O nejlepší koktejly a dorty (1.9. - 7.9.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Sice nemám až tak moc na rozdávání,ale 3 kila " bočního ořezu " bych klidně obětovala :D za hvězdy půjdu napřed po bedýnce - pět hodin naděje mi za to stojí ,pak stonek
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Já jsem spočítala * mincí 600, takže si k tomu, co zde píšeš za tu 100-vku, přikoupím ještě SB, ale je to fakt směšné, dají tam 2x dekorky, ovšem získat stejně nejdou, asi podle hesla, aby se vlk nažral a koza zůstala celá :music:
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Fakt 600 ks.Jejda ,co stěmi mincemi navíc budu teď dělat? Uplně mi to narušilo mé plány!:cry:xD
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    xD Dobře, že jsem tě na to upozornila, aspoň máš čas si to pořádně promyslet xD
     
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    "80% BZ/TBZ ze sklizně všeho na 8 hod." ????? Tak to doufám, že je jen překlep. To by přece znamenalo, že nám 20% BZ ze všeho vezmou...xDxDxDxD

    Do akce se mi vůbec nechce, ale budu muset vyzobat body do sezóny.
     
  6. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Jestli jsem to správně pochopila a dobře spočítala tak je potřeba :
    13.760 ks Makrónky
    592 ks čokolády
    544 ks dózy

    Pokud se nemýlím, nemělo by to být až tak složité, teda pokud budou i na Baha pajdátka padat dobře. Jednu plochu jsem osadila stromy a druhou zvěří. Na Farmě je 2x Laskavec a na mýtině zvěř. Snad jsem přípravu na zítra zvládla :sleepy:

    dinoalesi - díky, tak daleko jsem to nedočetla xD
     
    Naposledy upraveno: 31/8/21
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    moncicak7070, v posledních dvou úkolech se dodává dvojnásobek, takže správně je 17.200 makrónek a myslím že padátka přesně určit nejdou, záleží na tom, co kdo bude dodávat, je to variabilní ;)
     
  8. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    nezdá se mi to a na získání a zaplnění stonku je potřeba 900 HVM, které by člověk získal jen splněním všech tří barviček ve všech stupních, takže pokud k nim nepřijdu z nějakých košů nebo kde, tak mám smolíka a nemá cenu to řešit, protože v každém stupni vybírám jenom 2 místo 3?
     
    Naposledy upraveno: 31/8/21
    vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na stonek je potřeba 290 mincí! Dekorky za hvězdičky už jsou přeci navíc!;)
     
  10. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) a jedeme dál, kila neřeším, sladké ke kávě mohu, takže hurá do akce
     
  11. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    No já v této akci žádnou velkou výhru nevidím. Vzhledem k tomu, že jsem minulý týden přibrala novou práci, tak na farmu stejně není moc času. Než se zajedu, farmu frčím jen okrajově. Ale akci začnu jako všechny o prázdninách a uvidím, zda ji dokončím (o prázdninách jsem nedokončila žádnou:oops:
     
  12. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    u mě je to prosté, řádek do stonku a jedna Pikolka mi ke spokojenosti stačí, jdu na to.
    Farmaření zdar! kája53
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som vsetko pripravila a uz len sa zajtra postavit na start ;) Mame sviatok a tak budem doma pekne v teplucku a hlavne v suchu ;) Vsetkym kto ide do akcie tak drzim palce :)
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tady se na vše přijde :). Opraveno. Díky ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Do akce jdu a jako vždy co stihnu to stihnu.. snad nebudu zapomínat v práci sklízet :p:p
    Já chci aspoň řadu do stonku a piccolo když už jsem jí nestihla v servisu :D ;)

    Re: Hodně štěstí všem :)
     
    Naposledy upraveno: 1/9/21
  16. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Dobré ránko, nějak nerozumím:
    ;)xD
     
    dinoalesi a vilm4 tohle ocenili.
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Api, zůstalo to z minula, ale na funkci to prej nemá vliv. Mezi náma, ono je to celé zpřeházené, ale pssst xD
    Ne vážně... my to chápem, ale kdyby snad někdo znejistěl.... dodávat se bude jen z Farmy a Bahamy, dveře do měsíčního světa zůstávají zamčené ;)
     
  18. prcek62

    prcek62 Zelenáč fóra

    kde seženete pralinky atd.
     
  19. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    dobrý den všem, uvidíme jak to bude padat, dodávky sice velké ale doufám že půjde velkou část dopěstovat, koše asi nechci a uvidíme, jak se zadaří, přeji všem hodně pevné nervy a moc padátek, prostě co stihnu to stihnu.
     
    kája53, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Omlouvám se za chyby ve FAQ k akci, měl jsem dovolenou a v pondělí jsem akci dodělával, kolega ji jen předpřipravil a já dodělával grafiku a dával to dohromady, nějak jsem to moc nekontroloval.
    Není to jednoduché, dělat to na poslední chvíli :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.