Trable s lucernami darovala Honzulkovi dasa1143
    [​IMG]

    z 20.12.2018
    [​IMG]

    z 21.12.2018
    Blahocet ztepily XXL zase nejde posilat, takze anvan misto nej nabizim z novejsich ambron XXL, smutecni vrbu XXL, vrbu jivu XXL, brizu XXL, hrebickovec XXL, monsteru XXL
    [​IMG]

    z 22.12.2018
    [​IMG]

    Diospyros XXL bych rada odeslala hracce Milka66, ale bohuzel ve hre neexistuje, takze jestli by jsi mi mohla poslat sovicku, byla bych rada.
    EDIT: Vyreseno (diky evoku) [​IMG]

    z 23.12.2018
    [​IMG]
    Popínavé rudé oko XXL pro kerryhill opet nelze, takze misto nej nabizim: bazinu slizke prisery, ovci pro nemrtve ovce nebo domov pro kocici vily a ašadu01 bych poprosila, jestli si vybere dekorku ze seznamu na 1. strane.

    z 24.12.2018
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 8/3/19
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Milka66 je na farmě Milka/66 ;)
     
    matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Matlafous děkuji moc... Až se to trochu u nás uklidní, písnu, lítáme do lesa pro dřevo a malá lehla s nemocí - rýmička - v noci moc nespí, chrple až se dáví... :oops:
     
    matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Zlata, dekuju! Darecek uz odfrcel ;)
    MatysekKamilek Neni zac, ani kam spechat... hlavne mlade uzdrav, at si muzes lesa a milovaneho dreva v klidu uzit.
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Moc děkuji, vzdala jsem se ho už před tím, vzdávám se i dnes. Moc děkuji za nápad s příběhy, třeba to o letošních vánocích zopakujeme.
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.