Přístavní bazar (24.7. - 30.7.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Upřímně řečeno, na co budu schovávat chobotnice a žraloky? Tohle dělala moje babička s konzrvama a mejdlem "kdyby byla válka". Ještě dvacet let po její smrti jsme to vyhazovali - a že tam byly kousky, jako hovězí z UNRA, když jsem to ze zvědavosti otevřela, bylo masíčko jako nové.
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    včela67 - ahoj, padátko dostaneš jen při šlechtění RYB.

    Edit: netrpím samomluvou, ale hráčka si svůj dotaz smazala.
     
    Naposledy upraveno: 24/7/19
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky mám vše v pohodě, dodáno už odpoledne, teď plusko šedé a na konci velká zelená fajfka ,-))) Bedny jsem hned probendil.
    Ztroskotal jsem na dodání 200 ks popcornu, zbylo mi jich 5 ks. Nu což, zítra je taky den. Doufám, že se dodávání nepotáhne tak jako rybaření.
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    všechen popcorn jsem schroupala, takže pokračování zítra, až zase bude co dodávat xD
     
  5. kopretinablah

    kopretinablah Pisálek fóra

    Taky jsem přišla o levou i pravou i stranu, nejhorší je, že než jsem to zjistila prodala jsem všechny chobotnice i žraloky, takže buď je teď koupím zpátky a samozřejmě prodělám nebo pro mne akce skončila. To nemluvím o tom jak jsem šlechtila ryby které už nepotřebuji neboť je mám hotové, to je dvojnásobná škoda. Opravdu vyvedená akce.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky čekám na popkorn.Jinak mám obě strany hotové.
     
    papulice, Honzulka05 a jesterka74 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Už můžeme dodávat, oficiální info ZDE :)
     
  8. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Začala jsem plnit,ale až později,nebyl dřív čas.Jenže jsem se zasekla v pravé části úkolů na dodávce 150 x žralok.Myslela si,že jsem v háji,protože nemám aktivovanýho žraloka v opičím chrámu.Po prozkoumání jsem zjistila,že tam vůbec není,tudíž jsem si našla žraloka ve FAQ,kde je info,dal se získat jen v nějakých minulých akcích.Hm,tak to je škoda,nemůžu plnit a jestli je žralok na trhu,tak nechci vidět tu sumu o_O Dobrý,jsem o 9 mega chudší,to přežiju :D.Jedeem dál,chobotnice mám na skladě,sice jen 156 ks,ale aspoň,že tak.

    Prvních 6 návnad je doma ,jupíí.Není možnýýýý ,parádaaaaa... 3x MARLÍN.
    Bonanza: 94/100 ♥♥♥ Já ji snad zvládnu nakonec celouuu

    [​IMG]

    Všem přeji hodně padátek ...

    Edit : sopti děkuju,jste prostě úžasní ♥
     
    Naposledy upraveno: 24/7/19
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jesterka74 - koukni na trh, žraloci zatím jsou (i když nevím za jakou cenu zrovna u tebe) a hlavně jak bude OaD (dle kalendáře by mělo být od 26.7 ;) ) tak se připomeň - pošleme ať nejsi příště zaskočena ;)

    K akci: zatím jsem splnila pravou levou stranu - tím jsem dokončila rybaření a pomaličku pěstuji akční rostlinu. Jedu jen na 2 plochách, takže to půjde pomaleji, ale půjde to.
     
  10. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Moc motivace nemám, ale kvůli těm návnadám zkusím, co stihnu. Šlechtění ryb mne nenadchlo, bo je mám v družstvu už hotové, ale zase toho není tak moc, tak to SK oželím, když tak si třeba něco vydělám na trhu za výsledné šlechtěnce. Pojedu to langsam, však v tom horku ani tomu noťasu se extra nechce pracovat.
     
    Honzulka05 a anvan tohle ocenili.
  11. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    No proti gustu...
    právě jsem si dodělala máslový popcorn a jde se lebedit k živým mrtvým áááá devátá řada nepočkáááá
    to že byl nějaký výpadek jsem nezjistila, bo hned zkraje akce jsem nafrkala obě strany zleva zprava horem dolem,
    a překvapily mě zásoby baha zvířat, měla jsem zprvu obavy zda budu mít dosti
    a ono ve stodole desetinásobek požadovaného

    "pšššt" to je tím že na baha je málo akcí "pšššt" ​
     
  12. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Skali- A BB náhodou nebude?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    dodávala som aj žralokov a tie nemám vrátené. Kúpila som niekoľko aj na trhu. Dodávala som hneď ako začala akcia
    Pravá strana 2x. Čo s tým?
     
    maja.rada a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Vypadá,že si ještě asi na sklizni rostlin počkám xDxD,chybí popcorny a nemám vyrostlou ani vodnici ani saguaro,ale snad těch asi 88 padne na to abych dokončil levou stranu

    EDIT : radši těch 200x popcorn dodám do hlavní části,než na něj čekat potom co dodám na sazenice
     
    vladca, jesterka74 a fany2020 tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    8erulenka - ahoj, to opravdu netuším. sleduj oficiální oznámení.
    (těch pár šlechtění jsem zvládla i bez BB, nechci čekat, zda bude ;))
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    chrust1 - ahoj, zkus se obrátit na herní podporu
    Jak kontaktovat herní podporu
     
    vladca, Honzulka05 a jesterka74 tohle ocenili.
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    To jsou mi ale úpravy k "lepšímu", panečku. Šlechtit jenom ryby, 150 chobotnic za jedny Puntíky,
    co z nich vyskočí oranžový pštros. Koukám, že u mě nebude ani ta levá, ani ta pravá strana.
    Krkovička je můj nejlepší kamarád.
    :D
     
  17. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Taky si postěžuju,skutečně adekvátní odměna za 150 chobotnic - 6-tá žlutá stáj holuba a to mám 7ks oranžových.To si zas někdo dělá srandu,jak jsme hloupí a naletíme.Kdyby TS bylo aspoň 5ks!

    LV 214
     
    tykadlo a Honzulka05 tohle ocenili.
  18. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Já ty tajemný chlívky dávám na plochu až jich mám hodně, také bych byla naštvaná, co jsem za nasyslené zboží dostala za brak do lišty. V té hromadě chlívků nebo stromků vždy něco dobrýho vyskočí:) Žraloků a chobotnic mám přes dva ticíce, tak mě to tolik neubylo, na co bych to taky syslila, než na takovéto akce. Dodávam do hlavní lišty, kam dolezu, to bude,tolik o ten stonek nestojím:)
     
  19. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Už aby mi ty zvířátka vrátili- nic mi nezbylo,-než mi došlo,že nemám seklý počitač,tak nic nemám
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.