Přátelé na tahu (26.4. - 2.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Získala jsem na obou farmách to, co jsem měla v plánu a teď už pojedu jen volně, jestli zvládnu pikolku ;)
     
  2. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Kytičky se pěstují jedná báseň, když je bonus 100%.
    Jen ty skutříky nechtějí moc vypadávat :eek:
     
    Naposledy upraveno: 29/4/23
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    tak jsem neodolala,hodně bonusů vytočila,nemám jedinný řádek na padátka nebo na sh,ale do slotů jsem dala co jsem měla a výsledkem je řádek,1 obřík,zatím ,na obou plochách další rostlinky,jen mám trochu problém hledat nápovědy sice je fajn,že jsou všechny,nejdou po sobě tak se v nich ztrácím.
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě chvíli musím počkat, po deváté hodině naposledy sklidím s včerejším stoprocentním bonusem. Pak několikrát otočím šlechtěný šafrán na pajdátka, pomelu, zahraju si. Chybí mi poslední dekorace do řádku. No a pak zaseju na pidi a co stihnu do úterý, to stihnu. Pikolku jsem už za body koupila i tu na desce jsem našla. Tanec v listí a Věčný lov pokladů. Snad nasbírám dost bodů na dekorace, které dávají hodně BZ, u Majáku jim udělám místo.
    Gratuluji všem, kteří už získali, co chtěli a ostatním, stejně jako sama sobě si, přeji úspěšné plnění :)
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, ašada ty odpovědi měla pohromadě dřív, všechny, i bez tabulky, stačilo se podívat pořádně :oops:
     
    Naposledy upraveno: 29/4/23
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Myslíš tyto #6?Tak tam se ztrácím.
     
    Helena1313, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ano, snad jsem dala stejný odkaz. Já ani nikdo jiný se v tom zřejmě neztratil. Kdo umí číst, odpověď našel, i když nejsou podle abecedy.
     
    Naposledy upraveno: 29/4/23
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Jednoduchá funkce pomůže v hledání, stačí zmáčknout Ctrl+F a tam stačí napsat část otázky a samo to najde to co hledám

    Screenshot_1.png

    K akci
    Dnes jsem konečně dodělal všechny pokusy 170 o_O
    Už mě to velice nebavilo:wuerg:
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký večer, dala jsem tam ty odpovědi seřazené dle abecedy pro svoji maminku, která už je ve věku a toho času u mé starší sestry na návštěvě (jinak bydlí se mnou), protože si mi posteskla, že se jí v tom špatně orientuje (má oční vadu). Poděkovala jsem všem včetně ašada01 za to, že dala odpovědi dohromady (rozhodně ji neupírám prvenství a ani skvělý počin vložit všechny odpovědi do jednoho příspěvku) a když tady modro.ocko22 psala, že se jí v tom taky špatně orientuje, jako mé mamince, tak jsem jí v dobré víře dala sem odkaz... netušila jsem, že by to mohl být takový problém, pokud se to tedy někoho dotklo, tak se omlouvám a oba příspěvky klidně smažu, pokud si to někdo bude přát a s maminkou to pořeším jinak :oops:
    Rada od pezta je sice fajn, ale pro někoho, kdo je s počítačem jedno tělo, ale ne pro toho, kdo hledá na klávesnici každé písmenko.... holt není nám všem 20...30...nebo 50 ;)
    Ale ať nejsem Off topic...
    Pro tuto chvíli končím takto [​IMG] ;)
    Dobrou noc a krásnou laskavou neděli všem :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 29/4/23
  12. Štika

    Štika Mistr fóra

    Myslím,že ocenění si zaslouží jak ašada tak i dinoalesi a že tu máme hráče kteří mají se hrou potíže,vhledem k svému věku tak to snad by mělo být každému jasné. A tak trochu té tolerance k dříve narozeným by nemělo nikomu vadit.:)
    Dobrána picbedna a ještě stihnu poslední obrstrom v základu.
    Akce skvělá,kdo nemá obrstromy tak tentokrát měl šanci je získat,když ne všechny tak jeden určitě i ostatní odměny jsou opravdu slušné,vyplatí se hrát a sázet až do konce.
     
  13. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak já ještě jednu otočku a pak aufwiedersehen!
    Od rána modré nebe a z dálky voní sluníčko, beru olympus a nafotíme blížící se jaro, neb sedět doma nevydržíme.
    Řádek bude, odměny taky a obr stromů mám plnou lesní mýtinu.
    Všem ostatním přeji obr strom jak horu vysoký, nebo něco co je potěší...
    Hurá na výlet, pa, pa...
    :):):)
     
  14. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    kde ty bonusy pořád berete ? mě samé +100 a +200% BZ - ty nestačím spotřebovávat - to mám od každého 100, ale, že by padl + 100% stáje nebo rostliny o tom si nechávám zdát
     
  15. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    u mně to samé mija.kecka
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    řádek je od rána doma, ale musím říct, že akce kde je třeba hodně akční kytky mě moc nebaví8)
    [​IMG]
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, začal jsem hrát a vubec mě to nebaví, je to moc zdluhavé ale stonek dám.
     
  18. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Zo vcerajska mam hotovo, len som zabudla napisat :oops:.
    Hrala som len pre riadok, mamutie stromy pre mna zaujmave nie su.
    Z obchodu som si zobrala debnu Pikolo a este dacosi nepodstatne.
    Kdo este hra - drzim palce, dostante sa tam, kde chcete.
    Pekny vecer prajem!
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    KŠ dalo +1 na 6 hodin. :sleepy: Tak jsem to nevydržela a do diamantu šoupla bonus 200 % a za sezónní žetony přikoupila 1x bonus ke sklizni. Samozřejmě mi pak chyběla padátka. Od včerejšího večera pěstuji karafiáty (SH necejprám) a doháním padátka. Stonek je, jeden obřík taky bude a i něco navíc (nástavba určitě ne, ale piccolo, floreny třeba ano).
    Děkuji za odpovědi ve vedlejším vlákně.
    Hezký slunečný večer, jdu nastartovat koště a hurá na slet. 8)
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak řádek řádí a já mám klid, lepší byl denní výlet "a na vás je kde to bylo?"
    Ještě upozornění kdo by tam chtěl přijet že od západu je vjezd do města omezen kvůli stavbě!
    Tak ať vám řádek řádí...

    [​IMG]

    ***odstraněn obrázek nesouvisející s akcí - prosím toto patří do debatního. Děkuji Skali

    Pa pa...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/4/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.