O čem všichni mluví (24.1. - 30.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Pokud někdy půjde narozeninová dekorace v základu při OD poslat, ráda ji pošlu tomu, kdo si ji neuměl vyzvednout. Akci jsem nedělala, tudíž mám jen ten základ, momentálně někde ve stonku. Takže ji vyměním za jinou dekoraci 1x2, plus jednu jabloň XXL do sbírky. Kdyby se sešlo zájemců víc, dostane ji ten, který nabídne nejvíc jabloní XXL.

    Psů a pejrů mám jen pár chlívků, tak je ani nepočítám. Nejsem chovatel, ale když musím, tak nejraději jeden druh na celé ploše, optimálně na dvou, ideálně na třech. Pak to přibývá. No a o slonech se spekuluje jako o dalším zvířeti na šlechtění, tak holt chovám v předstihu, aby pak bylo co prodávat.

    Oprava: až teď ráno jsem si uvědomila, že narozeninová dekorace mi do stonku nešla dát, takže je normálně v parku (ještě v něm mám místo).
     
    Naposledy upraveno: 31/1/17
  2. helik006

    helik006 Rádoby autor

    Koukala jsem do stodoly a zjistila jsem, že i když jsem splnila akce celou, zbylo mi víc než 600 padátek. Takže mi za celou akci napadalo přes 2000 chmýří. Ještě aby to těm padátkům takhle vydrželo i v dalších akcích... :)
     
  3. Boty

    Boty Magnát fóra

    Ahoj, tak už konečně vím ,proč jsem marně hledala Wampi strom z té úžasné 48h bedny a on to jeden
    kus plodu k těm 2000 co už mám napěstováno ve stodole, no tomu říkám narozeninový dárek... :cry:
     
  4. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já teď z narozeninové bedny dostala plameňáka, to mi přijde docela slušné. Předtím tedy jednu anjou hrušku ale vzhledem k tomu, že bedna byla odměna v akci a ne za floreny, jsem docela spokojená. Uvidíme, jak to bude dál.
     
  5. krepov

    krepov Pisálek fóra

    Mám ve stodole 4x větší třesk, který nejde samostatně usadit. Asi jen na nějaký základ,m ale nevím na laký. Může mi někdo poradit ?
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj krepov,
    najdi si v inventáři dekoraci Stojan na ohňostroj. Dekorace větší třesk jsou jeho upgrady.
     
  7. krepov

    krepov Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Díky, už to mám :inlove:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/1/17
    eli2006 a milostivas tohle ocenili.
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Opravdu vydařená narozeninová akce, z dekorace mi vypadla jedna šiška ledové jedle .DěkujixD>:(
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    pokud jste si z nějakého důvodu nevyzvedli dekoraci Narozeninová párty a nemáte tak na co nasadit Narozeninový závěs, získaný v akci. Prosím zkuste napsat na herní podporu, možná bude tato situace řešitelná.
    Jak kontaktovat herní podporu?
     
  10. pajuska5

    pajuska5 Pisálek fóra

    ahoj všem, můžete mi prosím poradit, kde bych měla najít bednu z dekorace enormní narozeninová párty, před chvílí jsem ji odklikla jako hotovou, čas se odpočítává znovu, ale v inventáři ji nikde nevidím :(
     
    -villi-, elen92 a eli2006 tohle ocenili.
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj pajuska5,

    bedny jsou v inventáři - dekorace - spotřební zboží.
     
  12. pajuska5

    pajuska5 Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***

    Díky, už jsem to našla :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/1/17
    milostivas a elen92 tohle ocenili.
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Čemu se divíte, to byste chtěli každých 48 hodin jeden strom a jednu stáj? Vždyť už teď je plno křiku, že je lišta plná.
     
  14. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Výsledky z tajomných sadeníc:

    Kowhai XL, Kowhai XXL, Ďatlová palma XXL, Achacha XL, Achacha XXL, Strom mangostana XXL

    Takže hotový prepadák. :eek: Však ale čo by sa od tajomných sadeníc aj dalo čakať.. :p Vo februári nás zase čakajú, takže si spomeniem na toto.
     
  15. olla126

    olla126 Pisálek fóra

    Hra v pohode, stromčeky a chlieviky určite ocenia kuriatka v OaD, ale zaujímalo by ma, prečo na dekorácii na drevenej debne je rok 2016? Neoslavuje Farmerama v januári narodky? V tom prípade by tam mal byť už rok 2017. Alebo sa mýlim? Prajem peknú hru a príjemný podvečer milí farmári.
     
    .momo.79 a -villi- tohle ocenili.
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj olla129,

    protože z bedny můžeš jako bonus získat zvířata nebo plody zavedené do hry v roce 2016.
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, mi vypadl z bedny hrošík! Zatím je chudák samojediný, tak se skladu docela bojí,ale já pevně doufám, že co nejdříve dostane bratříčky...
     
  18. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Nechci stáj ani strom, ale jeden plodík za dva dny u některých druhů je...no....na nic. Možná by jen stačilo zohlednit, že tobolka akébie má poněkud jinou hodnotu než dřínový květ. Třeba to vyřešit rozdílným množstvím, akébie 1x, dřín 4x. Zvířata mi přijdou ok, tam není žádné ze kterého bych byla zklamaná.
     
    Naposledy upraveno: 31/1/17
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No, není to moc, ale pramínek, potok, řeka se taky skládá z kapek vody. Ještě rozdílné množství? ,-))) to už bychom chtěli hodně...
     
  20. olla126

    olla126 Pisálek fóra

    pajda ďakujem.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.