Ovocný trh / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Děkuji, Natali,


    teď hned to tam nenajde ani Holmes, ale dík. Ten obrázek stačí. Takže jeden kus = 1250.

    Malý vklad20 0001 mince
    Střední vklad72 0003 mince
    Velký vklad:224 0008 mincí

    Kolikpa bude padátek ze sklizně?
     
    Naposledy upraveno: 24/8/20
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro - to záleží na tobě a na tom jak ti to na farmě padá.
     
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    O koľkej teda začne akcia ovocný trh? stala sa chyba alebo bolo zlé info?
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tronaldo55, začátek akce byl posunut. Začne ve 14 hod. Mrkni ZDE.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nejdu dodať plody stromov z bahamaramy iba z normálnej farmy

    Edit: ani to padátko nepadá na bahamarame iba na normálnej farme
    Edit: ani požadovaná hodnota na dodanie absolútne nesedí s faq

    Celé zle.
     
    Naposledy upraveno: 22/2/21
    webmarian tohle ocenil(a).
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 vezmu to postupně. Padátka ze stromů na Bahamaramě padají. Plody z Bahamaramy dodávat nelze. Ohledně protihodnoty u dodávek to vypadá na problém na tvém herním účtu, tudíž bude potřeba kontaktovat herní podporu.
     
    tronaldo55 tohle ocenil(a).
  7. webmarian

    webmarian Rádoby autor

  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    webmarian protože se jedná o chybu. Správně by plody z Bahamaramy měly jít dodávat. Je to nahlášeno, ale nevíme, zda to bude do konce akce opraveno.
     
    webmarian tohle ocenil(a).
  9. webmarian

    webmarian Rádoby autor

    Dobre, rozumiem, tak uvidíme, či to RT vyrieši. :)
    Áno, tiež sa mi vidí, že išlo dodávať ovocné plody aj z Farmy aj z Baha pre tejto akcii.
    Ďakujem.
     
    Dob tohle ocenil(a).
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To jsem přesně věděla, že to do této akce neopraví, když to nešlo při nublonech, tak to nejde ani v ovocném trhu :sleepy:, nuž co naděláme, RT má na vše času dost a ty farmáři to nějak překousneš. Ale že už těch chybek je nějak moc, to nikoho nezajímá
     
    webmarian a kutilka70 tohle ocenili.
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ale hlavná vec, že ponuky za peniaze idú nonstop. Peniaze sa musia točiť>:(
     
    webmarian tohle ocenil(a).
  12. sophiastanka

    sophiastanka Rádoby autor

    skoda , ze sa akcia nekona.tesila som sa na nu velmi.
     
    zelenamys tohle ocenil(a).
  13. webmarian

    webmarian Rádoby autor

    Presne tak, ešte dodám, že tie sú bezchybné :D Už sa to zmenilo na biznis hru. Ale chápem, musia byť zaplatení v RT.
    Aby sme ale len nekydali to negatívne, tak hra má pozitívum NENÁSILIA, čo je v dnešnej dobe úkaz. Všade samé strielačky, brutalita, gender kraviny, sexuálnosti - takže za Farmeramu dávam veľké + a prst nahor :inlove:
    Ešte doladiť ten Unity, nech to šlape ako vo Flash-i a supeer ;)
     
    radyn.m a tronaldo55 tohle ocenili.
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Přiznám se, že jsem si ani žádné fatální chyby nevšimla :eek: Jen mi bylo divné, že nemohu dodávat plody z BAHA -.- Stihla jsem uplatnit alespoň to jejich zázračné ovoce :p Ještě že jsem to udělala hned. Měla jsem ho totiž celkem 100ks ;)
     
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    chcelo by to kompenzáciu RT. každopádne bude aspoň o pár tisíc plodín viac v stodole a ak som to správne odhadol tak si prídem na 3 000 mincí takže mňa to neminie :p
     
  16. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak naházím jen padátka ...
    Jinak nevím proč se rozčilujete, na mobilu (google play) je kupa her, co má stále nějaké chyby .. od prosince hraji jednu - chytám pokemony a jede celých 5 let v beta verzi, není jediný den, kdy by hra nejela bez chyby. Tady se snaží alespoň opravit, co nejde a nahlásíme, *** si s tím nejspíš hlavu nedělá. (např jsem přišla o nachozených 15 km na bonusy, potěší ne?) Takže naše RT neustále na hře maká ...


    ***odstraněn název provozovatele hry***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/2/21
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ach... Minul som vyše 145 000 plodov Juky a jediné čo za to dostanem je 700 rama mincí? :D :( :( :( Ach tak s touto akciou končím. Radšej to idem skušať cez recyklomat.
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  18. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tuto akciu uz dlho nerobim,chce to vela a dava to malo ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ono ale keď človek nebol tejto hre oddaný stále tak nemá také možnosti keď nehrál toľko super akcií ktoré dnes dávajú starším hráčom také zásoby. Nech sa snažím ako sa snažím tak je za mňa súčasné tempo príliš vysoké a nič dobrého sa do farmy nedáva. Ja skôr len čakám na nejaký dobrý jackpot na kolese ako bol Poník, ale za mňa tento štýl hrania vedie skôr k tomu, že s hrou skončím lebo prakticky na nič už nemám zásoby. Ale uznávam, že je to moja chyba, že som to nehral.
     
    radyn.m a -Jara05- tohle ocenili.
  20. radyn.m

    radyn.m Stará škola

    Tož taky jsem to teď zkusil s jukou. Už nevím, kdo v nějaké diskusi psal, že se dá takhle získat cca 1000 ramamincí :Dza cca 35 000 ks juky. Jak trhovci zvedají dodávky, tak to je docela šrumec. Minul jsem na cca 98 000Ks juky a zisk odhadem něco kolem 500 ramamincí. Nepočítal jsem. Nicméně, do recyklomatu jsou třeba padátka a těch zas tolik taky nenapadá. Pokud tedy na ně nechci plýtvat SH. Asi je dobré na zisk ramamincí použít prostě obě akce, a všem třem trhovcům dávat jen to, co se ještě vyplatí.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).