Odysea na dobrou noc (10.4. - 16.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    To já vlezu na farmu když mně to čas dovolí, to znamená, že každá akce začíná ve 2O.3O at´si hlásný troubí co chce... a tak nějak mně připadá, že ty zmatky mohly být pro některé i přínosem. Kytek zase tolik není, to se srovná, ale ty ztracené bonusy jsou na hromadnou žalobu, jen to vyčíslit xD
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No, to ti povim teda. Takhle se do toho třístého levelu nedohrabu :eek:
    A teď mi někdo řekněte, proč mám v diamantu věnec
    věnec.png :eek:
    Někdy je to fákt těžký xD
     
  3. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Taky tak, dlohodobky v akcích jedině vítám z časových důvodů. Akci jsem chtěla jet ale myslím že by měla být směrem hráč- RT stejná nulová tolerance vstřícnosti jako je z RT ve směru k hráči. Nejedu kvůli včerejšímu celkem dlouhému výpadku bo si myslím, že RT je akce fuk ale narvaná lišta s "výprodejem" ne. A takový přístup nebudu podporovat nebo hrozí že to bude zcela běžný jev. Hře tohle prorazit dál nepomůže, kdo se neumí omlouvat je bez citu. Ať se daří. Martina
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    12 Galaktických bran za splnění 6. úkolu je doma, ehm tedy zatím v liště...
    Z prvních dvou kapslí s marshmallowny na mě jukl další strom Galaktická brána a jeden Kandovaný marshmallown (protihodnota 1500).
    Všem přeji co nejvíce Kandovaných marshmallownů.

    EDIT:
    Když o tom tak přemýšlím a vidím, že Galaktická brána je mezi běžnými stromy (nejde o dekoraci), potom by asi měla být umístitelná do Arboreta, nemýlím-li se... no co, v podvečer to zjistím.

    Odpověď na otázku s arboretem: Tak to nejde. Nakonec je to pochopitelné, protože by teoreticky šlo umístit do Arboreta kombinaci akčních i běžných stromů a byl by v tom zmatek, pokud by chtěl hráč stromy v Arboretu urychlit, nehledě na možnost nechtěné sklizně nedozrálých galaktických stromů...
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Byla jsem netrpělivá a koupila 1 Galaktickou bránu a 1 upgrade za floreny. Asi za hodinu jsem si ji rozklikla, jak dlouho bude ještě růst a ona se dala sklidit, což jsem učinila. Brána zmizela a mě zůstal jeden chudák Marshmallownový bonbon (za 300). No nepochopila jsem, že padátko není náhodné, ale je přesně dané časem růstu stromu. A že strom zmizí, mě taky překvapilo - bojuju s časem, tak FAQ bylo hodně rychločtení. Jen pořád nechápu princip upgradu. Je to tak, že se zkracuje min. čas k získání bonbonů?
    Ke splnění 6. úkolu mi chybělo 15 rostlinek. To naštve.
     
    Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tak jsem se na to vyspala a na obě akce kašlu.Trochu si zašlechtím ale ne kvůli akci.Jen tak abych doplnila stavy šlechtěnců.Však budou i další akce a doufám že lepší.xD
     
  7. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    Ahoj všem pilným včeličkám, co pracují na zvelebování svých farem. Já mám stejný problém, sklizený strom galaktická brána zmizí. V popisu akce žádná informace není, znamená to, že je jen na jedno použití?
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
  8. burds

    burds Titán fóra

    Tak jak koukám tak ta galaktická brána je jak se tu píše na jedno použití.Nemám vyzkoušeno teprve mi roste.Ovšem otázka zní na co tedy je ?
     
    Helena1313 a maribeja tohle ocenili.
  9. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Tak všem pilným farmářům držím palce, ať akci zvládnou. Já tuhle odyseu na dobrou noc nechám sladce spinkat :)
     
    Helena1313 a maribeja tohle ocenili.
  10. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Ten včerejší výpadek mě nakonec vyburcoval k tomu, že jsem akci začala dělat, ač jsem to v úmyslu zrovna moc neměla. K počítači jsem přišla, když běhala ovce, pak jsem chytila tu chvíli, kdy farma šla a tak jsem začala rozpěstovávat. Zatím akční dozrála a farmu zprovoznilli, takže pak jsem mohla v pohodě pěstovat, po půlnoci jsem měla padátka nachytaný a napěstováno na 6 úkolů. Tak jsem mohla vysadit i 12 galaktických bran, v tuto chvíli mají půlku růstu za sebou, do sklizně chybí 8 hodin. Bez budíku jsem získala 2 kapsle po 4 hodině ranní a teď další.
    Jednu plochu jsem už v noci předělala na normál stav a za chvíli po sklizni budu mít i napěstováno. Ale protože jsem jela bez přípravy, chybí mně padátka na 60 žužu sendvičů. Ale ty už dopadají, tam problém nebude [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ejitka, ašada: Ale, ale, vše máte na první stránce, jasně, že zmizí a na urychlení růstu stromu je silové jádro za FL.
    burds: na co? dá ti produkt, jeden ze tří ,-))
    K přečtení pár řádků pod tabulkou stačí minuta ani ne ,-)
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
    Helena1313, Skali a elbedna tohle ocenili.
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    anvan - najdeš mezi dekoracemi ve spotřebním zboží (nebo záložka vše) - použij vyhledávání ;)

    EDIT: dotaz hráčkou anvan smazán
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
  13. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    Pitrýsek47 - moc děkuji za odpověď a zároveň se omlouvám za nepozornost při pročítání zadání k akci.
    Přeji hezký den.
     
    burds, Pitrýsek47 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    sopti -
    děkuji, dotaz jsem smázla, protože jsem musela narychlo odejít a nemohla bych reagovat na případné odpovědi. Už jsem kapsle našla, já měla pořád nastaveno jen "dekorace" a tam to bohužel nebylo. Že můžu překliknout na "vše" nebo jít do spotřebního zboží, to jsem úplně zasklila. Ještě jednou děkuji.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    anvan nic se neděje, já to tam musela dopsat - pak to vypadá, že trpím samoluvou a jsem zralá na "Chocholouška" ;)
     
    maribeja a Skali tohle ocenili.
  16. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    nevíte jestli mi galaktickou bránu sklidí kombajn?
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babča2011 - galaktická brána jde sklidit jen ručně :)

    EDIT: kombajnem lze sklidit jen tu úplně uzrálou bránu.
     
    Naposledy upraveno: 12/4/19
  18. babča2011

    babča2011 Pilný autor

    to mě potěšilo, děkuji
     
    babička-květa a Skali tohle ocenili.
  19. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    kde najdu ten strom galaktická brána?
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pavca67 - ahoj, buď jich můžeš 12 získat jako odměnu v 6. úkolu, dále náhodně z Kapsle s marshmallowny a nebo koupí za 5 fl ve farmářských potřebách v sezónním zboží a koupí Velkého koše Odysey.
    A je to strom - takže hledej v inventáři mezi stromy.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.