Overalová sezóna (17.2. - 16.3.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/2/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Overalová sezóna ::..

    [​IMG]

    Již brzy – Overalová sezóna
    Začátek akce: 15.2.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 17.2.2023 ve 14:00 hod.

    Overalová sezóna

    Začátek akce: 17.2.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 16.3.2023 ve 14:00 hod.

    Overalová sezóna – konec

    Začátek akce: 16.3.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 19.3.2023 ve 14:00 hod.

    Minimální level: 3



    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    Ahoj, do sezóny jdu jako obvykle i s permanentkou ;):). Všem fajn hru a užijte si overalovou sezónu ;). Hezký večer všem :)
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    No tak jak jinak, do sezóny jdu na plno a samozřejmě i s permicí ;)
    [​IMG]
     
  4. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do sezonu jdu jako vždy s permicí.Co nezískám v tajemnu tak to získám v sezoně už jsem si zvykla.Všem přeji ,aby si overalovou sezonu náležitě užili.
     
  5. rara42

    rara42 Pisálek fóra

    jdu do toho, všem kdo se zúčastní přeji hodně úspěchů
     
  6. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    rozmyslam, ze tuto sezonu vynecham. okrem minci do obchodu ma tam nic nelaka... este si to premyslim, no zatial sezonu nerobim. aspon naskreckujem plodiny. chcem mat z kazdej aspon 1000 kusov a pri vecnych dodavkach do sezony som rada, ked mam aspon 300 od vsetkeho...
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Taky jdu do sezóny jako vždy se šrajtoflí pro permanentku :D i když mi tam opět chybí pikolko ... no možná je nestačí malovat :p

     
  8. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    ja samozrejme tiez nevynecham sezonu aj s pernamentkou ;) bosorka sa do nej tiez pusti ale jej musi stacit lava strana xD

    Neda si niekto palacinky,sme dvaja a ja som ich urobila pre regiment vojska xDxDxD
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    sovicka64 děkuji za nabídku :) stačí čtyři kousky, ať mám lehčí spaní xD :p
     
  10. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Do sezóny jdu a permici beru pod pazuchu. Hlaváčkovec i franklinie už se nemůžou dočkat mé farmyxD
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To vlevo mám, to vpravo neřeším, nekupuju krom pomocníků nic už dlouho, ono se to na mou farmu většinou tak nějak odtajní z výher. Když to nebude hned, žíly mi to netrhá, protože družstevní úkoly neplním, jen doplňuju sbírku...
     
  12. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, tak jako obyčejně u sebe i s permicí a pokusnou bez, jak píše maribeja "Co nezískám v tajemnu tak to získám v sezoně už jsem si zvykla", tak jsem si taky zvykla. Stále neplním dodávky zvěře až na ty co chtěji jen 4ks, tak se občas nad zákazníkem smiluji a pak šlechtěnce, protože těch mám v některých případech víc než základních, rostliny kupuji v semenářství k čemu jinému by složily krejcary
     
  13. vrtulnice

    vrtulnice Pisálek fóra

    Zdá se mi jako podpásovka, že Jaruška Stříbrná chce hned 1. den želvu nádhernou, která je k mání bez záruky také ode dneška. Tedy pokud si nekoupím balíček podivuhodných výběhů za 630 florenů.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    No jo taky po mě chce želvičku

    Screenshot_1.png

    Ale bohužel je to normální, že zákazníci již chtějí nové zvíře ihned po zavedení.

    PS: za hodinu a půl již bude na skladě, tak to hned splním ;)
     
  15. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Prustě ji nedám:p
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  16. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Po mě také jednu chtěla a já byla hodná a podarovala jsem ji ;). Ale jen proto, že mám 5 "nádherných" stájí. Stálé úkoly neplním, jen tady u želvy je výjimka k vůli [​IMG] , ale plním jen stříbrné úkoly a u posledního všechny.
     
  17. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Dobre ranko,
    Dosplhala som sa do lvl 39. Chcela som hned dat suvеnir (SK Suvenír onesie, CZ Overalový suvenýr) na ploche, taky mam zvyk.
    Ale som zistila, ze nie je mozne umiestit ho inde, nez na hlavnej lukе.
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    BigClick - ahoj, je to chyba. Jestli to včas opraví, to nevíme, takže zatím nezbývá, než ho nechat na hlavní louce ;)

    (V období od 16.3.2023 ve 14:00 do 23.3.2023 ve 14:00 bude dekorace poskytovat 1x Zuzino superhnojivo / o 10% rychlejší produkce ve tvých výrobnách na 6 hod.)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sakra to je fofr!Momentálně sem 31 LV.
    I kdyby suvenýr neopravili,tak mi to moc vadit nebude.Výrobny jsem měl naposledy na ploše asi v minulým století a jedno hnojivo za den oželím!o_O
     
  20. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, jsm v půli 40lvl, čímž mám hotovo,to ostatní nasbírám z akce, dekorku mám vždy na hlavní, to jedno políčko mně nespasí a já ji můžu v klidu odklikávat., zvířata nechávám ve stodole, popravdě nevím ani co po mně chtějí, protože je přeskakuji, kromě těch šlechtěnců, těch se mileráda zbavují, Franklinie je připraven ke sklizni, piccolka mi udělala radost s postřikovacím uměním, bonus bedna s dílenským bonusem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.