Ovocný trh (9.6. - 11.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    hansíček - myslím,že je to úplně v pořádku,jelikož když je psaná odměna např: 16 000 x ....tak mě to dá 106 350 ..což je zřejmě vícxDa je to srovnaný.
     
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hansicek,
    díky za upozornění. Po provedené kontrole se nejedná o navýšení o 7,25% z prvního vkladu, ale z předchozího vkladu. Kontrolu jsem provedla u Malého vkladu. Ještě kouknu i na ostatní vklady, ale lze předpokládat, že tam bude princip stejný.
     
    zejdy66, rossi1972 a hansicek tohle ocenili.
  3. Nefertiti

    Nefertiti Rádoby autor

    Tak můj Flash Player to nestihl načíst ani za cca 8 hodin, no fakt nemyslím, že za to může xD zato já jsem stihla za tu dobu i vycestovat do zahraničí a zpět a nakoupit dobrůtky a tak zase přepustím mňamkový kvalitní máslíčko a budou tedy zase voňavé řízečky :p ... mno a ani jiný prohlížeč to nespravil, opravdu to spravilo, jak píše Preceja to jedno jablko. Sice nejsem Sněhurka, ale to jedno jablko mě nějak otrávilo, prostě už z principu, proč mám dávat víc ... ale co, hlavně zdraví, že jo ! Přeji všem krásné dny a příjemnou hru :)
     
    Naposledy upraveno: 11/6/17
    Helena1313, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  4. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    tato akce je pro mě osobně zbytečná. dodávám jen akční ovoce ze stromů. vše jinak zůstane ve stodole na lepší akci a nebo jak se říká na HORŠÍ ČASY.:inlove::inlove:
     
  5. timonek.

    timonek. Pilný autor

    Ono se to násobí číslem které pokračuje za desetinou čárkou , takže to co vidíme je jen část hodnoty (celé číslo) ale system je účetní tak to chce komplet.
    Taky sem tu milou babku neukecal a musel přihodit .... dostala citron ;)
     
  6. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj,tato akce jde mimo mě.Škoda,že ta předchozí s kukuřicí netrvala o den déle..člověk by ji stihl i dokončit. Bohudík;),mám práci a jsem za ni v dnešní době ráda,hra musí jít stranou. Fajn hru.
     
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Dodala jsem velký vklad a opět to blbne, plody započetlo, mince jsem neobdržela.
    Vyčištěno mám.
    [​IMG]
     
  8. Ria30.

    Ria30. Guest

    Helena1313 a pajaable tohle ocenili.
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tabulka jasně ukazuje požadováno 260 250 , dodáno 260 250 .
    Plody mi to nevrátilo , nic nepřipsalo . Takže jsem přišla o plody v hodnotě 260 250 a nic jsem za to nedostala. Bezva akce,přístě si dám pozor a nenechám se obrat.;)
    I tak Ti děkuji za odpověď.
     
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    pajaable, prihoď napr. jedno jabĺčko a odmenu určite dostaneš
     
    Helena1313 a pajaable tohle ocenili.
  11. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Děkuji,ale nedostanu už nic. Když se dlouho nic nedělo,aktualizovala jsem v domnění,že je
    někde chybka a po aktualizaci se mince připíší.No, moje hloupost,netušila jsem,že ač jsem dodala
    přesnou hodnotu,musím ještě něco málo vložit.
    Díky Ti.
     
    Helena1313, maribeja a Nefertiti tohle ocenili.
  12. ousekja

    ousekja Zelenáč fóra

    Tak si myslím, že by to mělo být popsáno v ofi k akci, pokud je dáno, že se má dodat určité množství a dodá se odměna má být připsána.
     
    Helena1313, Nefertiti a pajaable tohle ocenili.
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Také si myslím,že jestliže to po mě chce dodat plody v hodnotě 260 250 a tu hodnotu
    dodám,mám automaticky dostat slíbenou odměnu.V tom případě tam nemusí vůbec být
    kolik mám dodávat,ale může tam být napsáno: dodávej,já tě včas až se nasytím,zarazím!
    Proto si též myslím,že bych těch 8 mincí dostat měla,dodala jsem,co po mě tabulka chtěla....nu což,už jsem přišla o víc,to přežiji.
     
  14. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    V akci jsem odevzdala pár kousků vypadávajícího ovoce, stromy jsem dávala na plochu až včera večer, tak skutečně jen pár, k tomu na dorovnání pár Bahaplodů. Jelikož jsem dodávala tak, jak mě systém naváděl, žádné propočty, tak jsem zřejmě měla vždy štěstí, že jsem dodala něco nad přesné celé číslo, ale co se píše nade mnou, to moc vydařené není. Že systém žádá jinou částku, než celé číslo, je vysvětlení, ale v předcházejících akcích se to nedělo, pokládám to za nedopatření a myslím, že kdyby RT tolik netlačilo na souběh 3 a více akcí, tak by měli více času u akcí "drobnosti" vychytat.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak dodany akcni vypadavatka a par doplnkovych plodu, vzdycky o kousek vic, ono zaokrouhlovani zobrazenych cisilek ale presne hodnoty pozadovanych je zbytecny rozcilovani, kdyz maji obcas problem se zakladnima poctama...
    Par minci to dalo, takova vyplnovka v klidu :)
     
  16. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mám z akce celých deset mincí. Vzhledem k tomu, že byly za vypadávátka (jen jsem doplňovala protihodnotu, abych nedala zbytečně moc), dobrý. Třeba by mi někdy scházely.
     
  17. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Zajímavé je, že jsem sklidila jeden den a padlo mi 87 těch vypadávátek. A sklidila jsem druhý den to samé a 80ks.
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já jsem udělala asi 15mincí... to stačí. :) Od královny mám stonek a ještě mi necelých 400zbylo. Jo a ty jedny bedny ze stonku mi daly už taky 2xminci a kolo štěstí občas taky dá... to se pak lépe sbírá...
     
    kiki2305 a tydýtková tohle ocenili.
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Hodila jsem tam bahaplody - 5x nejvyšší vklad, aby se neřeklo. Na zázračná jabka ve stodole jsem úplně zapomněla :D
    Ale zase je ze mě boháč :D:p
    [​IMG] xDxD
     
  20. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojky,
    tak to sme dve skalárko ;)
    [​IMG]

    No a kedže akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.
    [​IMG]
     
    GordonSargent, Xenie6161 a skalara.v tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.