Overalová sezóna (17.2. - 16.3.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Sezonu mám hotovou a teď už jen sbírat tajemný chlívky. Doufám že nová želvička dopadne.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Taky jedu dál pro bedýnky s bonusy, dělám si čárky, ale minule jsem to nějak popletla a plnila zbytečně navíc :sleepy: nedá se to poznat, že plním navíc (15x), protože i při akcích jdou body. Podle mého by to už nemělo připisovat, nebo by lišta měla zešednout 8)
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    Až dokončíš 40 level komplet (14x) lišta bude vypadat takto.

    [​IMG]

    Další body už se připisovat nebudou.
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez mam sezonu hotovu uz len posledny riadok budem tocit ;) Uz neraz som sa chcela opytat ako poznam,ze uz som pretocila 14x ,no dako som sa k tomu nedostala.
    Dakujem pezt ;) robit ciarky sa mi nechcelo aj tak by som daku neurobila xD
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahoj pezt, no to jsem minule zjistila a nekoukla že jsem dávno na konci, ale dodávat šlo stále xD
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak hotovo :)

    Screenshot_1.png

    [​IMG]
     
  7. ro_ca

    ro_ca Pisálek fóra

    Prosím o radu. Splnil jsem celou sezonu a poslední lvl dokonce 2x. Mám dekorku, ale nemohu na i umístit upgrade. Zkoušel jsem to umisťovat na všech loukách, včetně baha a děsivky a nic. Co s tím mám dělat, aby mi to fungovalo?
    Děkuji.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ro_ca

    O jakou dekoraci se jedná ?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  9. ro_ca

    ro_ca Pisálek fóra

    Ahoj, poslal jsem ti zprávu. ;)
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ro_ca

    Ano vím, že jsi mi poslal zprávu.
    Ale herní pošta není úplně vhodná pro odpovídání dotazů, které se řeší zde na fóru.
    Zřejmě myslíš dekoraci Overalový suvenýr, tato dekorace se nijak neupgraduje, prostě funguje tak jak je.
    Upgrade, který získáš v sezóně se pokládá na dekoraci Základní sezónní ocenění nebo její upgrady.
     
  11. ro_ca

    ro_ca Pisálek fóra

    Díky za info.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.