Novoroční párty 2015 (29.12. - 4.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    [​IMG]
    :D já prodala co se dalo a nakoupila co se dalo a ibišek aktivovala včera
     
    k.vitek, nona2222 a skalara.v tohle ocenili.
  2. llew65

    llew65 Vážený autor

    Klasika, jen začala akce, celá hra se zpomalila, takže musím čekat skoro půl minuty, než se načte stránka. Ještě že ty plodiny jsou na 8 hodin, tam se nějaká ta minuta ztratí...
     
  3. sema007

    sema007 Zelenáč fóra

    Já nemůžu vyrábět myší rakety >:(
     
  4. -Aneri70-

    -Aneri70- Zelenáč fóra

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.Stačí,keď dotyčného oslovíš jeho menom,ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Taky mi je mlýn nenabízí...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/12/14
  5. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    melou se na Baha
     
    Bagíra77, jaji a Allarisse tohle ocenili.
  6. monicka7210

    monicka7210 Zelenáč fóra

    Nějak zapoměl kouzelnej strom dávat klacky už jsem sklidila i na svojí druhé farmě i tu a ani na jedné mě strom nedal nic jen BBZ
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    sema007, -Aneri70-rakety se melou ve mlýně pouze na BAHA ;)
     
    k.vitek, Bagíra77 a jaji tohle ocenili.
  8. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    z akcie robím len prvé 4 úlohy...15 myších rakiet sa už vyrába, napestované to bude hneď už len vypadávatká na úlohy a ďalších 10 rakiet
     
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  9. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Tak z přípravné sklizně melu 13 myších raketek, to není špatné, horší je, že jsem měla pohopole a dala jsem si 10 normálních a zasela kombajnem - takže mám oseté 3 pohopole a rozpěstovávat budu zítra. Snad to stihnu, s pěstováním i s MJS jsem vždycky na štíru, SH nemám na všechna pole a pojedu jen s vodou. Co mě potěšilo bylo, že jsem koupila kombajn a dostala +100%BZ i za tenhle nákup, nejen za floreny!
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Teď přestavuji farmu a je to strašně zpomalené :wuerg:, tak doufám, že se to zlepší ;). Naštěstí mám ještě kombajn, tak to není takové zdržení jako na druhé farmě :p.

    Mimochodem už melu nějaké rakety, ať je mám co nejdříve z krku a nemusím pak na ně už myslet :). Šlechtěnce nemám všechny, ale v průběhu akce došlechtím.
     
    Mersi7 a evca190 tohle ocenili.
  11. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    13 raket se mele, pyrokvět jsem dala omylem na pidi pole, tak začátek bude trochu pomalejší....:)
     
    k.vitek a evca190 tohle ocenili.
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mele se 14 raket, ale teda to zpomaleni stve, kdyz neni od 11 kombajn jak bylo DLOUHO predem avizovano!
    To se zase bude opravovat az zitra a kdo vi jak, zname je, co?

    Vypadavat ma 11 namletych raket/den, v tuto chvili ma byt 1 ([0.ukol]+1 ) nebo chybet 60, mam 14 (chybi 47 ), mam 22% hotovo.
    Stav pyrokytek : idealne 70 kusu (2667/den, [0.ukol]+70 kusu ), mam 0 z 16000 (0% ).
    Zatim uplynulo 0% casu, zbyva 143 hodin.
    Nezapomenout na rakety BAHA mlyn, chce jich 61 po 90 minutach (podle runy) at pak neni problem! (celkem 91,5 hodin mlyna)
     
    k.vitek a evca190 tohle ocenili.
  13. drevenakova

    drevenakova Perspektivní autor

    a proč nedávají kouzelní stromy klacky? Vždyť do slíbili !!
     
  14. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    tak sklizena divoká louka (na ni byly maliny) - zbytek jsem neodhadla časově a můžu umlít celé 4 raketky, tak doufám, že to pak půjde líp.Jinak zasazeno a za 1:43 můžu sklízet první várku.musím toho do zítra vyprodukovat co jak nejvíc a pak až po návratu z chaty
     
  15. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Za první sklizení farmy melu 18 ks Myších raket, takže spokojenost největší :D
     
  16. -LikeableBoy-

    -LikeableBoy- Zelenáč fóra

    Myslím, že akce super. Sice bude trochu těžší napěstovat 16000 plodin, ale dá se to. Aloe i Ibišek mám, takže jen dodělat Emu a napěstovat. Jinak pro ty co nemají odemčený Ibišek aj. na Baha, tak je to právě o tom, že každý odemyká za banány co zrovna potřebuje. Na nějaké z minulých akcí se potřebovali na odemknutí šlechtěnců a to jsem zase neměl já. Heslo téhle hry je, že každý nemůže mít všechno...to by se pak neobchodovalo a nebyla by snaha.
     
    k.vitek a čokýna68 tohle ocenili.
  17. -Aneri70-

    -Aneri70- Zelenáč fóra

    Díky za info ale ani na BAHA mi nejdou mlýt :(
     
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    z první sklizně melu 20 myších raket ;)
     
  19. Ria30.

    Ria30. Guest

    Hagerr tohle ocenil(a).
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    -Aneri70-
    No a nejdou protoze tam neni ikonka nebo jen nejde tolik kusu kolik chces? To muze byt kvuli jedne ze slozek ze nema dost kusu?

    Ria30.
    no par klacku, pada to dost i tak....
    ale co stroje na mesic? to je v pohode ze uz nekolik hodin nejde koupit? Presne na nej jsem tyden cekal a ted pojedu z listku :-(
     
    evca190 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.