O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. immortal666

    immortal666 Pisálek fóra

    Jednak já na forum nechodím,jelikož vaše pravidla mě nevyhovují a účet Immortal67 je otce je to snad nějaký problém.
     
    eli2006 a matlafous123 tohle ocenili.
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Immortal666: ok nechám si to prověřit podporou.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  3. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, tak jse také konečně odtajnil tajemné náklady a světe div se, štěstí se také u mne na chvíli zastavilo a mám bobří hrad růžový. jupí 8)
    ostatní: včelín, kurník - červený, maskovací obchod.
     
    eli2006, milostivas a skalara.v tohle ocenili.
  4. Hopskulička

    Hopskulička Pisálek fóra

    Tak jsem až dneska zjistila, že byl nějaký narozeninový balíček. Během akce jsem o tom absolutně nevěděla. Když jsem chtěla umístit závěsy, zjistila jsem, že mi nejspíš něco chybí. Doufám že ta dekorka půjde ještě někdy někde získat...
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    milostivas tohle ocenil(a).
  6. Hopskulička

    Hopskulička Pisálek fóra

    Děkuji, na herní podporu napsat můžu, za to nic nedám, ale nevim jestli to bude něco platný. Já si totiž nevyzvedla ten balíček, jak se psalo, jelikož jsem o tom nevěděla.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.