Ovocná sezóna (1.9. - 28.9.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Ovocná sezóna ::..

    [​IMG]

    Již brzy - Ovocná sezóna
    Začátek akce: 30.8.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 1.9.2022 ve 14:00 hod.

    Ovocná sezóna

    Začátek akce: 1.9.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 28.9.2022 ve 14:00 hod.

    Ovocná sezóna - konec

    Začátek akce: 28.9.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 1.10.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3



    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak na sezónu se těším, žádnou nevynechávám :p. Permanentku koupím, jako obvykle. Okurkový strom a pudlí můru nemám, tak toho využiji v sezóně ;). Všem, kdo máte nějaký cíl s permanentkou nebo bez, přeji mnoho farmářských úspěchů ;). Hezký den :)
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Bude i permice ať mám toho mola, či co to je ;)
     
  4. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    juuu, chcem molu :D asi obetujem tych par €. no pockam si ako mi to pojde. na poslednu sezonu som uplne zabudla a mroza som neziskala.
     
  5. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. No paráda, okurkový strom a můra jsou jediné novinky, které nemam. Takže si tentokrát koupím i permici;)
     
  6. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem,koupím pernici ,protože jako vždy co mně chybí mám většinou ze sezóny,tak ji dělám pravidelně i s pernici,protože sezóna to jistí.
     
  7. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Neviem či niekto ma ste istý problém ALE NEPRIPISUJE MY body sezónnych odmen
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sergejko

    To bude tím, že hlavní část sezóny začíná až zítra ve 14:00.
    Až tehdy se začínají připisovat body od zákazníků.

    Fajn hru pezt
     
  9. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    • Necituj příspěvek, pod který píšeš (zbytečné zahlcování fóra). Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    pezt

    ***
    Dakujem ale som ja popleta a ja ze je uz 1.9 :D8)

    ***odstraněna zbytečná citace
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/8/22
    bačkora85, pezt a -Jara05- tohle ocenili.
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Sezonu samozrejme nevynecham aj ked mam 3 uhorkove stromy a 2 mole ;):p No vedlajsia nema nic a jej isto pernamentku kupovat nebudem ....
     
    bačkora85, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Berry.308-

    Platí na dobu trvání dané sezóny, ve které ji koupíš.
     
    moncicak7070 a cool_b. tohle ocenili.
  12. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    pezt-děkuji,už jsem riskla a dokonce i pochopila....náhodou jsem si i všimla té malé ikonky a vybrala body navíc,původně jsem si myslela,že to zkracuje dobu otočení na 20 hodin,děkuji pěkně:inlove:
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. Máťa_BMV

    Máťa_BMV Rádoby autor

    Nevíte někdo náhodou, zda se dá dojít na konec sezony bez koupě permanentky? Ještě se mi to nepovedlo, tak dumám, zda to jde.


    děkuji za rady
     
    Naposledy upraveno: 3/9/22
  14. kralslnko

    kralslnko Rádoby autor

    Ahoj Mata_BMV este som si nekupil permanentku a vzdy som dokoncil sezonu. Mozno nemas vsetkych obchodnikov (na Bahame si ich treba kupit za banany)
     
    Naposledy upraveno: 3/9/22
    moncicak7070 a Máťa_BMV tohle ocenili.
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Máťa_BMV

    Na to aby jsi dokončil sezónu není potřeba kupovat permanentku. Permanentka ti umožňuje získat akorát více odměn za postupy v levelech, tedy ty v pravé části. Bez permice získáváš jen odměny v levé části. Vše závisí kolik splníš akcí kde jsou v odměně body do sezóny a také kolik dáš jednotlivým zákazníkům komodit.

    Fajn hru pezt
     
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, zůstává mi už jen 40Lvl, který plním jen body z akcí, takže pro mně hotovo, můra má už partnera a okurkový strom je rovněž zasazen a číše má nový kabát [​IMG]
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky mám dnes hotovo a zítra bude i vedl. farma, 40 nedělám, jen co napadá z akcí a p. :p
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tentokrát jsem musela dodávat i to, co normálně nedávám, protože jsem sezónu začala o 9 dnů později. Už jsem to dotáhla, tak teď už zase jen rostlinky a nářadí, nespěchám, neotáčím, stačí mi dodat do 39.
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož jsem fakt pako,tak jsem opět nevyzvednul odměny za žetony!:wuerg::cry: Asi by nebylo v silách RT převést je do další sezóny.o_O
     
  20. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Zdravím. Tak Ovocný suvenýr nám ještě zítra dá 10 SH a +1 ze stromů, i když je v ofi uvedeno do 4. 10., 14.00 hod.
    Skvělé.
     
    moncicak7070 a DANKA722 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.