Akce Představivost (19.5. - 25.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    hans6320: Ahoj, pomůže jen odhlášení a znovu přihlášení (někdy pořád dokola) nebo kombajn. F5 neúčinkuje.
     
    Drevulka a evainfo tohle ocenili.
  2. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Tentokrát nebudu mít stonek, přestože mám SK nedám jej do úkolů, už by mi nic nezůstalo a co bych pak měla na horší časy. To nestojí za to odměny jsou slabota a hráči také málo píšou. Myslím, že je to pro mnohé zklamání a nedostupné pro velké množství SK a proto klídek a žádná honička, přesto at' se daří všem, kdo jede do toho a stonek dodělá.
     
    Drevulka, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám hotovo,ale nadšení...to tedy neni.Z tajemných oranžový pandy.:(
     
  4. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Práve som odhalil svoj TCH a čakalo ma tam veľké prekvapenie. :)xDxD

    [​IMG]
     
  5. Yvetka

    Yvetka Pisálek fóra

    jupíííí,po dlouhé době se mi podařilo získat stonek,super akce,až na to,že SK hodně ubylo ;)
     
  6. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Akce splněna, stonek je doma. Na TCH Topaz jsem nějak zapomněla a dala ho na plochu až teď. Ráno budu odkrývat.
     
    Drevulka a evainfo tohle ocenili.
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem odkryl ten jeden Topaz a byl tam mravenečník, sice není přes ty stromy ani vidět, ale je to tak ;).

    [​IMG]

    A co se týče těch dekorací, tak ta bodová nálož je skvělá.

    1900 + 3876 + 8075 = 13 851 * 2 = 27 702 BBZ/den

    [​IMG]
     
  8. Kafemlejnek310.006

    Kafemlejnek310.006 Pisálek fóra

    je to šmejdovina, nemohu koupit běžná zvířátka, která by měli jindy být k dispozici tak zbytečná plyš. kubíky přes dvěstě mohu hodit někam děkuji, už žádné další akce -(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( sbohem celá hra, nemám čas, ostatní hráčům přejí úspěšnou hru
     
    hroudov a Drevulka tohle ocenili.
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, zapomněl jsem sdělit, že z TCH mám malou červenou pandu. Nemusím zdůrazňovat, že jsem ji neměl. Neteřinka mi volala, že má tygra- také jej neměla. Pro nás to tím pádem byl úspěšný lov.
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Kafemlejnek310.006, já se domnívám, že to bude spíš neznalost hry než tvoje peprné označení. Z osobní zkušenosti vím, že většina virů sedí za klávesnicí a umí jen kritizovat.
    Pokud máš technický problém a nemůžeš nakupovat "běžné stáje", pak kontaktuj herní podporu. Zde jsi v diskuzi a dotazy na technické problémy sem nepatří. Plyšové kubíky nikam házet nemusíš, budou přepočteny viz první strana této diskuze.

    Stačí číst FAQ hra a první strany diskuzí a méně nadávat.

    Příjemnou hru danda
     
    Drevulka a modro.ocko22 tohle ocenili.
  11. hans6320

    hans6320 Zelenáč fóra

    Díky přišel jsem o desítky plyšáků a šlechtěncú.
     
    Drevulka tohle ocenil(a).
  12. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj hans6320,
    překontroluj si pořádně stav plyšáků. Přestože třeba zlobí vybírání, nikam se nemůžou ztratit, pokud jen nemyslíš to, že jsi kvůli tomu, že nešlo vybírat nevkládal tolik, kolik jsi chtěl. Pokud však máš nesrovnalosti v počtech, raději kontaktuj podporu: Jak kontaktovat herní podporu
     
    Drevulka a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  13. Mikešovo

    Mikešovo Zelenáč fóra

    Hra ještě nekončí, ale za mě ... žádná sláva. Skončím bez stonku, protože nebudu kupovat SK za reálné peníze a mlýn nějak nestačí dohánět ten průvan ve skladu, který po každé šlechtící akci mám. Mám dotaz a návrh na real.tým: proč jde vyrábět SK jen ve mlýně na louce a ne na bahama? Vždyť na bahama taky používáme SK, tak by podle mě mělo jít vyrobit i tady...nebo snad ne?

    A z výběhu Topaz mám výrobnu araš.másla. Opravdu mě potěšili...to je teda výhra. :-/
     
    Drevulka tohle ocenil(a).
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Taky jsem vyzobala jen ty úkoly, které se mi hodily (dekorka, TCH, SH...) - celkem bych asi akci za sebe shrnula slovy neurazila ani nenadchla. No, nemůže být každý den posvícení, dalším z nás se zase líbila a nebyli nadšeni z Vikingů, že jo? ;)

    Mikešovo: Podle mne to je jednoduše proto, že se mele ze surovin získaných na farmě a ne na Bahamě. Ale je to jen názor, ve skutečnosti to může být jinak.:p
     
  15. Mikešovo

    Mikešovo Zelenáč fóra

    Děkuju kiki2305 ... je to možná varianta. :)
     
    Drevulka a kiki2305 tohle ocenili.
  16. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Ahoj,světe div se,štěstí se asi unavilo bo se při BB z obyč pand vylíhla jedna cirkusová,což se mi nestalo snad dva roky a z tajemné stáje na mě vykoukl žrout kakaových bobů a chili no to se tedy opravdu divím,že by se změnilo náhodné číslo farmy jak tu někdo prosil?
     
  17. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . u mne z tajemné stáje jen oranžové opice :mad:
    . . . ale při BB z obyčejných psíků krasavice Sheila :)
     
    Naposledy upraveno: 23/5/16
    Drevulka, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Představoval jsem si , že z TS na mně vykoukne Mravenečník s Tygrem, v závěsu s Pandou a Plameňákem, ale jako obvykle mně odbili oranžovou stájí. Tentokrát hrbáčema. Nevadí oranžová je dobrá!:)
     
  19. matousek08

    matousek08 Perspektivní autor

    Tak já mám Z TCH tygra. To ho jsem neměl, takže velká spokojenost :D
     
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    abc 23
    No žádnej Topaz v zásobách nemám...asi jsem ho už odtajnila a nic z toho nebylo......
     
    evainfo, kiki2305 a Drevulka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.