Obchodní magnát (28.9. - 3.10.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem sopti, 27/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    každý, kdo se dostane před 14hodinou k farmě je super farmář. Myslím, že čas konce šlechtění je lepší, když to jde u šlechtění, proč ne u těchto akcí?Ti co pracují mají takto akci o jeden den kratší
     
  2. jandak

    jandak Rádoby autor

    Tak já se tedy také přikláním k těm co sice na pěstovali, ale nemají padátka chybí mi cca 300 ks.Snad příště.
     
  3. Paulomilka

    Paulomilka Zelenáč fóra

    Také mi chybí 300 padátek :-(. Škoda.
     
  4. papulice

    papulice Veterán fóra

    tak hlásím hotovo,jak už tu někdo psal,také sem se bála o uši,ještě že sem měla nějaké floreny a mohla dokoupit šutry,jinak bych se připojila k dlouhé řadě těch co nedokončili,už ty akce nejsou co bývaly,je to natažené až moooc...měl by se někdo nad tím zamyslet..:(
     
  5. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    jsem na tom stejně akční kvítí napěstováno a chybí 300 vypadávátek a za floreny kupovat nebudu
     
  6. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    Tak a hotovo, ale tentokrát to bylo o fous, ještě že jsem měla dost SK, jinak bych zůstala viset na padátkách
     
  7. arab146

    arab146 Rádoby autor

    pro zvoneček já chodím také do práce na 12ctky bez netu - ale chodim i soboty neděle a noční ...tak prostě někdo farmaří o vikendu a odpoledne někdo ve všední den - směnu si kvůli konci akce neměním měla jsem hold štěstí že jsem byla dnes doma a dala jsem to:)tak mi prosím nekaž radost že se cítím na chvilku superfarmářkou;)
     
  8. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Hlásím také hotovo,tedy už od neděle;).pracuji také na 12náctky,tak než jdu do práce,dám dlouhodobku a když je volno,pěstím akční a celkem mi to vychází:p.Všem přeji hojné padání kamínků;)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tramtararááá, fanfáry znějí, čas je dobrý, hotovo. Z mrkve vypadly poslední 2 ks a to mám v záloze vyšlechtěnou cibuli.
    Díky všem za poslání.
    Věděl jsem, že budu dopoledne doma tak jsem objednal "pršavé" počasí aby mě to netáhlo ven a zkusil jsem kolik z farmy vydoluji kamení ,-)) Večer jich chybělo 294, ráno v 8 h 112, pak už míň a míň ve 13 h 2 ks. Byl jsem připraven 30 kamenů koupit za FL z kina.
    Nebylo potřeba, nešlo mi o stonek, ten bych oželel, ale o pokus. SH jsem taky využil.
     
  10. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Tak jsem akci dokončila, ale za cenu nákupu šutrů... :wuerg: Stydím se a vztekám se, že jsem fakt d.e.b.i.l, že ten blbej stonek musim mít i za tuhle cenu... :eek: Všichni, kdo jste nedokončili kvůli šutrům, máte můj obdiv. Jdu si dát facku. :sleepy:
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zvoneček

    A co teprva mají říkat farmáři v Austrálii nebo v USA:p, když akce končí a začíná ve 14 hod. středoevropského času;). Tak si ověř kolik je hodin u nich:).

    Kdo ještě finušuje, tak přeji úspěšné dokončení;)
     
  12. ivanakj

    ivanakj Zelenáč fóra

    I já jsem jako vždy zůstala těsně před cílem. Ostatně jako vždy za poslední dobu. To už opravdu naštve. Ale nedám do toho ani korunu!! Ivanakj
     
    maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  13. JahůdkaPetřička

    JahůdkaPetřička Perspektivní autor

    Ahoj sklidila jsem a chybí 9ks mramorových kamenů nu což už stonek nebude no nevadí
    Už chybí jen 7ks
    Díky všem co mi poslali mám hotovo jste skvělí Farmáři/řky :)
     
    Naposledy upraveno: 3/10/17
  14. slonisko

    slonisko Pisálek fóra

    Tak vás zdravím ve spolek ;) já to hned ráno po noční dodělala jupíííííííííííííííííííxDxD vyšlo to ,ale je to co raz náročnější jak ne na kvítí tak na pajdátka. No snad teď bude něco méně náročného oddychovějšího a hlavně zajímavějšího a ne pořád dokola okolo pěstovačky a pajdátka. Ale to bych chtěla asi moc. Mějte se hezky a zase u příští akce:cry::cry:
     
  15. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Už je jasné, že to nestihnem. Po zbere mi chýba 172 padátiek a do skončenia akcie zostáva ani nie pol hodinka. Škoda, ale čo už keď práca má prednosť... Tým, ktorí to úspešne zvládli srdečne blahoželám!
     
  16. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Juchuchuchů 25minut před koncem akce dokončena. Včera v tuto dobu mě chybělo ještě 1000 šutrů. Vypotřebovala jsem kolem 600SH, pak nějaké řemeslné produkty na navýšení BZ a zjistila jak je užitečné stěhovat JC. Všem, kdo mi posílali na poslední chvíli šutry, moc děkuji.
     
  17. kt-mr

    kt-mr Pisálek fóra

    pěstovala jsem jak vzteklá. všechny bonusy navíc co šly použít. Pěstovala jsem i dlouhodobky, jak taky radili .... Vypadávatka chbějí ! Je to špatně nastavané. Jestli chtěli docílit kupování košů, tak za mne NE, nedám vám ani vindru. Celý smysl hry je pokažený, jak tu čtu nejsem jediná ...
     
    evainfo, maribeja a petaM2001 tohle ocenili.
  18. krupice

    krupice Pisálek fóra

    Ahoj,tak dnes akci také nedodělám,chybí mi 230 padátek a to jen ,že mi od včera od rána až do dnešního poledne nešel internet a teď to pořád ještě vypadává
     
  19. zmel

    zmel Pilný autor

    Aj mne chýba takmer 200 vypadávatiek, a tak aj keď napestovaného mám dosť, akciu nestihnem. No čo už, veď nie je to prvá akcia, ktorú som neukončila. Nemusím mať všetko, aj keď ma to trochu mrzí. Ale ako sa hovorí: nie je všetkým dňom koniec.
    Prajem vám všetkým pekný (aj keď upršaný) deň :)
     
  20. -P.T.-

    -P.T.- Pisálek fóra

    to je zase soutěž....to si strčte někam!!!! Už docela dlouho mě farmerama nebaví. Jsem v 97. levelu a nedokončím žádnou soutěž, aniž bych ji nesponzorovala floreny???? Tuhle nedokončím, ani kdybych chtěla. Chybí mi 600 vypadávátek.... jsem velice zhnusená!!!!!! :-((
     
    lavsonka tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.