Ohňostrojový spektákl (27.12. - 2.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak akci začnu, myslím na minutu přesně.
    Ale někdy 31.12 kolem půlnoci to myslím vzdám.
    Přeji vám aby to nebylo akční drama se špuntem v oku a vše nej v Novém roku!
    Váš Jonsdorf...
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Jelikož hrají i hráči co mají Zlatých banánů ještě málo, tak si myslím, že je to fajn ;)

    Akci samozřejmě pojedu tak jako každou jinou i když tedy na závěr roku jsem čekal trochu méně pěstování, a ten řádek také nijak nenadchnul. Jednou za týden? o_Oo_O a jen body ? o_O

    Fajn hru pezt a ať se daří při plnění akce ;)
     
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Taky se ptám,proč pořád dokola banány.Mám jich přes 1000ks a co s něma?Proč se taky nemyslí na nás co jich máme hafo a pořád se zohledňují ti,co jich mají málo.Těch bude pořád dost a furt se bude čekat?
    Mohli bysme na konec roku dostat třeba nějakou novinku - strom a nebo stáj?Zasloužíme si to určitě,když pořád dokola hnojiva ...
    Tak mě napadlo,že ikdyž je venku 10st.nad nulou,tak RT přesto zamrzlo,co se týká nápaditosti v odměnách.Co takhle nějaké kupony na kombajn?Ale to ne,jen kupovat poloviční pomocníky.

    LV 171
     
    Naposledy upraveno: 28/12/18
  4. matýsek1991

    matýsek1991 Rádoby autor

    Ahoj, není mi pořád jasné kde můžu pěstovat akční rostliny. Můžu pěstovat na celé farmě /hl.louka,
    div.louka a mýtina/ a na celé Baha /plantáž, dešt.prales a vodopády/ ?
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matýsek1991 - všude, kde jdou umístit pole.
    Pokud by bylo možno pěstovat jen na některých plochách, bylo by to ve FAQ vypsané - konkrétně ;)
     
  6. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Jak na Nový rok tak stejně i na starý rok si vybírám. SK je málo i v úkolech, počty 7ks v diamantu u některých je docela k zasmání když nechci brečet ale...úkoly ve farma baráku plním cca 4x do roka když nasyslím zásoby a pak jsem bohatější někdy o skoro 2 stovky wau. Akci ani nerozjedu, mám na ploše sviště, sokolíky a další stáje které za rok ani nevytáhnu. Po snad 3 letech mi lezou na mýtince pavouci a melu světlušky,ochránci přírody by mě ukamenovali!! Objevila jsem hodně mě neznámých dekorech, spoustu zapadlých tajemek a větráme postupně všechny dávno časem odváté stáje a stromečky. Hlavně se mi povedlo narvat všechen ananas do nějakého úkolu takže dokolečka dokola a jde to safra pomalu. Silvestra nemám stejně ráda, jsem doma u našich a tady se petardy kvůli zvířatům nesmějí odpalovat takže bude ticho, klid a všude stáje které mám některé na ploše poprvé, obr stáje určitě. Postoupím do dalšího levlu a to bude jediná velká řacha v posledním roce. Banánů mám skoro 1900 a když je na KŠ kupon klidně i 2x většinou se zase trefím do banánu, kolo zanáší :). Hezkou oslavu a akci pro všechny kdo ji pojedou, já splnila vánoční a už si budu jenom chodit hrát. Hezké dny....Martina
     
  7. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Já mám těžké dilema, jestli začít nebo raději pěstovat a chovat to, čeho mám nedostatek. BZ je pro mě dost a postoupila bych zase blíž k magické stovce a banány potřebuji jako sůl. Jak se znám, tak mi to nedá a nakonec stejně akci pojedu. Navíc je poslední letošní...8)
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník všem :) jsem na konec roku taky čekala pohodovku a stoneček je nějaký dlouhý na čas, ho po pár týdnech určitě ztratím z dohledu a kliknu s ostatními, když se tam právě nachomýtne xD Určitě ZB mladším hráčům přeji, ale těch zhruba 37 000 rostlinek rozhodně nedali pro hráče, kteří je zrovna potřebují :p. Tak jdu taky nato, chystat se moc nebudu, protože družstvo už nadává, všechny plochy neuvolním - jen něco a uvidím, jak to dopadne :p tak hezkou ohňostrojovou akci.
     
  9. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Pokud to "již brzy" bude jen obyčejný korálový útes a né velký bariérový rif,tak mě RT pěkně nakrkne.
    Neb, ač jsem použil všech možných 2908 ZB,stále mě jich ještě 1503 ks zbývá.A to fakt nejsem jejich zběratel.

    Na nováčky bych se moc nevymlouval,za prve tu už prakticky nejsou a zadruhé,ti co hrají min. od jara (aby je ZB vůbec zajímaly),jich mají jistě dost...cpou je do každé akce.

    PS. Já,být nováčkem,tak s touto hrou seknu nejpozději po týdnu.Už třetí den bych začal magořit z tolika ikonek,prokliků,nutností mít to,či ono,inflací,neskutečný množstvím plodin,stromů,zvířat a dekorek.To vše na jedné dvou ploše.....
    Jakmile bych si přečetl první úkol,áádiéé.
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pozitivni je, ze muzu preorganizovat vsechno... tedy co jsem vcera dal na plochu zase postupne vytrhavam (stromy, chlivky) a dojde i na baha... tedy na vodopady - kam jsem dal ty stromy co mam nejmin... takze ted nebudou zadny a uvidime co bude v novym roce...
    Akorat teda vytrhavani jde hned, ale to vraceni, to je vzdycky na hodinu (podle stodoly), chjo...
    Trochu se obavam, ze zitra nenapestuju na vsechna pole dlouhodobku a kratkodobku necham na den, to uz pujde v pohode...

