Ovocný trh (9.6. - 11.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Teda ja si stodolu nevybielim mincí mám dosť a plody sa budú hodiť do nejakej lepšej akcie.Ak budem mať dosť čarovného ovocia to niekomu dám ale ostatné nie a nie.
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Hele, není to nějaký rozbitý? Ono to po mně chce taky jen 1, 2 nebo 5 kusů a dostanu 8 mincí? Pak zas normální počty a najednou zas jen 1 kus. A to se vyplatí :D
    Jo a nekritizuji a nestěžuji si, nemusíte to nikdo nikde hlásit, ano? ;)
     
    babina51 a zlatazita tohle ocenili.
  3. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahoj, na Baharamě nepadá kouzelné ovoce? Ze sklizně stromů? Nebo jestli ano, kde je najdu?

    Děkuju

    Klárka
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Klárko, V plodech Baharamy. Někde na konci seznamu.
    Já mám sběr tristní - 16 ks. Vůbec jsem se nenamáhal vyzmizíkovat chlévy, když je konečně čas, mít je venku. Stromy mám všady dokola, a trochu víc jich je na baha.
    Mikešku,sousede jeden zlomyslný, upřesni, který čert to nikdy nespí! Já upozorňuji, že kvůli tvým očičkám tedy bdít nebudu. Chci denně svých 8 hodin, jinak jsem nevrlý:):pmoc mrzutý. Jinak jsem byl na tom sono(výsledek gut) a když jsem dorazil domů, tak šlo všechno oblečení do pračky. Úpně mokré. Já chci teplo, ale nééé tropy! Kde je mých zlatých 25 na slunci a ve stínu lesa 20? Se snad ven dostanu až po večeři...
     
  5. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Trepifajksle - děkuju, jsou tam - ze sklizně dvou ploch 54 kusů. Nevím jestli málo nebo hodně.
     
    hanynkach a babina51 tohle ocenili.
  6. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Mincí mám po kráľovnej ako asi všetci dosť, takže táto akcia ide mimo mňa. Trochu zle to načasovali, zúčastní sa jej naozaj málokto.:music:
     
    evainfo, babina51 a Xenie6161 tohle ocenili.
  7. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak banány bych zrovna nikam neházela, jenom na trh :D Nakupovala jsem ještě nedávno za levno kol 70kr/ks a ted je cena krásných 400-440kr /ks.. zřejmě kvůli potřebě na krmivo pro krokodýly se to nějako vyhouplo.. krmivo je teda pořád levnější než těch 10 banánů ale asi ještě někdo mele ze svých nebo starých zásob těch levnějších kousků..

    Zázračného ovoce mám 8kousků.. tak to teda bude terno 8)
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Zjistila jsem, že moje zásoby plodin jsou víc než nadměrné, od každého nejméně 7 tisíc kousků, tak to tam nahážu, chci ty zlaté banány.
     
  9. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Chtělo to po mě 21450, dodala jsem 21450 a pořád to chce ovoce. Vejrám na to už takovou dobu, jestli se nepletu v číslicích, ale fakt ne. Obnovoval jsem stránku, kdyby náhodou, taky nic. Kde je chyba?
     
    babina51 a Nefertiti tohle ocenili.
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Preceja, či si dodala a koľko ja nezistím, jedine sa obrátiť na hernú podporu
    Ako kontaktovať hernú podporu ?
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
  11. Nefertiti

    Nefertiti Rádoby autor

    Ahoj Preceja, dělá mi to úplně to samé, dodala jsem 21450 z požadovaného ovoce 21450 a nic se neděje ... [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/6/17
    evainfo a babina51 tohle ocenili.
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Nefertiti, práve som vyskúšala, mne to po dodaní hneď dalo odmenu, tak neviem, skús prosím iný prehliadač

