Představujeme baha skladiště a farma skladiště / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pajda361, 26/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Díky, skleník šel nějak mimo mně, ale už pilně studuju a sázím.
     
    petaM2001, Apachie1 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. silou0071

    silou0071 Pisálek fóra

    V oznámení je že v pondelok 13.9. ....ale neviem aký rok, lebo 13 je zajtra t.j. streda :)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Njn, to se tak někdy stane, ctrlC, ctrlV... 8)
     
    petaM2001 a silou0071 tohle ocenili.
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    silou0071 - náprava zjednána - jedná se o středu ;) 13.9., tedy zítřek.
     
    MatysekKamilek, petaM2001 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no to je prča pustil jsem chlup koupil druhou výrobnu za floreny a na poslední rozšíření mě chybí cihle[​IMG]
     
  6. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Hmm, já z nadbytku banánů koupila arboretum, hned jsem ho rozšíříla a koukala jak vrána, že je jen na 8 stromů. To fakt ušetří jen 4 1x1? Chlévy jich ušetří 28. No jo, no, nejdřív číst a potom konat, že? :D
     
    kiki2305, petaM2001 a Skali tohle ocenili.
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jo, přesně to jsem si taky říkala. Koupila jsem tedy původně jen to na Baha a tam se divila, na farmě už jsem byla poučená. No a nakonec jsem si ho tam pořídila taky, protože se mi zkrátka líbilo :D
    Ale tedy obě jsou jen ty za banány/hvězdičky, peníze bych do toho nedávala.
     
    petaM2001, krakoramaja a Skali tohle ocenili.
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Traktoristo, kde jsou ty krásné časy, kdy se čekalo na vrtačku...
    [​IMG] [​IMG] teď bych si mohla dát inzerát, vyměním vrtačku za cihly a prkna ,v poměru 1:5OO, něco taky musí zbýtxD
     
    lase2, petaM2001 a karbar tohle ocenili.
  9. lokina123

    lokina123 Zelenáč fóra

    Zdravím, mám takový hloupý dotaz, dodělala jsem úkol Baha Arboretum II, ale nějak ho nikde nemůžu najít. Obnovit farmu jsem zkoušela, ale nikde nic. Ani v chrámu. Za odpověď děkuji. Michala.
     
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Baha arboretum nikde nehledej. To je rozšíření které se uděje přímo v arboretu. Jde o další místa navíc.
    To není jako u chlívků kde dáš na základ nějaký upgrade.
    Mrkni se do arboreta. Budeš tam mít další místo navíc.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  11. lase2

    lase2 Magnát fóra

    nebude tam automaticky místo navíc, to musí nejdřív "zabudovat" :)
    Z úkolu dostal jen plány k zabudování, ke kterým musí přidat vrtačky a další matroš.
     
    milostivas, švestinka a GordonSargent tohle ocenili.
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    asi tak :[​IMG]

    a pak tam se tam vleze ...názorný případ u výrobny na Baha a ještě to musím vynásobit 2x , nostalgicky vzpomínám na prkna, o vrtačkách ani nemluvě

    [​IMG] xD
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lokina123 - splněním úkolu Baha arboretum II jsi získala stavební plány, které jsou potřeba až na jeho rozšíření. Baha Arboretum (budovu) získáš aktivací za zlaté banány v opičím chrámu (30 ZB v 7. chrámové místnosti) - kuk tady.
    Další budovu můžeš zakoupit za floreny v ovocné školce (ikona červeného košíku na Baha)
    [​IMG] [​IMG]
     
    milostivas a GordonSargent tohle ocenili.
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nová šance na arboretum a zvěřinec

    Těším se na dobu, kdy budeme mít na ploše 18 zvěřinců a 9 arboret. To bude super. Toho ušetřeného místa, tolik možností přidat 70 nových zvířat, 200 nových stromů .................. a udělat další šanci na 19 zvěřinec a 10 arbotretum, protože ..... dumdum dumdum duuuuum !!!! .... je tu nový stromek a nový chlívek a nové 4 úkoly a pozor chystá se nový update kdy se nám přidají 3 nové plochy aby bylo kam možné umístit dalších 20 nových chlívků a 45 nových stromků, které - teď pozor - můžete umístit do nových zvěřinců a arboret.
    UUUÁÁÁUUU :eek:
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Stejně si myslím ,že tady někdo upad.Stojí to tolik florenů a ještě tam rvát takový kvanta zvěře!:p Vystačím stím co nám dali zadarmo!o_O Až floreny porostou na stromech,změním názor.:p
     
  16. satelit

    satelit Hvězda fóra

    kaolín11 - Oni už rostou na stromech [​IMG] ale musíš čekat 300 dní než si něco koupíš,nedávno jsem koupil druhou výrobnu,další zas za rok.xD
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ty to máš teda vychytaný!!xD
    Já tak šetřil kinobody,měl sem jich už kolem 3.500 ks.Pak kino defakto zrušili a já je uvalil za TS.o_O
     
  18. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    když bude v novém BAHA zvěřinci III a Arboreta III toto nářadí,plody stromů tak to budu mít ty 2 části splněny i u zvěřince i u arboreta
     
  19. 3eXtreme3

    3eXtreme3 Rádoby autor

    stejně je mi ale záhadou proč je ta změna v možnosti získání banánů .. zaučovala jsem se na farmářku v době, kdy se nedal získat ani banánek jinak, než trpělivě čekat na nový level a pak spadlo 5 banánů a tak ušetřit na nový strom nebo chlívek trvalo dlouho
    teď, když padají ze všech stran, tak v podstatě za banány nová zvířátka a stromy nejsou
     
  20. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    Som jediný komu nejde dodávať baha rastliny a plody do úlohy?
     
    Danuska32 a Iwuska tohle ocenili.