Obarvená šeď I - III (11.2. - 27.2.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/2/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Hotovo.Ani to nebolelo;);).
     
  2. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    taky hotovo, řádek řádkuje, je fajn když se ví co bude - dopředu
     
  3. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    V neděli má být podle kalendáře Šťastný a veselý den slev. Tak si počkám na neděli.
     
  4. Jaroušek49

    Jaroušek49 Rádoby autor

    prosím, poradí mě někdo ? obarvená šeď 1: má vypadnout po splnění načechraná panda 2x.
    Teď jsem splnila obarvenou šeď 3 a doplňuji stonek a načechraná panda není.
    Prohledala jsem řady na stonku i parky a nic.Díky za radu


    asi se budu muset zeptat podpory
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jaroušek49

    Pokud jsi splnil potřebné úkoly v první části akce, která probíhala od 11.2. - 13.2. tak by jsi dekorace měl mít. Pokud opravdu nemůžeš najít, nezbývá než kontaktovat herní podporu.

    Fajn hru pezt
     
    -Jara05- a ivetakuc tohle ocenili.
  6. Jaroušek49

    Jaroušek49 Rádoby autor

    díky myslela jsem si to:)
     
    ivetakuc tohle ocenil(a).
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, k mému zděšení mi při sklizni nevypadl žádný odznak, pak jsem zjistila, že i přestože jsem včera koukala do FAQ, do tulidomku jsem nastrkala chameleony a anakondy, kdyby byl alespoň nějaký přeskok a nikoliv pouze genetika, tak by mi to nevadilo, ale přijít zbytečně o tolik zvěře mě fakt mrzí, no nic stonek už zařezává . Z neonek mám velblouda a z bonus beden 100% do stodoly a 100% TBZ, poloviční radost
    [​IMG]
     
  8. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky, akce hotova šlo to rychle byla jsem připravená. Přeji krásnou hru.
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tulidomek byl připravený, akce hotová za 5 minut.
    Teď jen vymyslet, čím naplnit tulidomek v neděli při slevě.
     
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    farma otevřená před pár minutami a hotovo
    zapomněla jsem,že nějaká akce je.
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Na akci jsem si vzpoměla díky foru a naplnila tulidomek. Takže hotovo, sice za 2SK ale nevadí:p;)
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Posledně jsem domek nenaplnila a počkám do neděle na BB a šlechtění za 1 SK. Holt jsem držgrešle. :p
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hotovo, řádek funguje. Taky bych raději počkala do neděle, ale jak se znám, šlechtila bych kvůlivá papírovým kytkám a na dokončení této víkendovky bych natuti zapomněla :)
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) jsem se po příchodu hned vrhla na poslední úkol a zjistila, že tulidomek je prázdný xD bonusová lišta plná, tak jsem si trochu víc počkala na výsledky, že čím déle - lepší skoky, ale jen proplouvali, ani k líbajícím nedoplavali, že by studená voda? :p
    No stoneček je nakonec hotový a akcička supr ;)



     
  15. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Hotovo !!!
    Už jsem si myslel,že to s tím SK bude problém a ono ne
     
  16. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Po sklizení tulidomku od minula mi chybí poslední 2 kroky úkolů. Ale počkám si na neděli, přece jenom SK neroste na stromech, tak proč s ním plýtvat. ;)
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jedna otočka rybek a bylo finito. Ještě jsem přidala dvě otočky papagájů kvůli padátkům k další akci. Teď už je domek naplněný ptáky, plazy a savci. Tak jak radila kulička. Teď jen omylem nesklidit. :p
     
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak jsem si počkal a mám to za sebou celé.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.