    EDIT: tak mám info, že kolegynka sa s tým už stretla, je treba chvíľu vydržať, nechať flash player dokončiť operáciu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/6/17
    babina51 tohle ocenil(a).
  13. zabeva

    zabeva Aktivní autor

    moc to nepadá nevím jestli je lepší vysadit klasické stromy nebo upgrady?doba růstu je dlouhá.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Za párty lístek jsem si vytočil 8 mincí, tak do této hry jsem dal plody za 20 mincí všech kategorií. A víc ne - házím na to ignoranta...
     
    danielka0000, babina51 a -Kuteno- tohle ocenili.
  15. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Tak nevím, buď mám obzvlášť líný Flash Player, protože ani po minutách se nic nedělo, nebo vypočítavé prodejce, jelikož to po mně chtělo dodání ještě jednoho kusu (a to ta babka vypadala tak sympaticky). Jedno jablko to spravilo.

    Osobně mám podezření, že nebere přesný dodaný počet jako dostatečný, musí být o jedno víc. Nevím jestli jen v případě té druhé úrovně u jedné mince nebo i jinde. Vzhledem k tomu, že dodávám jen zázračné ovoce, tak se tím nebudu zabývat,možná to byl poslední pokus.
     
    Nefertiti a babina51 tohle ocenili.
  16. .Hanyska.

    .Hanyska. Zelenáč fóra

    já nevím jak vám, ale když jsem dnes sklidila všechny stromy na 3 základních plochách farmerama - nevypadal o mi ani jedno padátka. pak jsem hru vypla a přihlásila se znovu a z bahrama 2 plochu už mi jich vypadlo asi 13, ale myslela jsem že to má padat ze všech ploch, takže se přiznám,že jsem dost demotivovaná. takových stromů tam mám :(
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  17. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj .Hanyska., vypadáva zo všetkých pestovacích plôch, veľa závisí aké stromčeky máš posadené, vhodné sú z čo najdlhšou dobou dozrievania.
     
  18. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Taky mi to ráno zlobilo s dodáváním.... asi jsem pro zatím skončila.

    Nebaví mě, když výpadky hry se svalují na kde co a jen né na chybu někoho kdo má hru na starosti.
     
    Nefertiti tohle ocenil(a).
  19. hansicek

    hansicek Expert fóra

    dobry den, chcem reklamovat NEPRAVDIVE ZMATOCNE A ZAVADZAJUCE OFI k tejto akcii.
    v OFI je uvedene: "Každý další úkol je náročnější, požadovaná protihodnota se navyšuje. U Malého vkladu je to vždy o 7,25 % protihodnoty z prvního úkolu (tedy o 1450), u Středního vkladu o 6,18 % protihodnoty z prvního úkolu (tedy o 4452) a u Velkého vkladu o 5,13 % protihodnoty z prvního úkolu (tedy o 11484). "
    skutočnosť je, že protihodnota sa nenavysuje o pevnu sumu, resp.percento z prveho vkladu, ale z vkladu predchádzajuceho. Takze OFI neklame iba pre prve 2 vklady.
    a este to aj nejako divne zaokruhluje, takze dopocitat sa presnych cisel je takmer nemozne
    A rozdiel (samozrejme v neprospech hracov) je nezanedbatelny. Pri 30. dodavke v malom vklade je to cca 152 000 namiesto deklarovaných 33 070, pri strednom cca 409 000 namiesto 37362 a pri veľkom 955 600 namiesto 327 376. A to uz je rozdiel vyse 300%. A kazdym dalsim sa ten rozdiel samozrejme navysuje.
     
    tydýtková, Trepifajksl a Janka79 tohle ocenili.
  20. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky tuto akci nejedu jen hodím co budou padátka jelikož jsou lidé co chodí do práce a nemají možnost v práci dostat se na farmu tak si raději nasyslím na lepší akce než je tato nemluvě když to chce postupně více ovoce tak by nebylo špatné i více mincí ;)nebo se pletu... to bude asi po těch akcích už to chce bazén a odpočinek :DJanča
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.