Přátelé na tahu (26.4. - 2.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Deskové hry mám ráda, určitě se zúčastním. Jestli se nepletu, mohl by nám s akcí pomoci Suvenýr velikonočního králíčka, který bude od soboty, od 14.00 hodin, každý den na 6 hodin poskytovat bonus =
    +5 % zvýšená účinnost SH, hlavně s padátkami. Plánuji napěstovat cca 40 tis. akční, víc ne. Přeji všem, ať se daří.
     
  2. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, tyto skákačky má rád syn, takže očekávám že se mi do toho vloží. Na druhou stranu už je mu 9 let, tak pohlídá abychom skákali především na kvízová pole. Odpovědi na otázky holt už budou na mě, to to zase schytám, že nic nevímxD. Každopádně cíl je jasný, vzhledem k tomu že mi leží v liště jeden xl SH super strom, tak základ se hodí. K tomu pikolka a pak se uvidí. Jen stonky na SH jsem si zase nějak nepohlídal, takže rozjedu pěstovačku s bonusy asi až ve čtvrtek. Hodně štěstí všem.
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Tyhle deeskovky mám ráda.Vždycky s hrůzou zjistím co jsem všechno zapomněla
     
  4. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Ahojte všichni farmáři do akce půjdu jako do každé jiné,deskové hry mám ráda,moc děkuji za výpočty pohodové odpoledne;)
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No,uvidíme.Vše bude záležet na kole štěstí.To zas bude bambilion plodin.
    Zítra na značkách!8)
    dodatek: s mobilem tahle minihra moc nekámoší!(alespoň natom mím verglu):wuerg:
     
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    bez nákupu košů nejspíš nebudu mít žádný obr strom,abych pravdu napsala vůbec mě ty stromy nelákají za to obrovské množství akč.rostlinek mě nějak přešla chuť se do akce pustit,ale jde jen o můj názor,ostatním přeji hodně úspěchů
     
  7. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    mě se líbí standart,že u každé nové soutěže musí hráči upozorňovat na chyby.
     
  8. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Zkusím, deskovku mám ráda a uvidím kam dojdu. Momentálně jsem se doplazila z práce, hodila do sebe životabudič kafe a jdu nastoupit na druhou směnu do kuchyně jako kuchařka :sleepy: a pak na třetí jako účetní, abych manželovi udělala DPH. Ale nejvíce se těším na tu čtvrtou - postel. Stáří je hrozná věc :(, každopádně budu pěstovat a o víkendu si hrát s deskovkou jako mladice xD.
    Všem přeji ve hře hodně úspěchů a hezký zbytek odpoledne.
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Domnívám se, že drobná chyba by nikomu vadit neměla a modíci dělají záslužnou práci, měla bys jim poděkovat a ne být jízlivá.
    Přeji všem krásný večer a s chutí do zítřejší akce.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana151049
    Můžeš si to mezi prací, rodinou, a ostatními záležitostmi, také zkusit a uvidíme jak ti to půjde;)

    Jinak do akce samozřejmě jdu, ale cíl je jen řádek, kdyby se zadařilo tak bych zkusil vzít jen strom na Zuzino superhnojivo, stačil by jen základ, no uvidíme ;)
    [​IMG]
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se těšila, že od pátečního večera do nedělního odpoledne mám volno, tak zkusím poškádlit vehikl a třeba se zadaří. Teď už vím, že pokud bonus nevytočím hned v pátek, budu mít smolíka, protože v sobotu jde na kolo nový jackpot a to bonusy zmizí...
    Co už, není každý den posvícení ;) Ale hrát budu, deskovky mám ráda a alespoň u kvízových otázek procvičím šedé buňky mozkové, aby nezakrněly :)
     
  12. hansicek

    hansicek Expert fóra

    dve verzie vypoctov, tak pridam tretiu :D
    za jeden llístok sa dá získať ak správne odpovieme 4body, na to potrebujeme 600 ks akcnej, takze na rýchly prepocet máme pomer 1 bod = 150 akcnej.
    1 obrstrom - 200 bodov = 30 000 akcnej
    pikola - 80 bodov = 12000 akcnej
    Pri klasickom pestovani MJS+voda hnoj na jeden zber ziskame 2 listky =8 bodov.
    pri lazo-plazo pestovaní 3 zbery denne 6 dni 18 zberov po 8 bodov = 144 bodov
    pre tych co maju pristup k farme neobmedzený 4 zbery denne po 8 bodov = 192 bodov

    PS: na 3. a 4. hracom pláne sa dá teoreticky získať o 4 body viac, ale bude o náhode či padne taká kombinácia kariet, že sa bude dať stúpiť na obe otázky, takže to beriem iba ako bonus, ale pri preferencii iba týchto plôch mozme podla mojho hrubeho odhadu usetrit cca 10-15% akcnej

    EDIT: dakujem kocieva za upozornenie na chybu, vypocty som opravil
     
    Naposledy upraveno: 25/4/23
  13. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    hansicek
    4 mince vědomostní je něco úplně jiného než 2 mince za ukončení části cesty.
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hansicek, dekorace a řádek na stonek jsou za hvězdičkové mince a ostatní odměny jsou za vědomostní body. Na jeden základní obr stromek to vychází pokud bude na jednom plánu zisk 4 vědomostních bodů na 50 her = 29 400 rostlin (jeden balíček dostaneme na začátku). Další stromky už budou za 30 tisíc.

    A samozřejmě pro stromek na Superhnojivo a vrtulky si jdu :)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No,od soboty do pondelka večera dám max 1 zber denne,takže obrstromy pá ! 8)-.-
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jojo, také jdu na tah! Od soboty do úterý do práce... -.-Takže stonek, a pak se uvidí. Ervín se mi tak akorát bude pošklebovat...:sleepy: Takže , no, hodil by se ještě jeden vrtulkový, ale, ale:oops:
    Obříky mám pěkně uklizeny, už od jakési akce, kdy jsme točili hafo rostlin i na mýtině. A vůbec nechybí. Díky bednám mám dostatek na běžné pěstovačky. Jakmile se po mě chce hafo akčních a ještě se mořit u minihry - dělám jen základ a pak jak zbyde čas a hlavně chuť se vůbec minihrou zabývat( a to je jen zřídkakdy).;)
    Tak všem, kdo mají chuť točit bambilion kytek zdar, zdar, zdar. A nám ostatním alespoň dobrou paměť:p;):)
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Tak jsem si zkusila otevřít
    [​IMG]
    a je to tam :p
    [​IMG]
    Kdyžtak ho na akci použiju, neboť kytí je potřeba hodně. Obzvláště na obříky. Vyberu jen základ. :music:
     
  18. Janka42

    Janka42 Rádoby autor

    ahoj, akcia super...ale prosím čo sa mi deje s vodou som prémiový farmár...na farme voda je, na baha potrebuje vodu kúpiť
     
    babina51, -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Janka42 - zdravím, zrestartuj hru. Pokud by to nepomohlo, koukni ve městě do banky (stav/výpověď), zda máš ještě prémium aktivní (jestli ti neskončilo).

    [​IMG]
     
  20. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Akci samozřejmě začnu, v sobotu odjíždím na dovču, loni mi notebook nepomohl, nepovedlo se mi připojit. No letos to zkusím, ale když to nedopadne, svět se nezboří. Všem přeji úspěšné dokončení.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.