    PS : 2269 ZB
     
  11. backa

    backa Rádoby autor

    Idem do toho , ale chýba mi motivácia....nápaditosť... vtipnosť...radosť z nového roku
     
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Backa...
    Tak já mám vždy radost z Nového roku.
    Úplně nejlépe je když se probudím doma ve své posteli a nikdo po mně nic nechce.
    Tou dobou podávám zcela nepřesné informace včetně kolik je právě hodin.
    Úplný vrchol byl minulý silvestr, když jsem se probudil ve vlastní posteli a ani hlava nebolela.
    Ale pak to přišlo...
    Obývák vypadal jak čerstvě vybombardovaný, skleničky všeho druhu, okoralé chlebíčky, jednohubky už dávno nedržící svůj tvar a ani barvu.
    Na podlaze šlo jen těžko rozpoznat co všechno se nášlaplo někomu někam!
    Vrcholem všeho byl zapnutý notebook v lednici...
    Tak že radost z Nového roku byla trochu zašedlá.
    A proto letošní příchod nového roku oslavíme mimo domov a možná že to bude na farmě i kdyby v úplně blbé akci...
    Ámen...
     
    Naposledy upraveno: 26/12/18
  13. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    S tím bych si troufl nesouhlasit :D, nováčkové myslím nějací jsou, a bláznit ze hry? Zkrátka, co není tak není (sám jsem o velké většině ani nevěděl, že existuje, tudíž mne to vůbec netrápilo). Co si nepamatuju, ...taky není (a že toho je dost), sem tam něco zapomenu aktivovat, a občas zas pro změnu něco aktivuju zbytečně, a pak rychlo přerovnávám farmu, abych chybku využil (a ono to kupodivu aj občas funguje).
    Oháním se tady motykou necelý rok, a zlatých banánů bych ještě potřeboval tak cca na dvě a půl místnosti v chrámu, ten opičák tam je pořádně nenažranej xD.
    Ovšem tuhle akci asi pojedu dost na pohodu, bo jsem za prvak v práci, a za druhak doplňuju stodolu, a ta zví prázdnotou :sleepy: Tož uvídím, co tentokrát s tím tupým pěstováním tisíců akční :cry:. A to mi za den a chloupek "dojede" motýlí kukla, takže prim dostanou chlívky, akční kytka neakční kytka xD;). Co se týče odměn, tentokrát fakt ani žádná motivace pro mne, jen ty banány :), žel jsou v odměnách až nakonec xD. Stonek jednou za sedm dní o těch pár BZ mi nic neříká, bo každý den sklidím asi tak dvaapůlkrát tolik. Asi zůstanu hlavně při tunění farmy na akce o lepších odměnách :D a tuhle akcičku budu jen tak "šolíchat", bo by mě mrzelo, poslat ji ouplně k ledu:Do_O...
    Ps: ...možná si dojdu jen pro tu nejlepší dekorku a mrkvojablečnou :);)
     
    Naposledy upraveno: 26/12/18
  14. Sirovodik

    Sirovodik Rádoby autor

    Tak této akci se vyhnu ooooobrovským obloukem 8)
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Na koniec roku som čakal pohodovku,to množstvo potrebných rastlín mi nepripadá na pohodu.:sleepy:Akciu začnem,ale kam až sa dostanem,neviem.Mimochodom,aj ja ešte potrebujem banány.
     
  16. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    do akce půjdu a co udělám,to udělám;)
     
  17. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do akce jdu myslím si ,že to tak hrozné nebude když se dá pěstovat na všech plochách,jinak co dám to dám ,rozhodně vstávat k vůli akci nebudu,pojedu na pohodu jako vánoční akci a taky jsem ji dala už před dvěma dny,
     
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jsem se dostala až večer se podívat, co nás čeká a jsem ráda, že jsem to viděla až teď. Akce mne vůbec neoslovila, ceny nic moc a stonek se 168 hodinovou aktivací ...taky nic moc. To sklízení elixíru po 15 hodinách dává daleko víc. Je to ale poslední akce tohoto roku, tak se do ní pustím, ale bez velikého nadšení. Přeji nám všem, aby akce v příštím roce byly trochu více nápadité a hra nás začala zase trochu více bavit. Ale mluvím jenom za sebe, možná, že někdo má jiný názor. Pěkný sváteční večer.;););)
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Nu, mi do dvoustovky ještě něco chybí - nikam se nederu. Ovšem, každý takový stvol na haluzi přinese v budoucnu svoje - já se nebudu muset tak mořit(možná). A proto brblám jen v duchu a chápu se činu na farmě, abych nemyslel na to, že sousedy vezmu na seznámení s Kalašnikovem… ta jejich elektronika mi totálně zničila svátky.
     
  20. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Já, "bohužel", začnu se zpožděním. Zítra od 14hod. mám sedánek se spolužačkama ze střední... Tak kdo ví, kdy dojedu zpátku k rodičům a svým dětem. Moc se mi chtít nebude ;) A to jestli vezmu volant do ruky, tak to ani alkohol nebude...

    Ale jestli půjde pěstovat na všech plochách, vytrhám opět zvěřenu a výrobny a budu otáčet akční rostlinku...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.